www.kociakidoadopcji.pl - http://www.copywriter.pl/ - Blog Budowlany - Hurtownia Odzieży Używanej - Potrzebujesz informacji o własności nieruchomości detektyw łódź ustali ją dla ciebie.
rozklad jazdy / bielsko-biała
Prosimy o zweryfikowanie zamieszczonego rozkładu z oficjalnym rozkładem Polskich Kolei Państwowych. Tablice opracowano na podstawie rozklad-pkp.pl, jednakże zmiany wprowadzane przez PKP do rozkładu jazdy pociągów mogą rzutować na aktualność zamieszczonych danych. Redakcja nie gwarantuje aktualności zamieszczonych danych.

Rozkład jazdy PKP


Tablica odjazdów pociągów PKP ze stacji Bielsko-Biała


Godzina odjazdu

Stacja docelowa

Opis

0:45

SZCZECIN GŁ. 10:36 / ŚWINOUJŚCIE 12:39

kl. 1-2, pospieszny BOSMAN, do Świnoujścia kursuje w wakcje

3:28

ZAKOPANE 7:55

kl. 1-2, pospieszny BOSMAN, ze Świnoujścia kursuje w wakacje

3:37

WARSZAWA WSCH. 9:12

kl. 1-2, pospieszny KMICIC, kursuje w poniedziałki

3:57

KATOWICE 5:25

kl. 2

4:41

ŻYWIEC 5:23

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

4:47

WARSZAWA WSCH. 8:57

kl. 1-2, InterCity PILSKO, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

4:58

KATOWICE 6:20

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

5:15

CZECHOWICE-DZ. 5:40

kl. 2, kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

5:27

KATOWICE 6:40

kl.1-2, przyspieszony

5:33

ZWARDOŃ 7:28

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

6:06

KATOWICE 7:30

kl. 2

6:15

CIESZYN 7:35

kl. 2

6:32

ZWARDOŃ 8:35

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

6:32

WROCŁAW GŁ. 10:40

kl. 1-2, pospieszny SZYNDZIELNIA, kursuje codziennie oprócz świąt, przesyłki konduktorskie

6:35

KRAKÓW GŁ. 9:36

kl. 2

6:47

WARSZAWA WSCH. 10:57

kl. 1-2, InterCity ONDRASZEK, kursuje od poniedz. do soboty oprócz świąt; rezerwacje, bufet

7:05

CZĘSTOCHOWA 9:41

kl.1-2, przyspieszony CZĘSTOCHOWIANIN

7:16

KATOWICE 8:40

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

7:35

ŻYWIEC 8:20

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

7:53

ZWARDOŃ 9:39

kl. 1-2 przyspieszony RACHOWIEC, kursuje w soboty, niedziele i święta

8:10

SZCZECIN GŁ. 17:38

kl. 1-2, pospieszny WIKING, przesyłki konduktorskie

8:15

ZAKOPANE 12:16

kl. 1-2, przyspieszony ORNAK, kursuje 30,31.12; w okresie ferii i wakcji w soboty i niedziele

8:20

KATOWICE 9:41

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

8:44

ZWARDOŃ 10:44

kl. 2, przesyłki konduktorskie (do Żywca)

9:22

ŻYLINA (SK) 12:32

kl. 1-2, przyspieszony SKALNICA, kursuje codziennie oprócz świąt

9:47

KATOWICE 11:09

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

9:52

ŻYWIEC 10:35

kl. 2

10:05

WISŁA GŁĘBCE 11:47

kl. 1-2, pospieszny SKRZYCZNE, kursuje codziennie w okresach: 21-23,26,29-31.12 oraz ferii i wkacji

10:47

WARSZAWA WSCH. 14:57

kl. 1-2, InterCity Baczyński, bufet, kursuje w soboty i niedziele

10:48

ZAKOPANE 15:25

kl. 2, przyspieszony ORNAK BIS, kursuje 30.12

10:58

KATOWICE 12:22

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

11:32

RACIBÓRZ 14:17

kl. 2, kursuje codziennie oprócz świąt

11:45

KATOWICE 12:53

kl. 1-2, przyspieszony GÓRAL, kursuje codziennie oprócz świąt

11:55

ŻYWIEC 12:37

kl. 2

12:03

WADOWICE 13:25

kl. 2

12:40

ŻYWIEC 13:27

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

12:57

KATOWICE 14:20

kl. 2

13:19

CZECHOWICE-DZ. 13:45

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

13:38

ZWARDOŃ 15:28

kl. 2, kursuje codziennie oprócz świąt, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

13:47

GDYNIA GŁ. 23:04

kl. 1-2, Ex KLIMCZOK, rezerwacje, kursuje w niedziele

13:50

WADOWICE 15:04

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

14:08

KATOWICE 15:30

kl. 2

14:17

CESKY TESIN 15:50

kl. 2, kursuje codziennie oprócz świąt

14:34

BIAŁYSTOK 22:55

kl. 1-2, pospieszny NAREW, , przesyłki konduktorskie

14:38

WISŁA GŁĘBCE 16:24

kl. 1-2, pospieszny NAREW, kursuje w okresie ferii i wakcji

14:39

ZWARDOŃ 16:38

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

14:44

WADOWICE 16:01

kl. 2

15:14

KATOWICE 16:35

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

15:14

ZEBRZYDOWICE 16:25

kl. 2, kursuje w soboty, niedziele i święta

15:23

ZWARDOŃ 17:21

kl. 2

15:25

ZEBRZYDOWICE 16:25

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

15:37

LUBLIN 22:18

kl. 1-2, pospieszny SZTYGAR, kursuje codziennie od 27.06-31.08

15:47

WARSZAWA WSCH. 19:57

kl. 1-2, Ex BESKIDY, kursuje codziennie, rezerwacje, bufet,

15:51

WADOWICE 17:08

kl. 2, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

16:03

ŻYWIEC 16:44

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

16:05

CIESZYN 17:28

kl. 2

16:06

KATOWICE 17:30

kl. 2

16:26

SZCZECIN GŁ. 5:36 / ŚWINOUJŚCIE 7:36

kl. 1-2, pospieszny, kursuje od 20.06 - 29.08, przesyłki konduktorskie

16:32

ZILINA (SK) 19:27

kl. 1-2, przyspieszony GÓRAL, kursuje codziennie świąt

16:37

KATOWICE 17:50

kl. 1-2, przyspieszony Regio-Plus MAGURKA

16:48

ŻYWIEC 17:36

kl. 2

17:03

KĘDZIERZYN KOŹLE 19:32

kl. 2, przyspieszony, kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 2.05

17:13

CZĘSTOCHOWA 19:48

kl.1-2, przyspieszony SOŁA, kursuje w soboty (oprócz 1.11)

17:13

ŁÓDŹ FABRYCZNA 22:01

kl.1-2, przyspieszony SOŁA, kursuje codziennie oprócz sobót, świąt i 1.11

17:24

KOŁOBRZEG 5:05

kl. 1-2, pospieszny, kursuje od 27.06 - 29.08,

17:35

ŻYWIEC 18:17

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

17:52

KATOWICE 19:15

kl. 2, kursuje codziennie oprócz świąt, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

18:39

WADOWICE 19:58

kl. 2

18:40

CIESZYN 20:05

kl. 2

19:01

ZWARDOŃ 20:53

kl. 2, kursuje codziennie oprócz świąt, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

19:03

KATOWICE 20:27

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

19:17

KRAKÓW GŁ. 22:10

kl. 1-2, przyspieszony SKALNICA, kursuje codziennie oprócz świąt

19:44

ŻYWIEC 20:27

kl. 2

20:00

KATOWICE 21:11

kl. 1-2, przyspieszony RACHOWIEC, kursuje w soboty, niedziele i święta

20:10

KATOWICE 21:31

kl. 2

20:25

KATOWICE 21:32

kl. 1-2, przyspieszony ORNAK, kursuje w soboty i niedziele w okresie ferii i wakcji

20:35

KATOWICE 21:55

kl. 2, kursuje w soboty i niedziele w okresie ferii i wakcji

20:47

EŁK 10:24

SUWAŁKI 8:47

kl. 1-2, pospieszny POGORIA, kursuje 20.06 - 29.08, przesyłki konduktorskie (do Olsztyna)

21:05

GDYNIA GŁ. 9:49

kl. 1-2, pospieszny SKRZYCZNE

21:18

KATOWICE 22:40

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

21:43

KATOWICE 22:50

kl. 2, przyspieszony ORNAK-BIS, kursuje 1.01

21:50

RAJCZA 23:06

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

22:15

KATOWICE 22:37

kl. 2, prowadzi wagon do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach,

22:44

ZWARDOŃ 0:33

kl. 2

22:45

WADOWICE 24:00

kl. 2, kursuje codziennie oprócz sobót


Polityka Prywatnosci | Bielsko