rozklad jazdy / o nas / o firmie
Prosimy o zweryfikowanie zamieszczonego rozkładu z oficjalnym rozkładem Polskich Kolei Państwowych. Tablice opracowano na podstawie rozklad-pkp.pl, jednakże zmiany wprowadzane przez PKP do rozkładu jazdy pociągów mogą rzutować na aktualność zamieszczonych danych. Redakcja nie gwarantuje aktualności zamieszczonych danych.

O firmie


Sterta.pl to silny, młody i kreatywny zespół specjalistów z różnych dziedzin, zapewniający profesjonalną obsługę klienta. Wśród nas są graficy, programiści, i marketingowcy.

Zajmujemy się tworzeniem i pozycjonowaniem stron, oraz hostingiem.

W październiku 2007 r. rozpoczęliśmy pracę nad naszym najmłodszym projektem - miastownik.pl. W serwisie tym znajduje się grupa powiązanych ze sobą stron wszystkich miast powiatowych w Polsce. Celem projektu jest stworzenie portali miejskich dla aktywnych internautów, gdzie użytkownicy znajdą najnowsze wiadomości z miasta, regionu i całego kraju, sprawdzą zbliżające się wydarzenia, poszukają pracy.

Interesuje Cię stworzenie strony internetowej lub zmiana już istniejącej. Pozyskanie nowych klientów dzięki reklamie w portalach największych miast w Polsce? Chcesz być widoczny w sieci ? Trafiłeś w dobre ręce, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.


Polityka Prywatnosci | O Firmie