komory suszarnicze - Potrzebujesz informacji o własności nieruchomości detektyw łódź ustali ją dla ciebie. - łomianki - samochód do ślubu - xcon
rozklad jazdy / wrocław
Prosimy o zweryfikowanie zamieszczonego rozkładu z oficjalnym rozkładem Polskich Kolei Państwowych. Tablice opracowano na podstawie rozklad-pkp.pl, jednakże zmiany wprowadzane przez PKP do rozkładu jazdy pociągów mogą rzutować na aktualność zamieszczonych danych. Redakcja nie gwarantuje aktualności zamieszczonych danych.

Rozkład jazdy PKP


  Tablica odjazdów pociągów PKP ze stacji Wrocław Główny

Godzina odjazdu

Trasa

00:01   P 61200 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 00:01 - Oława 00:22 - Brzeg 00:37 - Opole Główne 01:09 • Częstochowa Osobowa 02:55 - Koluszki 04:40 - Skierniewice 05:05 - Warszawa Zachodnia 05:54 - Warszawa Centralna 06:00 - Warszawa Wschodnia 06:12
codziennie, oprócz 12., 13. Maj

  00:05   P 61200 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 00:05 - Oława 00:35 - Brzeg 00:48 - Opole Główne 01:14 • Częstochowa Osobowa 02:55 - Koluszki 04:42 - Skierniewice 05:19 - Warszawa Zachodnia 06:20 - Warszawa Centralna 06:26 - Warszawa Wschodnia 06:37

  00:05   P 65201 Gdynia Główna

Wrocław Główny 00:05 - Oborniki Śląskie 00:30 - Żmigród 00:48 - Rawicz 01:08 • Poznań Główny 02:30 - Gdańsk Główny 08:26 - Gdańsk Wrzeszcz 08:34 - Gdańsk Oliwa 08:39 - Sopot 08:44 - Gdynia Główna 08:57
1. Wrz do 13. Gru 2008

  00:05   P 65201 Gdynia Główna

Wrocław Główny 00:05 - Oborniki Śląskie 00:30 - Żmigród 00:48 - Rawicz 01:08 • Poznań Główny 02:30 - Gdańsk Główny 08:26 - Gdańsk Wrzeszcz 08:34 - Gdańsk Oliwa 08:39 - Sopot 08:44 - Gdynia Główna 08:57
12. Maj do 31. Sie

  00:38   TLK38704 Świnoujście

Wrocław Główny 00:38 - Leszno 02:02 - Poznań Główny 02:55 - Krzyż 04:15 • Choszczno 05:08 - Stargard Szczeciński 05:35 - Szczecin Dąbie 06:00 - Szczecin Główny 06:17 - Goleniów 07:06 - Świnoujście 08:14
1. Wrz do 13. Gru 2008

  00:38   TLK38704 Świnoujście

Wrocław Główny 00:38 - Leszno 02:02 - Poznań Główny 03:00 - Krzyż 04:24 • Choszczno 05:21 - Stargard Szczeciński 05:51 - Szczecin Dąbie 06:13 - Szczecin Główny 06:29 - Goleniów 07:10 - Świnoujście 08:17
12. Maj do 31. Sie

  02:00   P 65503 Gdynia Główna

Wrocław Główny 02:00 - Oborniki Śląskie 02:25 - Żmigród 02:45 - Rawicz 03:03 • Poznań Główny 04:26 - Gdańsk Główny 09:57 - Gdańsk Wrzeszcz 10:04 - Gdańsk Oliwa 10:09 - Sopot 10:15 - Gdynia Główna 10:27
21. Cze do 30. Sie

  02:28   P 83200 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 02:28 - Oława 02:50 - Brzeg 03:05 - Opole Główne 03:41 • Kędzierzyn Koźle 04:25 - Gliwice 05:00 - Zabrze 05:16 - Katowice 05:40 - Kraków Główny 07:37 - Przemyśl Główny 11:53
29. Wrz do 13. Gru 2008

  02:28   P 83512 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 02:28 - Oława 02:50 - Brzeg 03:05 - Opole Główne 03:41 • Kędzierzyn Koźle 04:25 - Gliwice 05:00 - Zabrze 05:16 - Katowice 05:40 - Kraków Główny 07:37 - Przemyśl Główny 11:53
12. Maj do 28. Wrz

  02:35   P 83200 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 02:35 - Oława 03:01 - Brzeg 03:15 - Opole Główne 03:45 • Kędzierzyn Koźle 04:29 - Gliwice 05:03 - Zabrze 05:17 - Katowice 05:41 - Kraków Główny 07:37 - Przemyśl Główny 11:53

  03:20   P 38511 Świnoujście

Wrocław Główny 03:20 - Oborniki Śląskie 03:45 - Żmigród 04:07 - Rawicz 04:26 • Leszno 04:51 - Poznań Główny 05:55 - Szczecin Dąbie 08:31 - Szczecin Główny 08:48 - Szczecin Dąbie 09:25 - Świnoujście 11:01
12. Maj do 27. Wrz

  03:46   P 56503 Szklarska Poręba G.

Wrocław Główny 03:46 - Jaworzyna Śląska 04:40 - Świebodzice 04:53 - Wałbrzych Miasto 05:12 • Wałbrzych Główny 05:33 - Marciszów 06:24 - Jelenia Góra 07:06 - Jelenia Góra Ciepl. 07:30 - Piechowice 07:41 - Szklarska Poręba G. 08:24
20. Cze do 29. Sie

  03:47   P 61113 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 03:47 - Wrocław Mikołajów 03:53 - Wrocław Nadodrze 04:00 - Oleśnica Rataje 04:22 • Koluszki 08:43 - Skierniewice 09:08 - Żyrardów 09:26 - Warszawa Zachodnia 09:54 - Warszawa Centralna 10:00 - Warszawa Wschodnia 10:17
Po, oprócz 12. Maj, 10. Lis; także 12. Lis

  03:47   P 61113 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 03:47 - Wrocław Mikołajów 03:53 - Wrocław Nadodrze 04:00 - Oleśnica Rataje 04:22 • Koluszki 09:13 - Skierniewice 09:50 - Żyrardów 10:07 - Warszawa Zachodnia 10:41 - Warszawa Centralna 10:47 - Warszawa Wschodnia 10:57
12. Maj

  03:59   P 66503 Kudowa Zdrój

Wrocław Główny 03:59 - Strzelin 04:28 - Ziębice 04:53 - Kamieniec Ząbkowicki 05:18 • Bardo Śląskie 05:29 - Kłodzko Główne 05:41 - Kłodzko Miasto 05:59 - Polanica Zdrój 06:29 - Szczytna 06:49 - Kudowa Zdrój 08:20
21. Cze do 30. Sie

  04:24   IC 6108 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 04:24 - Brzeg 04:54 - Opole Główne 05:16 - Kędzierzyn Koźle 05:54 • Gliwice 06:22 - Katowice 06:55 - Zawiercie 07:39 - Warszawa Zachodnia 09:39 - Warszawa Centralna 09:45 - Warszawa Wschodnia 09:57
15. Maj do 13. Gru 2008

  04:24   IC 6108 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 04:24 - Brzeg 04:54 - Opole Główne 05:16 - Kędzierzyn Koźle 05:54 • Gliwice 06:22 - Katowice 06:55 - Zawiercie 07:39 - Warszawa Zachodnia 10:00 - Warszawa Centralna 10:06 - Warszawa Wschodnia 10:16
12. do 14. Maj

  04:43   TLK83706 Kraków Główny

Wrocław Główny 04:43 - Brzeg 05:13 - Opole Główne 05:40 - Kędzierzyn Koźle 06:32 • Gliwice 07:02 - Zabrze 07:13 - Katowice 07:36 - Jaworzno Szczakowa 08:09 - Trzebinia 08:32 - Kraków Główny 09:20
1. Wrz do 13. Gru 2008

05:00   IC 6103 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 05:00 - Wrocław Mikołajów 05:06 - Leszno 06:14 - Poznań Główny 07:02 - Warszawa Zachodnia 09:59 - Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:22
Po - So, oprócz 24. Maj, 16. Sie; także 2. Lis

  05:11   67821 Poznań Główny

Wrocław Główny 05:11 - Wrocław Mikołajów 05:17 - Wrocław Nadodrze 05:23 - Wrocław Sołtysowice 05:28 • Jarocin 08:12 - Chocicza 08:26 - Środa Wlkp. 08:47 - Poznań Starołęka 09:19 - Poznań Dębina 09:22 - Poznań Główny 09:28
21. Cze do 13. Gru 2008

  05:11   67821 Poznań Główny

Wrocław Główny 05:11 - Wrocław Mikołajów 05:17 - Wrocław Nadodrze 05:23 - Wrocław Sołtysowice 05:28 • Jarocin 08:12 - Chocicza 08:26 - Środa Wlkp. 08:47 - Poznań Starołęka 09:16 - Poznań Dębina 09:19 - Poznań Główny 09:25
12. Maj do 20. Cze

  05:11   67821 Ostrów Wlkp.

Wrocław Główny 05:11 - Wrocław Mikołajów 05:17 - Wrocław Nadodrze 05:23 - Wrocław Sołtysowice 05:28 • Wrocław Psie Pole 05:32 - Długołęka 05:37 - Borowa Oleśnicka 05:42 - Oleśnica Rataje 05:50 - Twardogóra Sycowska 06:32 - Ostrów Wlkp. 07:30
codziennie, oprócz 23. do 25. Maj, 15. Sie, 9. do 11. Lis

  05:15   P 84502 Bielsko Biała Główna

Wrocław Główny 05:15 - Oława 05:35 - Brzeg 05:49 - Opole Główne 06:24 • Kędzierzyn Koźle 07:14 - Rybnik 08:04 - Żory 08:24 - Pszczyna 08:58 - Czechowice Dziedzice 09:11 - Bielsko Biała Główna 09:39
21. Cze do 30. Sie

  05:16   5502 Görlitz

Wrocław Główny 05:16 - Wrocław Muchobór 05:25 - Wrocław Nowy Dwór 05:29 - Wrocław Żerniki 05:32 • Miękinia 05:47 - Malczyce 06:06 - Legnica 06:33 - Bolesławiec 07:10 - Węgliniec 07:31 - Görlitz 08:20
codziennie

  05:25   P 66501 Kudowa Zdrój

Wrocław Główny 05:25 - Strzelin 05:51 - Ziębice 06:12 - Kamieniec Ząbkowicki 06:36 • Bardo Śląskie 06:47 - Kłodzko Główne 06:59 - Kłodzko Miasto 07:14 - Polanica Zdrój 07:46 - Szczytna 08:21 - Kudowa Zdrój 09:38
21. Cze do 28. Wrz

  05:28   6741 Zielona Góra

Wrocław Główny 05:28 - Wrocław Muchobór 05:39 - Wrocław Kuźniki 05:42 - Wrocław Pracze 05:48 • Brzezinka Średzka 05:56 - Czerna Mała 05:59 - Księginice 06:03 - Brzeg Dolny 06:09 - Łososiowice 06:21 - Zielona Góra 09:15
21. Cze do 13. Gru 2008

  05:28   6741 Zielona Góra

Wrocław Główny 05:28 - Wrocław Muchobór 05:44 - Wrocław Kuźniki 05:52 - Wrocław Pracze 06:02 • Brzezinka Średzka 06:09 - Czerna Mała 06:12 - Księginice 06:16 - Brzeg Dolny 06:21 - Łososiowice 06:33 - Zielona Góra 09:25
12. Maj do 20. Cze

  05:28   P 16201 Jelenia Góra

Wrocław Główny 05:28 - Jaworzyna Śląska 06:23 - Świebodzice 06:37 - Wałbrzych Miasto 06:56 - Wałbrzych Główny 07:17 - Marciszów 08:02 - Jelenia Góra 08:45
codziennie, oprócz 12., 13. Maj

  05:35   P 38500 Świnoujście

Wrocław Główny 05:35 - Wrocław Mikołajów 05:40 - Oborniki Śląskie 06:00 - Żmigród 06:18 • Leszno 06:59 - Poznań Główny 07:55 - Szczecin Dąbie 10:20 - Szczecin Główny 10:36 - Szczecin Dąbie 11:08 - Świnoujście 12:39
21. Cze do 30. Sie

  05:35   P 68101 Szczecin Główny

Wrocław Główny 05:35 - Wrocław Mikołajów 05:40 - Oborniki Śląskie 06:00 - Żmigród 06:18 • Leszno 06:59 - Poznań Główny 07:55 - Krzyż 09:00 - Stargard Szczeciński 09:59 - Szczecin Dąbie 10:20 - Szczecin Główny 10:36
codziennie, oprócz 23. do 26. Maj, 22. Cze do 31. Sie

  05:35   321 Międzylesie

Wrocław Główny 05:35 - Smardzów Wrocł. 05:43 - Żórawina 05:47 - Węgry 05:53 • Strzelin 06:08 - Ziębice 06:34 - Kamieniec Ząbkowicki 06:51 - Bardo Śląskie 07:06 - Kłodzko Główne 07:20 - Międzylesie 08:10
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  05:37   221 Jelenia Góra

Wrocław Główny 05:37 - Wrocław Zachodni 05:46 - Smolec 05:51 - Sadowice Wrocławskie 05:56 • Jaworzyna Śląska 06:40 - Świebodzice 06:53 - Wałbrzych Miasto 07:13 - Wałbrzych Główny 07:34 - Marciszów 08:28 - Jelenia Góra 09:08
15. Maj do 13. Gru 2008

  05:37   221 Jelenia Góra

Wrocław Główny 05:37 - Wrocław Zachodni 05:46 - Smolec 05:51 - Sadowice Wrocławskie 06:05 • Jaworzyna Śląska 07:02 - Świebodzice 07:15 - Wałbrzych Miasto 07:38 - Wałbrzych Główny 07:54 - Marciszów 08:47 - Jelenia Góra 09:26
12. do 14. Maj

  05:40   621 Rawicz

Wrocław Główny 05:40 - Wrocław Mikołajów 05:46 - Wrocław Popowice 05:48 - Wrocław Osobowice 05:53 • Szewce 06:02 - Pęgów 06:06 - Oborniki Śląskie 06:11 - Osola 06:16 - Skokowa 06:22 - Rawicz 06:47
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  05:43   6420 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 05:43 - Wrocław Brochów 05:49 - Święta Katarzyna 05:53 - Zębice Wrocławskie 05:56 • Oława 06:07 - Brzeg 06:21 - Opole Zachodnie 07:03 - Opole Główne 07:07 - Opole Groszowice 07:14 - Kędzierzyn Koźle 07:54
3. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 15. Sie, 10., 11. Lis

  05:43   6420 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 05:43 - Wrocław Brochów 05:49 - Święta Katarzyna 05:53 - Zębice Wrocławskie 06:08 • Oława 06:19 - Brzeg 06:32 - Opole Zachodnie 07:05 - Opole Główne 07:08 - Opole Groszowice 07:14 - Kędzierzyn Koźle 07:54
12. Maj do 2. Cze Po - Pt; oprócz 22., 23. Maj

  05:53   P 84500 Katowice

Wrocław Główny 05:53 - Oława 06:12 - Brzeg 06:25 - Opole Główne 07:00 - Kędzierzyn Koźle 07:42 - Gliwice 08:23 - Zabrze 08:39 - Katowice 09:02
21. Cze do 30. Sie

  05:58   720 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 05:58 - Wrocław Brochów 06:04 - Siechnice 06:11 - Zakrzów Kotowice 06:17 - Czernica Wrocławska 06:22 - Jelcz Miłoszyce 06:38 - Jelcz Laskowice 06:48
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  06:12   531 Legnica

Wrocław Główny 06:12 - Wrocław Muchobór 06:21 - Wrocław Nowy Dwór 06:24 - Wrocław Żerniki 06:27 • Wrocław Leśnica 06:32 - Miękinia 06:43 - Przedmoście Święte 06:48 - Środa Śląska 06:52 - Malczyce 07:03 - Legnica 07:30
codziennie

  06:15   P 63100 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 06:15 - Oława 06:36 - Brzeg 06:51 - Opole Główne 07:22 • Kędzierzyn Koźle 08:02 - Gliwice 08:33 - Zabrze 08:47 - Katowice 09:10 - Kraków Główny 10:56 - Przemyśl Główny 14:56
3. Cze do 13. Gru 2008

  06:25   P 63100 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 06:25 - Oława 06:48 - Brzeg 07:01 - Opole Główne 07:26 • Kędzierzyn Koźle 08:03 - Gliwice 08:33 - Zabrze 08:47 - Katowice 09:10 - Kraków Główny 10:56 - Przemyśl Główny 14:56
12. Maj do 2. Cze

  06:25   131 Kluczbork

Wrocław Główny 06:25 - Wrocław Mikołajów 06:30 - Wrocław Nadodrze 06:36 - Wrocław Sołtysowice 06:41 • Wrocław Psie Pole 06:45 - Długołęka 06:50 - Borowa Oleśnicka 06:57 - Oleśnica 07:08 - Namysłów 07:40 - Kluczbork 08:17
Po - Pt, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  06:30   IC 6105 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 06:30 - Wrocław Mikołajów 06:35 - Leszno 07:44 - Poznań Główny 08:32 - Kutno 10:18 - Warszawa Zachodnia 11:29 - Warszawa Centralna 11:35 - Warszawa Wschodnia 11:47
23. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 11. Lis

  06:30   IC 6105 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 06:30 - Wrocław Mikołajów 06:35 - Leszno 07:45 - Poznań Główny 08:40 - Kutno 10:39 - Warszawa Zachodnia 11:47 - Warszawa Centralna 11:53 - Warszawa Wschodnia 12:05
12. Maj do 20. Cze Po - Pt; oprócz 23. Maj

  06:35   P 65101 Gdynia Główna

Wrocław Główny 06:35 - Wrocław Mikołajów 06:41 - Oborniki Śląskie 07:01 - Żmigród 07:18 • Poznań Główny 08:54 - Gdańsk Główny 14:08 - Gdańsk Wrzeszcz 14:15 - Gdańsk Oliwa 14:20 - Sopot 14:25 - Gdynia Główna 14:37
1. Wrz do 13. Gru 2008

  06:35   P 65101 Gdynia Główna

Wrocław Główny 06:35 - Wrocław Mikołajów 06:41 - Oborniki Śląskie 07:01 - Żmigród 07:18 • Poznań Główny 08:54 - Gdańsk Główny 14:08 - Gdańsk Wrzeszcz 14:15 - Gdańsk Oliwa 14:20 - Sopot 14:25 - Gdynia Główna 14:37
12. Lip do 31. Sie

  06:35   P 65101 Gdynia Główna

Wrocław Główny 06:35 - Wrocław Mikołajów 06:41 - Oborniki Śląskie 07:01 - Żmigród 07:18 • Poznań Główny 09:04 - Gdańsk Główny 14:08 - Gdańsk Wrzeszcz 14:15 - Gdańsk Oliwa 14:20 - Sopot 14:25 - Gdynia Główna 14:37
12. Maj do 11. Lip

  06:35   311 Kudowa Zdrój

Wrocław Główny 06:35 - Smardzów Wrocł. 06:43 - Żórawina 06:48 - Węgry 06:53 • Strzelin 07:08 - Ziębice 07:36 - Kamieniec Ząbkowicki 07:54 - Bardo Śląskie 08:08 - Kłodzko Główne 08:20 - Kudowa Zdrój 10:40
codziennie

  06:37   211 Szklarska Poręba G.

Wrocław Główny 06:37 - Wrocław Zachodni 06:46 - Kąty Wrocławskie 06:57 - Mietków 07:06 • Jaworzyna Śląska 07:33 - Świebodzice 07:46 - Wałbrzych Miasto 08:07 - Wałbrzych Główny 08:26 - Jelenia Góra 09:51 - Szklarska Poręba G. 11:01
codziennie

  06:37   211 Szklarska Poręba G.

Wrocław Główny 06:37 - Wrocław Zachodni 06:46 - Kąty Wrocławskie 06:57 - Żarów 07:23 • Jaworzyna Śląska 07:32 - Świebodzice 07:45 - Wałbrzych Miasto 08:05 - Wałbrzych Główny 08:25 - Jelenia Góra 09:51 - Szklarska Poręba G. 11:01

  06:40   P 61105 Suwałki

Wrocław Główny 06:40 - Wrocław Mikołajów 06:46 - Wrocław Nadodrze 06:53 - Oleśnica Rataje 07:17 • Koluszki 11:45 - Skierniewice 12:10 - Warszawa Zachodnia 12:54 - Warszawa Centralna 13:00 - Warszawa Wschodnia 13:27 - Suwałki 18:48
15. Maj do 13. Gru 2008

  06:40   P 61105 Suwałki

Wrocław Główny 06:40 - Wrocław Mikołajów 06:46 - Wrocław Nadodrze 06:53 - Oleśnica Rataje 07:17 • Koluszki 11:51 - Skierniewice 12:25 - Warszawa Zachodnia 13:18 - Warszawa Centralna 13:26 - Warszawa Wschodnia 13:37 - Suwałki 18:50
12. do 14. Maj

  06:43   411 Głogów

Wrocław Główny 06:43 - Wrocław Muchobór 06:52 - Wrocław Kuźniki 06:55 - Wrocław Pracze 07:02 • Brzezinka Średzka 07:10 - Czerna Mała 07:14 - Księginice 07:18 - Brzeg Dolny 07:24 - Łososiowice 07:36 - Głogów 09:16
codziennie

  06:45   67931 Poznań Główny

Wrocław Główny 06:45 - Wrocław Mikołajów 06:50 - Wrocław Popowice 06:53 - Wrocław Osobowice 06:58 • Oborniki Śląskie 07:15 - Żmigród 07:35 - Rawicz 07:52 - Leszno 08:20 - Kościan 08:47 - Poznań Główny 09:36
1. Wrz do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 11. Lis

  06:45   67931 Poznań Główny

Wrocław Główny 06:45 - Wrocław Mikołajów 06:50 - Wrocław Popowice 06:53 - Wrocław Osobowice 06:58 • Oborniki Śląskie 07:15 - Żmigród 07:35 - Rawicz 07:52 - Leszno 08:20 - Kościan 08:51 - Poznań Główny 09:40
12. Maj do 29. Sie Po - Pt; oprócz 22. Maj, 15. Sie

  06:45   6025 Żmigród

Wrocław Główny 06:45 - Wrocław Mikołajów 06:50 - Wrocław Popowice 06:53 - Wrocław Osobowice 06:58 • Szewce 07:05 - Pęgów 07:09 - Oborniki Śląskie 07:15 - Osola 07:20 - Skokowa 07:25 - Żmigród 07:35
So, Nd, także 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  06:46   14 Opole Główne

Wrocław Główny 06:46 - Wrocław Brochów 06:52 - Święta Katarzyna 06:56 - Zębice Wrocławskie 07:00 • Oława 07:11 - Brzeg 07:28 - Łosiów 07:37 - Lewin Brzeski 07:42 - Przecza 07:47 - Opole Główne 08:07
3. Cze do 13. Gru 2008

  06:50   411 Głogów

Wrocław Główny 06:50 - Wrocław Muchobór 06:57 - Wrocław Kuźniki 07:01 - Wrocław Pracze 07:08 • Brzezinka Średzka 07:15 - Czerna Mała 07:19 - Księginice 07:23 - Brzeg Dolny 07:28 - Łososiowice 07:41 - Głogów 09:26

  07:00   P 36201 Jelenia Góra

Wrocław Główny 07:00 - Kąty Wrocławskie 07:23 - Jaworzyna Śląska 08:00 - Wałbrzych Miasto 08:31 • Wałbrzych Główny 08:51 - Boguszów Gorce 09:01 - Sędzisław 09:29 - Marciszów 09:43 - Janowice Wielkie 10:01 - Jelenia Góra 10:22
20. Maj do 28. Sie; oprócz 24. Maj do 18. Cze

  07:15   P 62102 Lublin

Wrocław Główny 07:15 - Oława 07:36 - Brzeg 07:51 - Opole Główne 08:22 • Kielce 12:09 - Skarżysko Kamienna 13:02 - Radom 13:36 - Puławy Miasto 14:28 - Nałęczów 14:46 - Lublin 15:07
codziennie

  07:28   TLK68411 Kołobrzeg

Wrocław Główny 07:28 - Wrocław Mikołajów 07:33 - Rawicz 08:21 - Leszno 08:48 • Kościan 09:16 - Poznań Główny 10:00 - Krzyż 11:01 - Choszczno 11:34 - Stargard Szczeciński 11:57 - Kołobrzeg 14:55
21. Cze do 30. Sie So

  07:35   67833 Krotoszyn

Wrocław Główny 07:35 - Wrocław Mikołajów 07:40 - Wrocław Nadodrze 07:47 - Wrocław Sołtysowice 07:52 • Wrocław Psie Pole 07:56 - Długołęka 08:02 - Borowa Oleśnicka 08:07 - Oleśnica Rataje 08:15 - Dąbrowa Oleśnicka 08:19 - Krotoszyn 10:00
codziennie

  07:40   67123 Poznań Główny

Wrocław Główny 07:40 - Wrocław Mikołajów 07:45 - Oborniki Śląskie 08:06 - Żmigród 08:25 • Rawicz 08:43 - Leszno 09:12 - Kościan 09:38 - Luboń k. Poznania 10:13 - Poznań Dębiec 10:17 - Poznań Główny 10:27
1. Wrz do 13. Gru 2008

  07:40   67123 Poznań Główny

Wrocław Główny 07:40 - Wrocław Mikołajów 07:45 - Oborniki Śląskie 08:06 - Żmigród 08:25 • Rawicz 08:43 - Leszno 09:12 - Kościan 09:42 - Luboń k. Poznania 10:17 - Poznań Dębiec 10:21 - Poznań Główny 10:32
12. Lip do 31. Sie

  07:40   67123 Poznań Główny

Wrocław Główny 07:40 - Wrocław Mikołajów 07:45 - Oborniki Śląskie 08:06 - Żmigród 08:25 • Rawicz 08:43 - Leszno 09:12 - Kościan 09:42 - Luboń k. Poznania 10:17 - Poznań Dębiec 10:21 - Poznań Główny 10:38
12. Maj do 11. Lip

  07:44   502 Görlitz

Wrocław Główny 07:44 - Wrocław Nowy Dwór 07:55 - Miękinia 08:08 - Przedmoście Święte 08:14 • Środa Śląska 08:18 - Malczyce 08:27 - Legnica 08:52 - Bolesławiec 09:23 - Węgliniec 09:42 - Görlitz 10:24
codziennie

  07:46   6422 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 07:46 - Wrocław Brochów 07:52 - Święta Katarzyna 07:56 - Zębice Wrocławskie 08:00 • Oława 08:11 - Brzeg 08:28 - Opole Zachodnie 09:03 - Opole Główne 09:07 - Opole Groszowice 09:14 - Kędzierzyn Koźle 09:54
3. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 15. Sie, 10., 11. Lis

  07:52   722 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 07:52 - Wrocław Brochów 07:58 - Siechnice 08:05 - Zakrzów Kotowice 08:11 - Czernica Wrocławska 08:16 - Jelcz Miłoszyce 08:32 - Jelcz Laskowice 08:42
  07:52   7022 Jelcz Laskowice

  08:15   TLK 7310 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 08:15 - Brzeg 08:51 - Opole Główne 09:22 - Kędzierzyn Koźle 10:02 • Gliwice 10:33 - Zabrze 10:47 - Katowice 11:10 - Kraków Główny 12:55 - Kraków Płaszów 13:27 - Przemyśl Główny 17:05
codziennie

  08:15   P 61117 Suwałki

Wrocław Główny 08:15 - Wrocław Mikołajów 08:21 - Oborniki Śląskie 08:41 - Żmigród 08:59 • Leszno 09:41 - Poznań Główny 10:37 - Gniezno 11:34 - Inowrocław 12:26 - Toruń Główny 13:04 - Suwałki 20:43
1. Wrz do 13. Gru 2008

  08:15   P 61117 Suwałki

Wrocław Główny 08:15 - Wrocław Mikołajów 08:21 - Oborniki Śląskie 08:41 - Żmigród 08:59 • Leszno 09:41 - Poznań Główny 10:41 - Gniezno 11:45 - Inowrocław 12:34 - Toruń Główny 13:08 - Suwałki 20:43
12. Lip do 31. Sie

  08:15   P 61117 Suwałki

Wrocław Główny 08:15 - Wrocław Mikołajów 08:21 - Oborniki Śląskie 08:41 - Żmigród 08:59 • Leszno 09:41 - Poznań Główny 10:48 - Gniezno 11:45 - Inowrocław 12:34 - Toruń Główny 13:08 - Suwałki 20:43
12. Maj do 11. Lip

  08:30   133 Kluczbork

Wrocław Główny 08:30 - Wrocław Mikołajów 08:35 - Wrocław Nadodrze 08:41 - Wrocław Sołtysowice 08:46 • Wrocław Psie Pole 08:50 - Długołęka 08:55 - Borowa Oleśnicka 09:01 - Oleśnica 09:10 - Namysłów 09:40 - Kluczbork 10:17
codziennie

  08:35   P 48101 Słupsk

Wrocław Główny 08:35 - Oborniki Śląskie 09:00 - Żmigród 09:18 - Rawicz 09:36 • Leszno 09:59 - Kościan 10:18 - Poznań Główny 10:54 - Piła Główna 12:43 - Koszalin 14:53 - Słupsk 15:53
1. Wrz do 13. Gru 2008

  08:35   P 48101 Ustka

Wrocław Główny 08:35 - Oborniki Śląskie 09:00 - Żmigród 09:18 - Rawicz 09:36 • Leszno 09:59 - Kościan 10:18 - Poznań Główny 10:54 - Piła Główna 12:46 - Słupsk 15:53 - Ustka 16:45
12. Lip do 31. Sie

  08:35   P 48101 Ustka

Wrocław Główny 08:35 - Oborniki Śląskie 09:00 - Żmigród 09:18 - Rawicz 09:36 • Leszno 09:59 - Kościan 10:22 - Poznań Główny 11:10 - Piła Główna 12:54 - Słupsk 15:53 - Ustka 16:45
21. Cze do 11. Lip

  08:40   6023 Żmigród

Wrocław Główny 08:40 - Wrocław Mikołajów 08:46 - Wrocław Popowice 08:49 - Wrocław Osobowice 08:54 • Szewce 09:01 - Pęgów 09:05 - Oborniki Śląskie 09:11 - Osola 09:16 - Skokowa 09:21 - Żmigród 09:31
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  08:52   539 Legnica

Wrocław Główny 08:52 - Wrocław Muchobór 09:02 - Wrocław Nowy Dwór 09:05 - Wrocław Żerniki 09:08 • Wrocław Leśnica 09:13 - Miękinia 09:23 - Przedmoście Święte 09:28 - Środa Śląska 09:32 - Malczyce 09:43 - Legnica 10:10
  08:52   539 Legnica

  09:10   7621 Szklarska Poręba G.

Wrocław Główny 09:10 - Wrocław Zachodni 09:18 - Kąty Wrocławskie 09:29 - Mietków 09:39 • Jaworzyna Śląska 10:06 - Świebodzice 10:19 - Wałbrzych Miasto 10:39 - Wałbrzych Główny 11:00 - Jelenia Góra 12:22 - Szklarska Poręba G. 13:30
codziennie

  09:10   P 65110 Olsztyn Główny

Wrocław Główny 09:10 - Oława 09:29 - Brzeg 09:43 - Opole Główne 10:16 • Częstochowa Osobowa 12:05 - Skierniewice 14:07 - Warszawa Zachodnia 14:54 - Warszawa Centralna 15:00 - Warszawa Wschodnia 15:17 - Olsztyn Główny 19:13
20. Cze do 13. Gru 2008

  09:10   P 65110 Olsztyn Główny

Wrocław Główny 09:10 - Oława 09:29 - Brzeg 09:43 - Opole Główne 10:16 • Częstochowa Osobowa 12:07 - Skierniewice 14:24 - Warszawa Zachodnia 15:16 - Warszawa Centralna 15:21 - Warszawa Wschodnia 15:32 - Olsztyn Główny 19:39
12. Maj do 19. Cze

  09:10   P 65110 Olsztyn Główny

Wrocław Główny 09:10 - Oława 09:29 - Brzeg 09:43 - Opole Główne 10:16 • Częstochowa Osobowa 12:07 - Skierniewice 14:24 - Warszawa Zachodnia 15:15 - Warszawa Centralna 15:21 - Warszawa Wschodnia 15:32 - Olsztyn Główny 19:41
  09:14   P 67501 Wolsztyn

  09:15   P 73100 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 09:15 - Oława 09:36 - Brzeg 09:50 - Opole Główne 10:22 • Kędzierzyn Koźle 11:02 - Gliwice 11:33 - Zabrze 11:47 - Katowice 12:10 - Kraków Główny 13:55 - Przemyśl Główny 17:58
codziennie

  09:25   67533 Ostrów Wlkp.

Wrocław Główny 09:25 - Wrocław Mikołajów 09:30 - Wrocław Nadodrze 09:36 - Wrocław Sołtysowice 09:41 • Wrocław Psie Pole 09:44 - Długołęka 09:49 - Borowa Oleśnicka 09:55 - Oleśnica Rataje 10:02 - Twardogóra Sycowska 10:23 - Ostrów Wlkp. 11:23
codziennie

  09:25   6621 Kudowa Zdrój

Wrocław Główny 09:25 - Smardzów Wrocł. 09:34 - Żórawina 09:39 - Węgry 09:45 • Strzelin 10:00 - Ziębice 10:34 - Kamieniec Ząbkowicki 10:52 - Bardo Śląskie 11:20 - Kłodzko Główne 11:35 - Kudowa Zdrój 13:59
codziennie

  09:43   6743 Zielona Góra

Wrocław Główny 09:43 - Wrocław Muchobór 09:52 - Wrocław Kuźniki 09:55 - Wrocław Pracze 10:02 • Brzezinka Średzka 10:10 - Czerna Mała 10:14 - Księginice 10:18 - Brzeg Dolny 10:24 - Łososiowice 10:36 - Zielona Góra 13:31
codziennie

  09:46   6424 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 09:46 - Wrocław Brochów 09:52 - Święta Katarzyna 09:56 - Zębice Wrocławskie 10:00 • Oława 10:11 - Brzeg 10:28 - Opole Zachodnie 11:03 - Opole Główne 11:07 - Opole Groszowice 11:14 - Kędzierzyn Koźle 11:54
3. Cze do 13. Gru 2008

  09:46   6424 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 09:46 - Wrocław Brochów 09:52 - Święta Katarzyna 09:56 - Zębice Wrocławskie 10:08 • Oława 10:19 - Brzeg 10:33 - Opole Zachodnie 11:05 - Opole Główne 11:09 - Opole Groszowice 11:14 - Kędzierzyn Koźle 11:54
12. Maj do 2. Cze

  09:52   521 Bolesławiec

Wrocław Główny 09:52 - Wrocław Muchobór 10:01 - Wrocław Nowy Dwór 10:04 - Wrocław Żerniki 10:08 • Wrocław Leśnica 10:13 - Miękinia 10:23 - Przedmoście Święte 10:28 - Środa Śląska 10:32 - Malczyce 10:43 - Bolesławiec 11:53
codziennie

  10:15   P 82106 Zamość

Wrocław Główny 10:15 - Oława 10:36 - Brzeg 10:51 - Opole Główne 11:22 • Kędzierzyn Koźle 12:02 - Gliwice 12:33 - Zabrze 12:47 - Katowice 13:10 - Kraków Główny 14:55 - Zamość 22:10
1. Wrz do 13. Gru 2008

  10:25   135 Kluczbork

Wrocław Główny 10:25 - Wrocław Mikołajów 10:30 - Wrocław Nadodrze 10:36 - Wrocław Sołtysowice 10:41 • Wrocław Psie Pole 10:45 - Długołęka 10:50 - Borowa Oleśnicka 10:56 - Oleśnica 11:08 - Namysłów 11:40 - Kluczbork 12:17
codziennie, oprócz 8. do 10. Lis

  10:26   P 82106 Zamość

Wrocław Główny 10:26 - Oława 10:53 - Brzeg 11:05 - Opole Główne 11:31 • Kędzierzyn Koźle 12:07 - Gliwice 12:35 - Zabrze 12:47 - Katowice 13:10 - Kraków Główny 14:55 - Zamość 22:10
12. Maj do 2. Cze

  10:30   EX 6113 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 10:30 - Leszno 11:44 - Poznań Główny 12:32 - Konin 13:29 - Kutno 14:21 - Warszawa Zachodnia 15:34 - Warszawa Centralna 15:40 - Warszawa Wschodnia 15:57
22. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt, Nd

  10:30   EX 6113 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 10:30 - Leszno 11:44 - Poznań Główny 12:32 - Konin 14:11 - Kutno 14:55 - Warszawa Zachodnia 16:08 - Warszawa Centralna 16:14 - Warszawa Wschodnia 16:25
12. Maj do 20. Cze Po - Pt, Nd

  10:30   IC 61402 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 10:30 - Leszno 11:44 - Poznań Główny 12:32 - Konin 13:29 - Kutno 14:21 - Warszawa Zachodnia 15:34 - Warszawa Centralna 15:40 - Warszawa Wschodnia 15:57
21. Cze do 13. Gru 2008 So

  10:30   IC 61402 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 10:30 - Leszno 11:44 - Poznań Główny 12:32 - Konin 14:11 - Kutno 14:55 - Warszawa Zachodnia 16:08 - Warszawa Centralna 16:14 - Warszawa Wschodnia 16:25
17. Maj do 14. Cze So

  10:35   TLK 3810 Szczecin Główny

Wrocław Główny 10:35 - Rawicz 11:35 - Leszno 11:57 - Kościan 12:16 • Poznań Główny 12:53 - Krzyż 13:55 - Choszczno 14:31 - Stargard Szczeciński 14:54 - Szczecin Dąbie 15:13 - Szczecin Główny 15:28
codziennie, oprócz 21. Cze do 30. Sie

  10:35   TLK38410 Świnoujście Port

Wrocław Główny 10:35 - Rawicz 11:35 - Leszno 11:57 - Kościan 12:16 • Poznań Główny 12:53 - Stargard Szczeciński 14:54 - Szczecin Dąbie 15:13 - Szczecin Główny 15:28 - Szczecin Dąbie 15:45 - Świnoujście Port 17:21
21. Cze do 30. Sie

  10:40   6721 Poznań Główny

Wrocław Główny 10:40 - Wrocław Mikołajów 10:45 - Wrocław Popowice 10:48 - Wrocław Osobowice 10:53 • Oborniki Śląskie 11:10 - Żmigród 11:29 - Rawicz 11:51 - Leszno 12:19 - Kościan 12:44 - Poznań Główny 13:33
1. Wrz do 13. Gru 2008

  10:40   6721 Poznań Główny

Wrocław Główny 10:40 - Wrocław Mikołajów 10:45 - Wrocław Popowice 10:48 - Wrocław Osobowice 10:53 • Oborniki Śląskie 11:10 - Żmigród 11:29 - Rawicz 11:51 - Leszno 12:22 - Kościan 12:57 - Poznań Główny 13:48
12. Lip do 31. Sie

  10:45   P 61103 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 10:45 - Wrocław Mikołajów 10:51 - Wrocław Nadodrze 10:58 - Oleśnica Rataje 11:23 • Koluszki 15:54 - Skierniewice 16:30 - Żyrardów 16:51 - Warszawa Zachodnia 17:22 - Warszawa Centralna 17:28 - Warszawa Wschodnia 17:39

  10:55   6721 Poznań Główny

Wrocław Główny 10:55 - Wrocław Mikołajów 11:00 - Wrocław Popowice 11:03 - Wrocław Osobowice 11:08 • Oborniki Śląskie 11:24 - Żmigród 11:44 - Rawicz 12:01 - Leszno 12:31 - Kościan 12:57 - Poznań Główny 13:57
12. Maj do 11. Lip

  11:15   P 84104 Bielsko Biała Główna

Wrocław Główny 11:15 - Oława 11:36 - Brzeg 11:51 - Opole Główne 12:22 • Kędzierzyn Koźle 13:02 - Gliwice 13:33 - Zabrze 13:47 - Katowice 14:10 - Katowice Ligota 14:35 - Bielsko Biała Główna 15:41
12. Lip do 31. Sie

  11:30   1111 Oleśnica

Wrocław Główny 11:30 - Wrocław Mikołajów 11:35 - Wrocław Nadodrze 11:42 - Wrocław Sołtysowice 11:47 - Wrocław Psie Pole 11:50 - Długołęka 11:56 - Borowa Oleśnicka 12:02 - Oleśnica 12:11
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  11:35   P 38103 Kołobrzeg

Wrocław Główny 11:35 - Oborniki Śląskie 12:00 - Żmigród 12:19 - Rawicz 12:36 • Leszno 13:01 - Kościan 13:22 - Poznań Główny 13:58 - Piła Główna 15:46 - Białogard 17:44 - Kołobrzeg 18:14
1. Wrz do 13. Gru 2008

  11:35   P 38103 Kołobrzeg

Wrocław Główny 11:35 - Oborniki Śląskie 12:00 - Żmigród 12:19 - Rawicz 12:36 • Leszno 13:01 - Kościan 13:30 - Poznań Główny 14:16 - Piła Główna 16:12 - Białogard 18:03 - Kołobrzeg 18:39
12. Maj do 11. Lip

  11:35   323 Międzylesie

Wrocław Główny 11:35 - Smardzów Wrocł. 11:43 - Żórawina 11:47 - Węgry 11:53 • Strzelin 12:08 - Ziębice 12:36 - Kamieniec Ząbkowicki 12:54 - Bardo Śląskie 13:08 - Kłodzko Główne 13:20 - Międzylesie 14:06
codziennie

  11:36   EC 240 Hamburg-Altona

Wrocław Główny 11:36 - Legnica 12:45 - Żagań 14:24 - Żary 14:42 • Berlin Ostbf 17:21 - Berlin Hbf 17:31 - Berlin-Spandau 17:48 - Hamburg Hbf 20:27 - Hamburg Dammtor 20:32 - Hamburg-Altona 20:42
12. Maj do 13. Cze Po - Pt, Nd; oprócz 1. Cze

  11:36   EC 240 Hamburg-Altona

Wrocław Główny 11:36 - Legnica 12:45 - Żagań 14:24 - Żary 14:42 • Berlin Hbf (tief) 17:39 - Berlin-Spandau 17:49 - Hamburg-Harburg 20:15 - Hamburg Hbf 20:27 - Hamburg Dammtor 20:32 - Hamburg-Altona 20:42
15. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt, Nd; oprócz 3. Paź

  11:36   EC 240 Berlin Hbf (tief)

Wrocław Główny 11:36 - Legnica 12:45 - Żagań 14:24 - Żary 14:42 • Forst(Lausitz) 15:22 - Cottbus 15:47 - Lübbenau(Spreew) 16:17 - Lübben(Spreewald) 16:26 - Berlin Südkreuz 17:38 - Berlin Hbf (tief) 17:45
31. Maj

  11:36   EC 240 Hamburg-Altona

Wrocław Główny 11:36 - Legnica 12:45 - Żagań 14:24 - Żary 14:42 • Berlin Hbf (tief) 17:38 - Berlin-Spandau 17:48 - Hamburg-Harburg 20:15 - Hamburg Hbf 20:27 - Hamburg Dammtor 20:32 - Hamburg-Altona 20:42
1. Cze

  11:37   76533 Jelenia Góra

Wrocław Główny 11:37 - Wrocław Zachodni 11:48 - Smolec 11:53 - Sadowice Wrocławskie 11:57 • Jaworzyna Śląska 12:40 - Świebodzice 12:53 - Wałbrzych Miasto 13:13 - Wałbrzych Główny 13:34 - Marciszów 14:23 - Jelenia Góra 15:03
codziennie

  11:37   76533 Jelenia Góra

Wrocław Główny 11:37 - Wrocław Zachodni 11:48 - Smolec 11:53 - Sadowice Wrocławskie 11:57 • Jaworzyna Śląska 12:40 - Świebodzice 12:53 - Wałbrzych Miasto 13:13 - Wałbrzych Główny 13:34 - Marciszów 14:26 - Jelenia Góra 15:06

  11:52   541 Lubin Górniczy

Wrocław Główny 11:52 - Wrocław Muchobór 12:01 - Wrocław Nowy Dwór 12:04 - Wrocław Żerniki 12:08 • Wrocław Leśnica 12:13 - Miękinia 12:23 - Przedmoście Święte 12:28 - Środa Śląska 12:33 - Malczyce 12:43 - Lubin Górniczy 14:08

  12:00   76533 Jelenia Góra

Wrocław Główny 12:00 - Wrocław Zachodni 12:10 - Smolec 12:15 - Sadowice Wrocławskie 12:20 • Jaworzyna Śląska 13:04 - Świebodzice 13:17 - Wałbrzych Miasto 13:40 - Wałbrzych Główny 13:55 - Marciszów 14:44 - Jelenia Góra 15:23

  12:15   P 63102 Kraków Główny

Wrocław Główny 12:15 - Oława 12:42 - Brzeg 12:55 - Opole Główne 13:22 • Kędzierzyn Koźle 14:02 - Gliwice 14:33 - Zabrze 14:47 - Katowice 15:10 - Trzebinia 16:08 - Kraków Główny 16:55
12. Maj do 2. Cze

  12:30   137 Kluczbork

Wrocław Główny 12:30 - Wrocław Mikołajów 12:35 - Wrocław Nadodrze 12:41 - Wrocław Sołtysowice 12:46 • Wrocław Psie Pole 12:50 - Długołęka 12:56 - Borowa Oleśnicka 13:01 - Oleśnica 13:10 - Namysłów 13:40 - Kluczbork 14:17
codziennie

  12:35   P 48105 Szczecin Główny

Wrocław Główny 12:35 - Wrocław Mikołajów 12:41 - Oborniki Śląskie 13:00 - Żmigród 13:19 • Leszno 13:56 - Poznań Główny 14:48 - Krzyż 15:57 - Stargard Szczeciński 16:59 - Szczecin Dąbie 17:19 - Szczecin Główny 17:36
21. Cze do 31. Sie

  12:35   P 68105 Szczecin Główny

Wrocław Główny 12:35 - Wrocław Mikołajów 12:41 - Oborniki Śląskie 13:00 - Żmigród 13:19 • Leszno 13:59 - Poznań Główny 14:54 - Krzyż 15:57 - Stargard Szczeciński 16:59 - Szczecin Dąbie 17:19 - Szczecin Główny 17:36
1. Wrz do 13. Gru 2008

  12:35   P 68105 Szczecin Główny

Wrocław Główny 12:35 - Wrocław Mikołajów 12:41 - Oborniki Śląskie 13:00 - Żmigród 13:19 • Leszno 13:56 - Poznań Główny 14:48 - Krzyż 15:57 - Stargard Szczeciński 16:59 - Szczecin Dąbie 17:19 - Szczecin Główny 17:36
12. Maj do 20. Cze

  12:40   67935 Poznań Główny

Wrocław Główny 12:40 - Wrocław Mikołajów 12:46 - Wrocław Popowice 12:49 - Wrocław Osobowice 12:54 • Oborniki Śląskie 13:11 - Żmigród 13:31 - Rawicz 13:52 - Leszno 14:20 - Kościan 14:45 - Poznań Główny 15:35
1. Wrz do 13. Gru 2008

  12:40   68935 Krzyż

Wrocław Główny 12:40 - Wrocław Mikołajów 12:46 - Wrocław Popowice 12:49 - Wrocław Osobowice 12:54 • Oborniki Śląskie 13:11 - Żmigród 13:31 - Rawicz 13:52 - Leszno 14:22 - Kościan 14:51 - Krzyż 17:03
12. Maj do 31. Sie

  12:43   6745 Zielona Góra

Wrocław Główny 12:43 - Wrocław Muchobór 12:52 - Wrocław Kuźniki 12:55 - Wrocław Pracze 13:02 • Brzezinka Średzka 13:10 - Czerna Mała 13:14 - Księginice 13:18 - Brzeg Dolny 13:24 - Łososiowice 13:33 - Zielona Góra 16:20
codziennie

  12:46   20 Opole Główne

Wrocław Główny 12:46 - Wrocław Brochów 12:52 - Święta Katarzyna 12:56 - Zębice Wrocławskie 13:00 • Oława 13:11 - Brzeg 13:28 - Łosiów 13:37 - Lewin Brzeski 13:42 - Przecza 13:47 - Opole Główne 14:07

  12:52   726 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 12:52 - Wrocław Brochów 12:58 - Siechnice 13:05 - Zakrzów Kotowice 13:11 - Czernica Wrocławska 13:16 - Jelcz Miłoszyce 13:31 - Jelcz Laskowice 13:37

  12:58   P 16107 Zgorzelec Miasto

Wrocław Główny 12:58 - Wrocław Nowy Dwór 13:09 - Legnica 14:12 - Chojnów 14:26 - Bolesławiec 14:42 - Węgliniec 14:59 - Pieńsk 15:20 - Zgorzelec Miasto 15:33
15. Maj do 23. Lip

  13:12   5504 Görlitz

Wrocław Główny 13:12 - Wrocław Muchobór 13:22 - Wrocław Nowy Dwór 13:25 - Wrocław Żerniki 13:29 • Miękinia 13:44 - Malczyce 14:04 - Legnica 14:31 - Bolesławiec 15:10 - Węgliniec 15:30 - Görlitz 16:20
codziennie

  13:15   P 83100 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 13:15 - Oława 13:36 - Brzeg 13:51 - Opole Główne 14:22 • Kędzierzyn Koźle 15:02 - Gliwice 15:33 - Zabrze 15:47 - Katowice 16:10 - Kraków Główny 17:55 - Przemyśl Główny 21:56
1. Wrz do 13. Gru 2008

  13:17   P 83100 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 13:17 - Oława 13:42 - Brzeg 13:55 - Opole Główne 14:23 • Kędzierzyn Koźle 15:02 - Gliwice 15:33 - Zabrze 15:47 - Katowice 16:10 - Kraków Główny 17:55 - Przemyśl Główny 21:56
12. Maj do 11. Lip

  13:24   11521 Kluczbork

Wrocław Główny 13:24 - Wrocław Mikołajów 13:29 - Wrocław Nadodrze 13:35 - Wrocław Sołtysowice 13:40 • Wrocław Psie Pole 13:44 - Długołęka 13:49 - Borowa Oleśnicka 13:55 - Oleśnica 14:07 - Namysłów 14:40 - Kluczbork 15:17
5. Wrz do 12. Gru 2008 Pt; także 16., 21., 30. Maj, 6., 13., 20. Cze

  13:30   67321 Poznań Główny

Wrocław Główny 13:30 - Wrocław Mikołajów 13:35 - Wrocław Nadodrze 13:41 - Wrocław Sołtysowice 13:46 • Jarocin 16:37 - Chocicza 16:53 - Środa Wlkp. 17:10 - Poznań Starołęka 17:41 - Poznań Dębina 17:44 - Poznań Główny 17:50
codziennie

  13:30   67321 Ostrów Wlkp.

Wrocław Główny 13:30 - Wrocław Mikołajów 13:35 - Wrocław Nadodrze 13:41 - Wrocław Sołtysowice 13:46 • Wrocław Psie Pole 13:51 - Długołęka 13:56 - Borowa Oleśnicka 14:02 - Oleśnica Rataje 14:09 - Twardogóra Sycowska 14:49 - Ostrów Wlkp. 15:44
codziennie, oprócz 23. do 25. Maj, 15. Sie, 9. do 11. Lis

  13:35   P 65105 Olsztyn Główny

Wrocław Główny 13:35 - Wrocław Mikołajów 13:41 - Oborniki Śląskie 14:00 - Żmigród 14:18 • Leszno 14:59 - Poznań Główny 15:57 - Gniezno 16:49 - Inowrocław 17:42 - Toruń Główny 18:21 - Olsztyn Główny 20:43
1. Wrz do 13. Gru 2008

  13:35   P 65105 Olsztyn Główny

Wrocław Główny 13:35 - Wrocław Mikołajów 13:41 - Oborniki Śląskie 14:00 - Żmigród 14:18 • Leszno 14:59 - Poznań Główny 16:05 - Gniezno 17:02 - Inowrocław 17:52 - Toruń Główny 18:27 - Olsztyn Główny 20:43
12. Maj do 31. Sie

  13:35   55325 Międzylesie

Wrocław Główny 13:35 - Smardzów Wrocł. 13:43 - Żórawina 13:48 - Węgry 13:54 • Strzelin 14:09 - Ziębice 14:37 - Kamieniec Ząbkowicki 14:55 - Bardo Śląskie 15:08 - Kłodzko Główne 15:20 - Międzylesie 16:05

  13:37   55325 Międzylesie

Wrocław Główny 13:37 - Smardzów Wrocł. 13:44 - Żórawina 13:49 - Węgry 13:55 • Strzelin 14:10 - Ziębice 14:38 - Kamieniec Ząbkowicki 14:56 - Bardo Śląskie 15:09 - Kłodzko Główne 15:21 - Międzylesie 16:05
codziennie

  13:40   623 Rawicz

Wrocław Główny 13:40 - Wrocław Mikołajów 13:46 - Wrocław Popowice 13:49 - Wrocław Osobowice 13:54 • Szewce 14:01 - Pęgów 14:05 - Oborniki Śląskie 14:11 - Osola 14:16 - Skokowa 14:21 - Rawicz 14:52
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  13:46   22 Opole Główne

Wrocław Główny 13:46 - Wrocław Brochów 13:52 - Święta Katarzyna 13:56 - Zębice Wrocławskie 14:00 • Oława 14:11 - Brzeg 14:28 - Łosiów 14:37 - Lewin Brzeski 14:42 - Przecza 14:47 - Opole Główne 15:07
2. Cze do 13. Gru 2008

  13:52   67121 Żagań

Wrocław Główny 13:52 - Wrocław Muchobór 14:01 - Wrocław Nowy Dwór 14:04 - Wrocław Żerniki 14:08 • Wrocław Leśnica 14:13 - Miękinia 14:23 - Przedmoście Święte 14:28 - Środa Śląska 14:32 - Malczyce 14:43 - Żagań 16:56
  13:52   67121 Żagań

  13:52   728 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 13:52 - Wrocław Brochów 13:58 - Siechnice 14:05 - Zakrzów Kotowice 14:11 - Czernica Wrocławska 14:16 - Jelcz Miłoszyce 14:32 - Jelcz Laskowice 14:42
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  14:03   22 Opole Główne

Wrocław Główny 14:03 - Wrocław Brochów 14:09 - Święta Katarzyna 14:14 - Zębice Wrocławskie 14:18 • Oława 14:29 - Brzeg 14:43 - Łosiów 14:51 - Lewin Brzeski 14:56 - Przecza 15:00 - Opole Główne 15:19
12. Maj do 1. Cze

  14:14   P 16107 Zgorzelec Miasto

Wrocław Główny 14:14 - Wrocław Nowy Dwór 14:27 - Legnica 15:47 - Chojnów 16:01 - Bolesławiec 16:17 - Węgliniec 16:34 - Pieńsk 16:56 - Zgorzelec Miasto 17:05
12. do 14. Maj

  14:20   P 16501 Jelenia Góra

Wrocław Główny 14:20 - Kąty Wrocławskie 14:39 - Jaworzyna Śląska 15:17 - Świebodzice 15:31 - Wałbrzych Miasto 15:50 - Wałbrzych Główny 16:11 - Marciszów 17:01 - Jelenia Góra 17:40
21. Cze do 28. Wrz

  14:20   231 Wałbrzych Główny

Wrocław Główny 14:20 - Wrocław Zachodni 14:29 - Smolec 14:34 - Sadowice Wrocławskie 14:38 • Kąty Wrocławskie 14:43 - Żarów 15:12 - Jaworzyna Śląska 15:21 - Świebodzice 15:34 - Wałbrzych Miasto 15:53 - Wałbrzych Główny 16:14
23. Cze do 31. Lip Po - Pt

  14:25   139 Kluczbork

Wrocław Główny 14:25 - Wrocław Mikołajów 14:30 - Wrocław Nadodrze 14:36 - Wrocław Sołtysowice 14:42 • Wrocław Psie Pole 14:45 - Długołęka 14:51 - Borowa Oleśnicka 14:56 - Oleśnica 15:08 - Namysłów 15:40 - Kluczbork 16:17
codziennie

  14:30   IC 6107 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 14:30 - Leszno 15:44 - Poznań Główny 16:32 - Warszawa Zachodnia 19:29 - Warszawa Centralna 19:35 - Warszawa Wschodnia 19:47
21. Cze do 13. Gru 2008

  14:30   IC 6107 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 14:30 - Leszno 15:44 - Poznań Główny 16:32 - Warszawa Zachodnia 19:46 - Warszawa Centralna 19:53 - Warszawa Wschodnia 20:05
12. Maj do 20. Cze

  14:32   P 66511 Kudowa Zdrój

Wrocław Główny 14:32 - Strzelin 14:58 - Ziębice 15:20 - Kamieniec Ząbkowicki 15:37 • Bardo Śląskie 15:48 - Kłodzko Główne 15:59 - Kłodzko Miasto 16:16 - Polanica Zdrój 16:46 - Szczytna 17:12 - Kudowa Zdrój 18:29
1. Sie do 28. Wrz

  14:35   P 38105 Szczecin Główny

Wrocław Główny 14:35 - Oborniki Śląskie 15:00 - Żmigród 15:18 - Rawicz 15:36 • Leszno 15:59 - Poznań Główny 16:57 - Krzyż 18:06 - Stargard Szczeciński 19:08 - Szczecin Dąbie 19:28 - Szczecin Główny 19:44
1. Wrz do 13. Gru 2008

  14:35   P 38105 Szczecin Główny

Wrocław Główny 14:35 - Oborniki Śląskie 15:00 - Żmigród 15:18 - Rawicz 15:36 • Leszno 16:01 - Poznań Główny 17:07 - Krzyż 18:14 - Stargard Szczeciński 19:14 - Szczecin Dąbie 19:33 - Szczecin Główny 19:49
21. Maj do 31. Sie

  14:35   P 38105 Szczecin Główny

Wrocław Główny 14:35 - Oborniki Śląskie 15:00 - Żmigród 15:18 - Rawicz 15:36 • Leszno 16:01 - Poznań Główny 17:04 - Krzyż 18:16 - Stargard Szczeciński 19:15 - Szczecin Dąbie 19:33 - Szczecin Główny 19:54
12. do 20. Maj

  14:35   327 Międzylesie

Wrocław Główny 14:35 - Smardzów Wrocł. 14:46 - Żórawina 14:51 - Węgry 14:57 • Strzelin 15:12 - Ziębice 15:38 - Kamieniec Ząbkowicki 15:56 - Bardo Śląskie 16:09 - Kłodzko Główne 16:21 - Międzylesie 17:12
codziennie

  14:37   P 16501 Jelenia Góra

Wrocław Główny 14:37 - Wrocław Zachodni 14:47 - Smolec 14:52 - Kąty Wrocławskie 15:01 • Jaworzyna Śląska 15:43 - Świebodzice 15:56 - Wałbrzych Miasto 16:21 - Wałbrzych Główny 16:38 - Marciszów 17:28 - Jelenia Góra 18:07

  14:40   67937 Poznań Główny

Wrocław Główny 14:40 - Wrocław Mikołajów 14:46 - Wrocław Popowice 14:49 - Wrocław Osobowice 14:54 • Oborniki Śląskie 15:11 - Żmigród 15:31 - Rawicz 15:51 - Leszno 16:20 - Kościan 16:48 - Poznań Główny 17:35
codziennie

  14:43   6747 Zielona Góra

Wrocław Główny 14:43 - Wrocław Muchobór 14:52 - Wrocław Kuźniki 14:55 - Wrocław Pracze 15:02 • Brzezinka Średzka 15:10 - Czerna Mała 15:13 - Księginice 15:17 - Brzeg Dolny 15:23 - Łososiowice 15:36 - Zielona Góra 18:33
codziennie

  14:46   6428 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 14:46 - Wrocław Brochów 14:52 - Święta Katarzyna 14:56 - Zębice Wrocławskie 15:00 • Oława 15:11 - Brzeg 15:28 - Opole Zachodnie 16:03 - Opole Główne 16:07 - Opole Groszowice 16:14 - Kędzierzyn Koźle 16:54
codziennie

  14:47   P 61101 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 14:47 - Wrocław Mikołajów 14:53 - Wrocław Nadodrze 15:00 - Oleśnica Rataje 15:25 • Koluszki 19:43 - Skierniewice 20:09 - Żyrardów 20:25 - Warszawa Zachodnia 20:54 - Warszawa Centralna 21:00 - Warszawa Wschodnia 21:12
15. Maj do 13. Gru 2008; oprócz 22. Cze do 29. Wrz

  14:47   P 61101 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 14:47 - Wrocław Mikołajów 14:53 - Wrocław Nadodrze 15:00 - Oleśnica Rataje 15:25 • Koluszki 19:48 - Skierniewice 20:30 - Żyrardów 20:47 - Warszawa Zachodnia 21:21 - Warszawa Centralna 21:27 - Warszawa Wschodnia 21:37
12. do 14. Maj

  14:47   P 61500 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 14:47 - Wrocław Mikołajów 14:53 - Wrocław Nadodrze 15:00 - Oleśnica Rataje 15:25 • Koluszki 19:43 - Skierniewice 20:09 - Żyrardów 20:25 - Warszawa Zachodnia 20:54 - Warszawa Centralna 21:00 - Warszawa Wschodnia 21:12
22. Cze do 29. Wrz

  14:47   P 61500 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 14:47 - Wrocław Mikołajów 14:53 - Wrocław Nadodrze 15:00 - Oleśnica Rataje 15:25 • Koluszki 19:48 - Skierniewice 20:30 - Żyrardów 20:47 - Warszawa Zachodnia 21:21 - Warszawa Centralna 21:27 - Warszawa Wschodnia 21:37
  14:50   P 66511 Kudowa Zdrój

  14:52   523 Bolesławiec

Wrocław Główny 14:52 - Wrocław Muchobór 15:01 - Wrocław Nowy Dwór 15:04 - Wrocław Żerniki 15:08 • Wrocław Leśnica 15:13 - Miękinia 15:23 - Przedmoście Święte 15:28 - Środa Śląska 15:32 - Malczyce 15:43 - Bolesławiec 16:53
  14:52   523 Bolesławiec

  14:52   533 Legnica

Wrocław Główny 14:52 - Wrocław Muchobór 15:01 - Wrocław Nowy Dwór 15:04 - Wrocław Żerniki 15:08 • Wrocław Leśnica 15:13 - Miękinia 15:23 - Przedmoście Święte 15:28 - Środa Śląska 15:32 - Malczyce 15:43 - Legnica 16:10
So, Nd, także 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  14:52   730 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 14:52 - Wrocław Brochów 14:58 - Siechnice 15:05 - Zakrzów Kotowice 15:11 - Czernica Wrocławska 15:16 - Jelcz Miłoszyce 15:31 - Jelcz Laskowice 15:37
Po - So

  15:00   1113 Oleśnica

Wrocław Główny 15:00 - Wrocław Mikołajów 15:05 - Wrocław Nadodrze 15:12 - Wrocław Sołtysowice 15:17 - Wrocław Psie Pole 15:21 - Długołęka 15:27 - Borowa Oleśnicka 15:32 - Oleśnica 15:42
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  15:08   P 16501 Jelenia Góra

Wrocław Główny 15:08 - Kąty Wrocławskie 15:28 - Jaworzyna Śląska 16:07 - Świebodzice 16:20 - Wałbrzych Miasto 16:44 - Wałbrzych Główny 16:59 - Marciszów 17:50 - Jelenia Góra 18:29

  15:15   P 66511 Kudowa Zdrój

Wrocław Główny 15:15 - Strzelin 15:43 - Ziębice 16:05 - Kamieniec Ząbkowicki 16:24 • Bardo Śląskie 16:35 - Kłodzko Główne 16:46 - Kłodzko Miasto 17:18 - Polanica Zdrój 17:48 - Szczytna 18:07 - Kudowa Zdrój 19:24

  15:25   33543 Lubin Górniczy

Wrocław Główny 15:25 - Wrocław Muchobór 15:35 - Wrocław Nowy Dwór 15:38 - Wrocław Żerniki 15:41 • Wrocław Leśnica 15:46 - Miękinia 15:56 - Przedmoście Święte 16:01 - Środa Śląska 16:05 - Malczyce 16:15 - Lubin Górniczy 17:46

  15:30   141 Kluczbork

Wrocław Główny 15:30 - Wrocław Mikołajów 15:35 - Wrocław Nadodrze 15:41 - Wrocław Sołtysowice 15:46 • Wrocław Psie Pole 15:50 - Długołęka 15:55 - Borowa Oleśnicka 16:01 - Oleśnica 16:10 - Namysłów 16:40 - Kluczbork 17:17
Po - Pt, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  15:35   P 65103 Gdynia Główna

Wrocław Główny 15:35 - Wrocław Mikołajów 15:40 - Oborniki Śląskie 16:00 - Żmigród 16:18 • Poznań Główny 17:55 - Gdańsk Główny 23:26 - Gdańsk Wrzeszcz 23:34 - Gdańsk Oliwa 23:39 - Sopot 23:45 - Gdynia Główna 23:57
1. Wrz do 13. Gru 2008

  15:35   P 65103 Gdynia Główna

Wrocław Główny 15:35 - Wrocław Mikołajów 15:40 - Oborniki Śląskie 16:00 - Żmigród 16:18 • Poznań Główny 18:18 - Gdańsk Główny 23:36 - Gdańsk Wrzeszcz 23:42 - Gdańsk Oliwa 23:47 - Sopot 23:53 - Gdynia Główna 00:03
12. Maj do 31. Sie

  15:35   329 Międzylesie

Wrocław Główny 15:35 - Smardzów Wrocł. 15:43 - Żórawina 15:48 - Węgry 15:54 • Strzelin 16:10 - Ziębice 16:33 - Kamieniec Ząbkowicki 16:52 - Bardo Śląskie 17:06 - Kłodzko Główne 17:20 - Międzylesie 18:05
1. Sie do 13. Gru 2008

  15:35   329 Międzylesie

Wrocław Główny 15:35 - Smardzów Wrocł. 15:43 - Żórawina 15:48 - Węgry 15:54 • Strzelin 16:10 - Ziębice 16:33 - Kamieniec Ząbkowicki 16:52 - Bardo Śląskie 17:06 - Kłodzko Główne 17:20 - Międzylesie 18:08
12. Maj do 31. Lip

  15:37   EC 241 Kraków Główny

Wrocław Główny 15:37 - Opole Główne 16:36 - Kędzierzyn Koźle 17:16 - Gliwice 17:42 - Zabrze 17:53 - Katowice 18:15 - Kraków Główny 19:44
12. Maj do 14. Cze; oprócz 31. Maj, 1. Cze

  15:37   225 Jelenia Góra

Wrocław Główny 15:37 - Wrocław Zachodni 15:46 - Smolec 15:51 - Sadowice Wrocławskie 15:56 • Jaworzyna Śląska 16:40 - Świebodzice 16:53 - Wałbrzych Miasto 17:14 - Wałbrzych Główny 17:36 - Marciszów 18:29 - Jelenia Góra 19:11
codziennie

  15:40   625 Rawicz

Wrocław Główny 15:40 - Wrocław Mikołajów 15:46 - Wrocław Popowice 15:49 - Wrocław Osobowice 15:54 • Szewce 16:01 - Pęgów 16:05 - Oborniki Śląskie 16:11 - Osola 16:16 - Skokowa 16:21 - Rawicz 16:52
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  15:43   225 Jelenia Góra

Wrocław Główny 15:43 - Wrocław Zachodni 15:50 - Smolec 15:55 - Sadowice Wrocławskie 15:59 • Jaworzyna Śląska 16:43 - Świebodzice 16:56 - Wałbrzych Miasto 17:16 - Wałbrzych Główny 17:37 - Marciszów 18:30 - Jelenia Góra 19:12

  15:46   24 Opole Główne

Wrocław Główny 15:46 - Wrocław Brochów 15:52 - Święta Katarzyna 15:56 - Zębice Wrocławskie 16:00 • Oława 16:11 - Brzeg 16:28 - Łosiów 16:37 - Lewin Brzeski 16:42 - Przecza 16:47 - Opole Główne 17:07
2. Cze do 13. Gru 2008

  15:52   415 Głogów

Wrocław Główny 15:52 - Wrocław Muchobór 16:01 - Wrocław Kuźniki 16:05 - Wrocław Pracze 16:12 • Brzezinka Średzka 16:19 - Czerna Mała 16:23 - Księginice 16:27 - Brzeg Dolny 16:33 - Łososiowice 16:39 - Głogów 18:13
23. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  15:52   732 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 15:52 - Wrocław Brochów 15:58 - Siechnice 16:05 - Zakrzów Kotowice 16:11 - Czernica Wrocławska 16:16 - Jelcz Miłoszyce 16:31 - Jelcz Laskowice 16:37

  15:52   7032 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 15:52 - Wrocław Brochów 15:58 - Siechnice 16:05 - Zakrzów Kotowice 16:11 - Czernica Wrocławska 16:16 - Jelcz Miłoszyce 16:31 - Jelcz Laskowice 16:37

  16:00   67537 Ostrów Wlkp.

Wrocław Główny 16:00 - Wrocław Mikołajów 16:05 - Wrocław Nadodrze 16:11 - Wrocław Sołtysowice 16:16 • Wrocław Psie Pole 16:20 - Długołęka 16:25 - Borowa Oleśnicka 16:31 - Oleśnica Rataje 16:39 - Twardogóra Sycowska 17:02 - Ostrów Wlkp. 18:04
codziennie

  16:15   P 63110 Kraków Główny

Wrocław Główny 16:15 - Oława 16:36 - Brzeg 16:51 - Opole Główne 17:19 • Kędzierzyn Koźle 18:02 - Gliwice 18:33 - Zabrze 18:47 - Katowice 19:10 - Trzebinia 20:08 - Kraków Główny 20:55
Pt, Nd, oprócz 23. Maj, 9. Lis; także 21. Maj, 21. Cze do 30. Sie, 11. Lis

  16:21   P 61106 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 16:21 - Oława 16:42 - Brzeg 16:57 - Opole Główne 17:24 • Częstochowa Osobowa 19:05 - Koluszki 20:40 - Skierniewice 21:06 - Warszawa Zachodnia 21:54 - Warszawa Centralna 22:00 - Warszawa Wschodnia 22:12
24. Lip do 13. Gru 2008

  16:21   P 61106 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 16:21 - Oława 16:42 - Brzeg 16:57 - Opole Główne 17:24 • Częstochowa Osobowa 19:09 - Koluszki 20:52 - Skierniewice 21:28 - Warszawa Zachodnia 22:37 - Warszawa Centralna 22:43 - Warszawa Wschodnia 22:55
12. do 14. Maj

  16:30   143 Kluczbork

Wrocław Główny 16:30 - Wrocław Mikołajów 16:35 - Wrocław Nadodrze 16:41 - Wrocław Sołtysowice 16:46 • Wrocław Psie Pole 16:50 - Długołęka 16:55 - Borowa Oleśnicka 17:01 - Oleśnica 17:10 - Namysłów 17:40 - Kluczbork 18:17
codziennie

  16:35   P 38101 Szczecin Główny

Wrocław Główny 16:35 - Oborniki Śląskie 17:00 - Żmigród 17:18 - Rawicz 17:36 • Leszno 17:59 - Poznań Główny 18:57 - Krzyż 20:04 - Stargard Szczeciński 21:04 - Szczecin Dąbie 21:23 - Szczecin Główny 21:39
1. Wrz do 13. Gru 2008

  16:35   P 38101 Szczecin Główny

Wrocław Główny 16:35 - Oborniki Śląskie 17:00 - Żmigród 17:18 - Rawicz 17:36 • Leszno 17:59 - Poznań Główny 18:57 - Krzyż 20:12 - Stargard Szczeciński 21:11 - Szczecin Dąbie 21:30 - Szczecin Główny 21:45
2. Cze do 31. Sie

  16:35   P 38101 Szczecin Główny

Wrocław Główny 16:35 - Oborniki Śląskie 17:00 - Żmigród 17:18 - Rawicz 17:36 • Leszno 17:59 - Poznań Główny 19:12 - Krzyż 20:18 - Stargard Szczeciński 21:16 - Szczecin Dąbie 21:34 - Szczecin Główny 21:49
12. Maj do 1. Cze

  16:35   331 Bystrzyca Kł. Przed.

Wrocław Główny 16:35 - Smardzów Wrocł. 16:43 - Żórawina 16:48 - Węgry 16:54 • Strzelin 17:09 - Ziębice 17:37 - Kamieniec Ząbkowicki 17:55 - Bardo Śląskie 18:09 - Kłodzko Główne 18:21 - Bystrzyca Kł. Przed. 18:46
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  16:37   76937 Wałbrzych Główny

Wrocław Główny 16:37 - Wrocław Zachodni 16:46 - Smolec 16:51 - Sadowice Wrocławskie 16:55 • Kąty Wrocławskie 17:00 - Żarów 17:30 - Jaworzyna Śląska 17:38 - Świebodzice 17:52 - Wałbrzych Miasto 18:11 - Wałbrzych Główny 18:32
1. Wrz do 13. Gru 2008

  16:40   67939 Poznań Główny

Wrocław Główny 16:40 - Wrocław Mikołajów 16:46 - Wrocław Popowice 16:49 - Wrocław Osobowice 16:54 • Oborniki Śląskie 17:11 - Żmigród 17:31 - Rawicz 17:52 - Leszno 18:20 - Kościan 18:50 - Poznań Główny 19:37
1. Wrz do 13. Gru 2008

  16:40   67939 Poznań Główny

Wrocław Główny 16:40 - Wrocław Mikołajów 16:46 - Wrocław Popowice 16:49 - Wrocław Osobowice 16:54 • Oborniki Śląskie 17:11 - Żmigród 17:31 - Rawicz 17:52 - Leszno 18:20 - Kościan 18:56 - Poznań Główny 19:48
12. Maj do 31. Sie

  16:41   331 Bystrzyca Kł. Przed.

Wrocław Główny 16:41 - Smardzów Wrocł. 16:49 - Żórawina 16:54 - Węgry 17:00 • Strzelin 17:15 - Ziębice 17:40 - Kamieniec Ząbkowicki 17:58 - Bardo Śląskie 18:12 - Kłodzko Główne 18:24 - Bystrzyca Kł. Przed. 18:49

16:46   6430 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 16:46 - Wrocław Brochów 16:52 - Święta Katarzyna 16:56 - Zębice Wrocławskie 17:00 • Oława 17:11 - Brzeg 17:28 - Opole Zachodnie 18:03 - Opole Główne 18:07 - Opole Groszowice 18:14 - Kędzierzyn Koźle 18:54
2. Cze do 13. Gru 2008

  16:50   67837 Krotoszyn

Wrocław Główny 16:50 - Wrocław Mikołajów 16:55 - Wrocław Nadodrze 17:01 - Wrocław Sołtysowice 17:06 • Wrocław Psie Pole 17:10 - Długołęka 17:15 - Borowa Oleśnicka 17:21 - Oleśnica Rataje 17:29 - Dąbrowa Oleśnicka 17:32 - Krotoszyn 19:00
codziennie

  16:52   734 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 16:52 - Wrocław Brochów 16:58 - Siechnice 17:05 - Zakrzów Kotowice 17:11 - Czernica Wrocławska 17:16 - Jelcz Miłoszyce 17:31 - Jelcz Laskowice 17:37
codziennie

  16:52   5025 Lubań Śląski

Wrocław Główny 16:52 - Wrocław Muchobór 17:01 - Wrocław Nowy Dwór 17:04 - Wrocław Żerniki 17:07 • Miękinia 17:23 - Malczyce 17:43 - Legnica 18:10 - Bolesławiec 18:52 - Węgliniec 19:14 - Lubań Śląski 20:12
codziennie

  17:01   6430 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 17:01 - Wrocław Brochów 17:07 - Święta Katarzyna 17:12 - Zębice Wrocławskie 17:16 • Oława 17:27 - Brzeg 17:41 - Opole Zachodnie 18:13 - Opole Główne 18:17 - Opole Groszowice 18:26 - Kędzierzyn Koźle 19:05
12. Maj do 1. Cze

  17:03   76937 Wałbrzych Główny

Wrocław Główny 17:03 - Wrocław Zachodni 17:13 - Smolec 17:18 - Sadowice Wrocławskie 17:22 • Kąty Wrocławskie 17:28 - Żarów 17:57 - Jaworzyna Śląska 18:08 - Świebodzice 18:21 - Wałbrzych Miasto 18:44 - Wałbrzych Główny 19:01
12. Maj do 11. Lip

  17:15   P 83102 Kraków Główny

Wrocław Główny 17:15 - Oława 17:36 - Brzeg 17:50 - Opole Główne 18:17 • Kędzierzyn Koźle 19:12 - Gliwice 19:43 - Zabrze 19:57 - Katowice 20:20 - Trzebinia 21:18 - Kraków Główny 22:03
codziennie

  17:30   145 Kluczbork

Wrocław Główny 17:30 - Wrocław Mikołajów 17:35 - Wrocław Nadodrze 17:41 - Wrocław Sołtysowice 17:46 • Wrocław Psie Pole 17:50 - Długołęka 17:55 - Borowa Oleśnicka 18:01 - Oleśnica 18:10 - Namysłów 18:40 - Kluczbork 19:17
Po - Pt, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  17:30   1031 Namysłów

Wrocław Główny 17:30 - Wrocław Mikołajów 17:35 - Wrocław Nadodrze 17:41 - Wrocław Sołtysowice 17:46 • Wrocław Psie Pole 17:50 - Długołęka 17:55 - Borowa Oleśnicka 18:01 - Oleśnica 18:10 - Bierutów 18:27 - Namysłów 18:40
So, Nd, także 22., 23. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  17:32   P 16103 Zgorzelec

Wrocław Główny 17:32 - Wrocław Nowy Dwór 17:43 - Legnica 18:34 - Chojnów 18:48 - Bolesławiec 19:05 - Węgliniec 19:21 - Pieńsk 19:45 - Zgorzelec Miasto 19:55 - Zgorzelec 20:01

  17:35   P 28107 Gorzów Wlkp.

Wrocław Główny 17:35 - Oborniki Śląskie 18:00 - Żmigród 18:18 - Rawicz 18:36 • Leszno 18:59 - Kościan 19:18 - Poznań Główny 19:56 - Szamotuły 20:38 - Wronki 20:51 - Gorzów Wlkp. 22:40
21. Cze do 13. Gru 2008

  17:35   P 28107 Gorzów Wlkp.

Wrocław Główny 17:35 - Oborniki Śląskie 18:00 - Żmigród 18:18 - Rawicz 18:36 • Leszno 18:59 - Kościan 19:18 - Poznań Główny 19:56 - Szamotuły 20:39 - Wronki 21:01 - Gorzów Wlkp. 22:50
12. Maj do 20. Cze

  17:40   6021 Żmigród

Wrocław Główny 17:40 - Wrocław Mikołajów 17:46 - Wrocław Popowice 17:49 - Wrocław Osobowice 17:54 • Szewce 18:01 - Pęgów 18:05 - Oborniki Śląskie 18:11 - Osola 18:16 - Skokowa 18:21 - Żmigród 18:31
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  17:43   431 Ścinawa

Wrocław Główny 17:43 - Wrocław Muchobór 17:52 - Wrocław Kuźniki 17:55 - Wrocław Pracze 18:02 • Brzezinka Średzka 18:10 - Czerna Mała 18:13 - Księginice 18:17 - Brzeg Dolny 18:23 - Łososiowice 18:29 - Ścinawa 18:57
Po - Pt, Nd

  17:46   26 Opole Główne

Wrocław Główny 17:46 - Wrocław Brochów 17:52 - Święta Katarzyna 17:56 - Zębice Wrocławskie 18:00 • Oława 18:11 - Brzeg 18:28 - Łosiów 18:37 - Lewin Brzeski 18:42 - Przecza 18:47 - Opole Główne 19:07
2. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 15. Sie, 10., 11. Lis

  17:49   7623 Kudowa Zdrój

Wrocław Główny 17:49 - Smardzów Wrocł. 17:56 - Żórawina 18:01 - Węgry 18:06 • Strzelin 18:21 - Ziębice 18:50 - Kamieniec Ząbkowicki 19:07 - Bardo Śląskie 19:21 - Kłodzko Główne 19:33 - Kudowa Zdrój 21:56
1. Wrz do 13. Gru 2008

  17:49   6623 Szklarska Poręba G.

Wrocław Główny 17:49 - Kąty Wrocławskie 18:07 - Żarów 18:34 - Jaworzyna Śląska 18:43 • Świebodzice 18:56 - Wałbrzych Miasto 19:15 - Wałbrzych Główny 19:35 - Marciszów 20:21 - Jelenia Góra 20:58 - Szklarska Poręba G. 22:08
codziennie

  17:50   7623 Kudowa Zdrój

Wrocław Główny 17:50 - Smardzów Wrocł. 17:57 - Żórawina 18:02 - Węgry 18:07 • Strzelin 18:22 - Ziębice 18:50 - Kamieniec Ząbkowicki 19:07 - Bardo Śląskie 19:21 - Kłodzko Główne 19:33 - Kudowa Zdrój 21:56
12. Lip do 31. Sie

  17:50   P 61109 Łódź Kaliska

Wrocław Główny 17:50 - Wrocław Mikołajów 17:55 - Wrocław Nadodrze 18:02 - Oleśnica Rataje 18:27 • Ostrów Wlkp. 19:28 - Kalisz 19:51 - Sieradz 20:30 - Zduńska Wola 20:45 - Pabianice 21:17 - Łódź Kaliska 21:35

  17:55   IC 6100 Warszawa Wschodnia

Wrocław Główny 17:55 - Opole Główne 18:46 - Kędzierzyn Koźle 19:21 - Gliwice 19:48 • Zabrze 19:59 - Katowice 20:20 - Zawiercie 21:03 - Warszawa Zachodnia 22:53 - Warszawa Centralna 22:59 - Warszawa Wschodnia 23:11
12. Maj do 1. Cze Po - Pt, Nd; oprócz 22. Maj

  17:55   545 Lubin Górniczy

Wrocław Główny 17:55 - Wrocław Muchobór 18:04 - Wrocław Nowy Dwór 18:07 - Wrocław Żerniki 18:11 • Wrocław Leśnica 18:16 - Miękinia 18:26 - Przedmoście Święte 18:31 - Środa Śląska 18:35 - Malczyce 18:45 - Lubin Górniczy 20:10
codziennie

  17:59   26 Opole Główne

Wrocław Główny 17:59 - Wrocław Brochów 18:05 - Święta Katarzyna 18:09 - Zębice Wrocławskie 18:13 • Oława 18:24 - Brzeg 18:38 - Łosiów 18:46 - Lewin Brzeski 18:51 - Przecza 18:55 - Opole Główne 19:14
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22., 23. Maj

  18:20   TLK 8310 Kraków Główny

Wrocław Główny 18:20 - Brzeg 18:50 - Opole Główne 19:22 - Kędzierzyn Koźle 20:02 - Gliwice 20:33 - Zabrze 20:47 - Katowice 21:10 - Trzebinia 22:05 - Kraków Główny 22:48
1. Wrz do 13. Gru 2008

  18:20   TLK83412 Kraków Główny

Wrocław Główny 18:20 - Brzeg 18:50 - Opole Główne 19:22 - Kędzierzyn Koźle 20:02 - Gliwice 20:33 - Zabrze 20:47 - Katowice 21:10 - Trzebinia 22:05 - Kraków Główny 22:48
22. Cze do 31. Sie

  18:21   P 67505 Granowo Nowotomyskie

Wrocław Główny 18:21 - Oborniki Śląskie 18:51 - Żmigród 19:12 - Rawicz 19:33 - Leszno 20:01 - Wolsztyn 22:05 - Granowo Nowotomyskie 23:10

  18:27   P 16103 Zgorzelec

Wrocław Główny 18:27 - Wrocław Nowy Dwór 18:38 - Legnica 19:29 - Chojnów 19:43 - Bolesławiec 20:00 - Węgliniec 20:16 - Pieńsk 20:40 - Zgorzelec Miasto 20:50 - Zgorzelec 20:56

  18:35   76537 Międzylesie

Wrocław Główny 18:35 - Smardzów Wrocł. 18:43 - Żórawina 18:48 - Węgry 18:54 • Strzelin 19:10 - Ziębice 19:33 - Kamieniec Ząbkowicki 19:52 - Bardo Śląskie 20:06 - Kłodzko Główne 20:20 - Międzylesie 21:05
codziennie

  18:39   P 64100 Bielsko Biała Główna

Wrocław Główny 18:39 - Oława 19:01 - Brzeg 19:13 - Opole Główne 19:37 • Kędzierzyn Koźle 20:14 - Rybnik 21:01 - Żory 21:21 - Chybie 22:00 - Czechowice Dziedzice 22:14 - Bielsko Biała Główna 22:37
12. Maj do 1. Cze

  18:40   67941 Leszno

Wrocław Główny 18:40 - Wrocław Mikołajów 18:46 - Wrocław Popowice 18:49 - Wrocław Osobowice 18:54 • Oborniki Śląskie 19:11 - Skokowa 19:21 - Żmigród 19:31 - Rawicz 19:50 - Bojanowo 20:00 - Leszno 20:19
codziennie

  18:43   417 Głogów

Wrocław Główny 18:43 - Wrocław Muchobór 18:52 - Wrocław Kuźniki 18:55 - Wrocław Pracze 19:02 • Brzezinka Średzka 19:10 - Czerna Mała 19:14 - Księginice 19:18 - Brzeg Dolny 19:24 - Łososiowice 19:36 - Głogów 21:16
codziennie

  18:46   6432 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 18:46 - Wrocław Brochów 18:52 - Święta Katarzyna 18:56 - Zębice Wrocławskie 19:00 • Oława 19:11 - Brzeg 19:28 - Opole Zachodnie 20:03 - Opole Główne 20:07 - Opole Groszowice 20:14 - Kędzierzyn Koźle 20:54
codziennie

  18:52   527 Węgliniec

Wrocław Główny 18:52 - Wrocław Muchobór 19:01 - Wrocław Nowy Dwór 19:04 - Wrocław Żerniki 19:07 • Miękinia 19:23 - Środa Śląska 19:32 - Malczyce 19:43 - Legnica 20:10 - Bolesławiec 20:52 - Węgliniec 21:14

  18:52   738 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 18:52 - Wrocław Brochów 18:58 - Siechnice 19:05 - Zakrzów Kotowice 19:11 - Czernica Wrocławska 19:16 - Jelcz Miłoszyce 19:31 - Jelcz Laskowice 19:37
codziennie

  18:58   P 67503 Wolsztyn

Wrocław Główny 18:58 - Oborniki Śląskie 19:27 - Żmigród 19:47 - Rawicz 20:04 - Leszno 20:33 - Boszkowo 21:06 - Wolsztyn 21:33
5. Lip, 30. Sie, 25. Paź

  18:58   233 Wałbrzych Główny

Wrocław Główny 18:58 - Wrocław Zachodni 19:07 - Smolec 19:11 - Sadowice Wrocławskie 19:16 • Kąty Wrocławskie 19:21 - Żarów 19:49 - Jaworzyna Śląska 19:58 - Świebodzice 20:11 - Wałbrzych Miasto 20:30 - Wałbrzych Główny 20:51
codziennie

  19:30   147 Kluczbork

Wrocław Główny 19:30 - Wrocław Mikołajów 19:35 - Wrocław Nadodrze 19:41 - Wrocław Sołtysowice 19:46 • Wrocław Psie Pole 19:50 - Długołęka 19:55 - Borowa Oleśnicka 20:01 - Oleśnica 20:10 - Namysłów 20:40 - Kluczbork 21:17
codziennie

  19:35   6723 Poznań Główny

Wrocław Główny 19:35 - Wrocław Mikołajów 19:41 - Oborniki Śląskie 19:59 - Skokowa 20:08 • Żmigród 20:16 - Rawicz 20:32 - Leszno 20:56 - Kościan 21:18 - Czempiń 21:26 - Poznań Główny 21:58
codziennie

  20:02   P 37101 Zielona Góra

Wrocław Główny 20:02 - Wrocław Kuźniki 20:14 - Brzeg Dolny 20:40 - Wołów 20:50 • Ścinawa 21:14 - Rudna Miasto 21:45 - Głogów 22:23 - Bytom Odrzański 22:58 - Nowa Sól 23:12 - Zielona Góra 23:38
codziennie

  20:12   P 65501 Ełk

Wrocław Główny 20:12 - Wrocław Mikołajów 20:17 - Wrocław Nadodrze 20:24 - Oleśnica Rataje 20:47 • Łódź Kaliska 00:10 - Kutno 01:52 - Toruń Główny 03:05 - Iława Główna 04:33 - Olsztyn Główny 05:48 - Ełk 08:51
20. Cze do 29. Sie

  20:12   P 66101 Zgorzelec

Wrocław Główny 20:12 - Wrocław Nowy Dwór 20:24 - Legnica 21:19 - Chojnów 21:32 • Bolesławiec 21:49 - Zebrzydowa 21:58 - Węgliniec 22:07 - Pieńsk 22:30 - Zgorzelec Miasto 22:39 - Zgorzelec 22:43
23. Lip do 13. Gru 2008

  20:12   P 66101 Zgorzelec Miasto

Wrocław Główny 20:12 - Wrocław Nowy Dwór 20:24 - Legnica 21:20 - Chojnów 21:34 - Bolesławiec 21:50 - Zebrzydowa 21:59 - Węgliniec 22:08 - Pieńsk 22:31 - Zgorzelec Miasto 22:40
12. Maj do 22. Lip

  20:27   1117 Oleśnica

Wrocław Główny 20:27 - Wrocław Mikołajów 20:35 - Wrocław Nadodrze 20:42 - Wrocław Sołtysowice 20:47 - Wrocław Psie Pole 20:51 - Długołęka 20:57 - Borowa Oleśnicka 21:02 - Oleśnica 21:12
codziennie

  20:30   P 84100 Katowice

Wrocław Główny 20:30 - Oława 20:50 - Brzeg 21:03 - Opole Główne 21:28 - Kędzierzyn Koźle 22:04 - Gliwice 22:33 - Zabrze 22:47 - Katowice 23:10
12. Lip do 13. Gru 2008

  20:30   P 84100 Katowice

Wrocław Główny 20:30 - Oława 20:50 - Brzeg 21:03 - Opole Główne 21:28 - Kędzierzyn Koźle 22:05 - Gliwice 22:33 - Zabrze 22:47 - Katowice 23:10
12. Maj do 21. Cze

  20:35   TLK 3710 Poznań Główny

Wrocław Główny 20:35 - Rawicz 21:31 - Leszno 21:54 - Kościan 22:13 - Poznań Główny 22:50
codziennie

  20:37   227 Jelenia Góra

Wrocław Główny 20:37 - Wrocław Zachodni 20:46 - Smolec 20:51 - Sadowice Wrocławskie 20:56 • Jaworzyna Śląska 21:38 - Świebodzice 21:51 - Wałbrzych Miasto 22:10 - Wałbrzych Główny 22:32 - Marciszów 23:25 - Jelenia Góra 00:07
Pt, So

  20:37   235 Wałbrzych Główny

Wrocław Główny 20:37 - Wrocław Zachodni 20:46 - Smolec 20:51 - Sadowice Wrocławskie 20:56 • Kąty Wrocławskie 21:01 - Żarów 21:29 - Jaworzyna Śląska 21:38 - Świebodzice 21:51 - Wałbrzych Miasto 22:10 - Wałbrzych Główny 22:32
Po - Cz, Nd

  20:40   629 Rawicz

Wrocław Główny 20:40 - Wrocław Mikołajów 20:46 - Wrocław Popowice 20:49 - Wrocław Osobowice 20:54 • Szewce 21:01 - Pęgów 21:05 - Oborniki Śląskie 21:11 - Osola 21:15 - Skokowa 21:23 - Rawicz 21:49
codziennie

  20:40   76939 Bystrzyca Kł. Przed.

Wrocław Główny 20:40 - Smardzów Wrocł. 20:48 - Żórawina 20:52 - Węgry 20:58 • Strzelin 21:14 - Ziębice 21:36 - Kamieniec Ząbkowicki 21:54 - Bardo Śląskie 22:08 - Kłodzko Główne 22:20 - Bystrzyca Kł. Przed. 22:45
31. Sie do 13. Gru 2008

  20:43   433 Ścinawa

Wrocław Główny 20:43 - Wrocław Muchobór 20:52 - Wrocław Kuźniki 20:55 - Wrocław Pracze 21:02 • Brzezinka Średzka 21:10 - Czerna Mała 21:13 - Księginice 21:17 - Brzeg Dolny 21:23 - Łososiowice 21:35 - Ścinawa 22:10
codziennie

  20:46   6434 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 20:46 - Wrocław Brochów 20:52 - Święta Katarzyna 20:56 - Zębice Wrocławskie 21:00 • Oława 21:11 - Brzeg 21:28 - Opole Zachodnie 22:03 - Opole Główne 22:07 - Opole Groszowice 22:14 - Kędzierzyn Koźle 22:54
2. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 15. Sie, 10., 11. Lis

  20:46   28 Opole Główne

Wrocław Główny 20:46 - Wrocław Brochów 20:52 - Święta Katarzyna 20:56 - Zębice Wrocławskie 21:00 • Oława 21:11 - Brzeg 21:28 - Łosiów 21:37 - Lewin Brzeski 21:42 - Przecza 21:47 - Opole Główne 22:07
7. Cze do 13. Gru 2008 So, Nd; także 15. Sie, 10., 11. Lis

  20:50   433 Ścinawa

Wrocław Główny 20:50 - Wrocław Muchobór 20:57 - Wrocław Kuźniki 21:01 - Wrocław Pracze 21:08 • Brzezinka Średzka 21:15 - Czerna Mała 21:19 - Księginice 21:23 - Brzeg Dolny 21:28 - Łososiowice 21:35 - Ścinawa 22:10

  20:58   76939 Bystrzyca Kł. Przed.

Wrocław Główny 20:58 - Smardzów Wrocł. 21:06 - Żórawina 21:10 - Węgry 21:16 • Strzelin 21:32 - Ziębice 21:54 - Kamieniec Ząbkowicki 22:11 - Bardo Śląskie 22:25 - Kłodzko Główne 22:38 - Bystrzyca Kł. Przed. 23:02
12. Maj do 30. Sie

  21:03   6434 Kędzierzyn Koźle

Wrocław Główny 21:03 - Wrocław Brochów 21:09 - Święta Katarzyna 21:13 - Zębice Wrocławskie 21:17 • Oława 21:28 - Brzeg 21:42 - Opole Zachodnie 22:15 - Opole Główne 22:19 - Opole Groszowice 22:26 - Kędzierzyn Koźle 23:06
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22., 23. Maj

  21:03   28 Opole Główne

Wrocław Główny 21:03 - Wrocław Brochów 21:09 - Święta Katarzyna 21:13 - Zębice Wrocławskie 21:17 • Oława 21:28 - Brzeg 21:42 - Łosiów 21:50 - Lewin Brzeski 21:55 - Przecza 21:59 - Opole Główne 22:19
17. Maj do 1. Cze Pt - Nd; oprócz 30. Maj

  21:30   1119 Oleśnica

Wrocław Główny 21:30 - Wrocław Mikołajów 21:35 - Wrocław Nadodrze 21:41 - Wrocław Sołtysowice 21:47 - Wrocław Psie Pole 21:50 - Długołęka 21:56 - Borowa Oleśnicka 22:01 - Oleśnica 22:10
codziennie

  21:46   P 48501 Świnoujście

Wrocław Główny 21:46 - Brzeg Dolny 22:25 - Wołów 22:37 - Ścinawa 23:01 • Zielona Góra 01:36 - Kostrzyn 03:48 - Szczecin Główny 05:36 - Szczecin Dąbie 05:55 - Goleniów 06:23 - Świnoujście 07:36
20. Cze do 29. Sie

  21:52   740 Jelcz Laskowice

Wrocław Główny 21:52 - Wrocław Brochów 21:58 - Siechnice 22:05 - Zakrzów Kotowice 22:11 - Czernica Wrocławska 22:16 - Jelcz Miłoszyce 22:31 - Jelcz Laskowice 22:37
codziennie

  22:00   P 48503 Kołobrzeg

Wrocław Główny 22:00 - Oborniki Śląskie 22:25 - Żmigród 22:45 - Rawicz 23:05 • Leszno 23:30 - Kościan 23:51 - Poznań Główny 00:30 - Piła Główna 02:30 - Białogard 04:24 - Kołobrzeg 05:05
20. Cze do 29. Sie

  22:15   P 63200 Przemyśl Główny

Wrocław Główny 22:15 - Oława 22:36 - Brzeg 22:51 - Opole Główne 23:22 • Kędzierzyn Koźle 00:02 - Gliwice 00:33 - Zabrze 00:47 - Katowice 01:11 - Kraków Główny 03:02 - Przemyśl Główny 07:00
codziennie

  22:35   341 Kłodzko Główne

Wrocław Główny 22:35 - Smardzów Wrocł. 22:43 - Żórawina 22:47 - Węgry 22:53 • Boreczek 22:58 - Strzelin 23:08 - Biały Kościół 23:16 - Henryków 23:24 - Ziębice 23:31 - Kłodzko Główne 00:14
codziennie

  22:37   237 Jaworzyna Śląska

Wrocław Główny 22:37 - Wrocław Zachodni 22:46 - Smolec 22:51 - Sadowice Wrocławskie 22:56 - Kąty Wrocławskie 23:01 - Mietków 23:11 - Imbramowice 23:20 - Żarów 23:30 - Jaworzyna Śląska 23:39
codziennie

  22:40   631 Rawicz

Wrocław Główny 22:40 - Wrocław Mikołajów 22:47 - Wrocław Popowice 22:49 - Wrocław Osobowice 22:54 • Szewce 23:02 - Pęgów 23:06 - Oborniki Śląskie 23:11 - Osola 23:16 - Skokowa 23:22 - Rawicz 23:52
codziennie

  22:52   537 Legnica

Wrocław Główny 22:52 - Wrocław Muchobór 23:01 - Wrocław Nowy Dwór 23:04 - Wrocław Żerniki 23:07 • Wrocław Leśnica 23:12 - Miękinia 23:23 - Przedmoście Święte 23:28 - Środa Śląska 23:33 - Malczyce 23:43 - Legnica 00:10
codziennie

  23:01   P 83516 Zakopane

Wrocław Główny 23:01 - Oława 23:22 - Brzeg 23:37 - Opole Główne 00:07 • Kędzierzyn Koźle 00:49 - Pszczyna 02:37 - Czechowice Dziedzice 02:49 - Bielsko Biała Główna 03:13 - Chabówka 06:52 - Zakopane 07:55
21. Maj do 29. Sie; oprócz 25. Maj do 19. Cze

  23:01   P 83516 Zakopane

Wrocław Główny 23:01 - Oława 23:22 - Brzeg 23:37 - Opole Główne 00:07 • Kędzierzyn Koźle 00:49 - Czechowice Dziedzice 02:52 - Bielsko Biała Główna 03:15 - Sucha Beskidzka 05:50 - Chabówka 06:52 - Zakopane 07:55

  23:20   P 38507 Świnoujście

Wrocław Główny 23:20 - Oborniki Śląskie 23:45 - Żmigród 00:05 - Rawicz 00:24 • Leszno 00:49 - Poznań Główny 01:50 - Szczecin Dąbie 04:33 - Szczecin Główny 04:50 - Szczecin Dąbie 05:15 - Świnoujście 06:44
20. Cze do 10. Lip


Polityka Prywatnosci | Wrocław