Lusterka samochodowe - komory suszarnicze - Potrzebujesz informacji o własności nieruchomości detektyw łódź ustali ją dla ciebie. - wiarygodna firma - xcon
rozklad jazdy / gdańsk
Prosimy o zweryfikowanie zamieszczonego rozkładu z oficjalnym rozkładem Polskich Kolei Państwowych. Tablice opracowano na podstawie rozklad-pkp.pl, jednakże zmiany wprowadzane przez PKP do rozkładu jazdy pociągów mogą rzutować na aktualność zamieszczonych danych. Redakcja nie gwarantuje aktualności zamieszczonych danych.

Rozkład jazdy PKP


 Tablica odjazdów pociągów PKP ze stacji Gdańsk Główny

Godzina odjazdu

Trasa

  00:15   SKM 401 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 00:15 - Gdańsk Politechnika 00:18 - Gdańsk Wrzeszcz 00:20 - Gdańsk Zaspa 00:22 • Gdańsk Oliwa 00:27 - Sopot 00:33 - Gdynia Orłowo 00:39 - Gdynia Główna 00:47 - Gdynia Chylonia 00:55 - Gdynia Cisowa 00:57
codziennie

  00:34   TLK53708 Kraków Główny

Gdańsk Główny 00:34 - Tczew 01:00 - Warszawa Wschodnia 04:47 - Warszawa Centralna 04:56 • Częstochowa Osobowa 08:04 - Zawiercie 08:40 - Sosnowiec Główny 09:17 - Katowice 09:30 - Trzebinia 10:49 - Kraków Główny 11:34
21. Cze do 30. Sie Wt, Cz, So

  00:49   TLK83702 Kraków Główny

Gdańsk Główny 00:49 - Warszawa Wschodnia 05:03 - Warszawa Centralna 05:20 - Częstochowa Osobowa 08:28 • Zawiercie 09:16 - Sosnowiec Główny 09:47 - Katowice 10:00 - Jaworzno Szczakowa 10:46 - Trzebinia 11:09 - Kraków Główny 11:56
12. Maj do 27. Wrz

  00:50   SKM 101 Wejherowo

Gdańsk Główny 00:50 - Gdańsk Politechnika 00:53 - Gdańsk Wrzeszcz 00:55 - Gdańsk Zaspa 00:57 • Gdańsk Oliwa 01:02 - Sopot 01:08 - Gdynia Orłowo 01:14 - Gdynia Główna 01:22 - Gdynia Chylonia 01:31 - Wejherowo 01:54
codziennie

  01:41   P 81200 Białystok

Gdańsk Główny 01:41 - Tczew 02:11 - Malbork 02:29 - Elbląg 02:53 • Olsztyn Zach. 04:12 - Olsztyn Główny 04:17 - Czerwonka 04:45 - Korsze 05:13 - Ełk 07:15 - Białystok 08:51
21. Cze do 31. Sie

  01:53   60521 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 01:53 - Gdańsk Wrzeszcz 01:59 - Gdańsk Oliwa 02:05 - Sopot 02:12 - Gdynia Orłowo 02:19 - Gdynia Główna 02:29
19., 20. Lip

  02:00   SKM 501 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 02:00 - Gdańsk Politechnika 02:03 - Gdańsk Wrzeszcz 02:05 - Gdańsk Zaspa 02:07 • Gdańsk Oliwa 02:12 - Sopot 02:18 - Gdynia Orłowo 02:24 - Gdynia Główna 02:32 - Gdynia Chylonia 02:40 - Gdynia Cisowa 02:42
21. Cze do 1. Wrz Po, So, Nd

  02:09   P 18201 Szczecin Główny

Gdańsk Główny 02:09 - Gdańsk Wrzeszcz 02:13 - Gdańsk Oliwa 02:18 - Sopot 02:23 • Gdynia Główna 02:35 - Wejherowo 02:59 - Słupsk 04:00 - Stargard Szczeciński 07:25 - Szczecin Dąbie 07:48 - Szczecin Główny 08:07
20. Cze do 30. Sie

  02:22   P 81500 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 02:22 - Tczew 02:52 - Malbork 03:12 - Iława Główna 03:59 • Ciechanów 05:23 - Nasielsk 05:48 - Legionowo 06:38 - Warszawa Wschodnia 07:12 - Warszawa Centralna 07:28 - Warszawa Zachodnia 07:37
21. Cze do 30. Sie

02:30   SKM 103 Wejherowo

Gdańsk Główny 02:30 - Gdańsk Politechnika 02:33 - Gdańsk Wrzeszcz 02:35 - Gdańsk Zaspa 02:37 • Gdańsk Oliwa 02:42 - Sopot 02:48 - Gdynia Orłowo 02:54 - Gdynia Główna 03:02 - Gdynia Chylonia 03:11 - Wejherowo 03:35
codziennie

  02:48   P 18501 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 02:48 - Gdańsk Wrzeszcz 02:53 - Gdańsk Oliwa 02:58 - Sopot 03:04 • Gdynia Główna 03:16 - Wejherowo 03:49 - Lębork 04:17 - Słupsk 05:39 - Koszalin 07:06 - Kołobrzeg 08:05
20. Cze do 29. Sie

  03:00   SKM 503 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 03:00 - Gdańsk Politechnika 03:03 - Gdańsk Wrzeszcz 03:05 - Gdańsk Zaspa 03:07 • Gdańsk Oliwa 03:12 - Sopot 03:18 - Gdynia Orłowo 03:24 - Gdynia Główna 03:32 - Gdynia Chylonia 03:40 - Gdynia Cisowa 03:42
21. Cze do 1. Wrz Po, So, Nd

  03:22   P 45501 Łeba

Gdańsk Główny 03:22 - Gdańsk Wrzeszcz 03:27 - Gdańsk Oliwa 03:32 - Sopot 03:38 - Gdynia Główna 03:50 - Wejherowo 04:36 - Lębork 05:15 - Łeba 06:21
20. Cze do 29. Sie

  04:06   SKM 105 Wejherowo

Gdańsk Główny 04:06 - Gdańsk Stocznia 04:08 - Gdańsk Politechnika 04:10 - Gdańsk Wrzeszcz 04:13 • Gdańsk Oliwa 04:20 - Sopot 04:26 - Gdynia Orłowo 04:31 - Gdynia Główna 04:39 - Gdynia Chylonia 04:52 - Wejherowo 05:16
12. do 31. Maj

  04:10   SKM 105 Wejherowo

Gdańsk Główny 04:10 - Gdańsk Stocznia 04:12 - Gdańsk Politechnika 04:14 - Gdańsk Wrzeszcz 04:16 • Gdańsk Oliwa 04:23 - Sopot 04:29 - Gdynia Orłowo 04:35 - Gdynia Główna 04:43 - Gdynia Chylonia 04:52 - Wejherowo 05:16
1. Cze do 13. Gru

  04:20   P 35503 Hel

Gdańsk Główny 04:20 - Gdańsk Wrzeszcz 04:25 - Gdańsk Oliwa 04:31 - Sopot 04:37 • Gdynia Główna 04:48 - Reda 05:22 - Puck 05:43 - Władysławowo 06:00 - Chałupy 06:22 - Hel 07:20
20. Cze do 29. Sie

  04:20   P 38203 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 04:20 - Gdańsk Wrzeszcz 04:25 - Gdańsk Oliwa 04:31 - Sopot 04:37 • Gdynia Główna 04:48 - Wejherowo 05:42 - Lębork 06:33 - Słupsk 07:12 - Koszalin 08:12 - Kołobrzeg 08:59
1. Cze do 13. Gru ; oprócz 20. Cze do 29. Sie

  04:35   TLK 5210 Lublin

Gdańsk Główny 04:35 - Tczew 04:58 - Malbork 05:15 - Prabuty 05:43 • Iława Główna 06:08 - Ciechanów 07:17 - Warszawa Wschodnia 08:52 - Dęblin 10:42 - Puławy Miasto 10:59 - Lublin 11:37
20. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 10., 11. Lis

  04:35   TLK 5210 Lublin

Gdańsk Główny 04:35 - Tczew 04:58 - Malbork 05:15 - Prabuty 05:43 • Iława Główna 06:08 - Ciechanów 07:17 - Warszawa Wschodnia 09:05 - Dęblin 10:42 - Puławy Miasto 10:59 - Lublin 11:37
12. Maj do 19. Cze Po - Pt; oprócz 22., 23. Maj

  04:41   91320 Elbląg

Gdańsk Główny 04:41 - Gdańsk Orunia 04:46 - Gdańsk Lipce 04:50 - Pruszcz Gdański 04:54 • Cieplewo 04:58 - Różyny 05:01 - Skowarcz 05:05 - Pszczółki 05:08 - Tczew 05:18 - Elbląg 06:08
codziennie

  04:45   SKM 5821 Słupsk

Gdańsk Główny 04:45 - Gdańsk Stocznia 04:47 - Gdańsk Politechnika 04:49 - Gdańsk Wrzeszcz 04:51 • Gdańsk Oliwa 04:58 - Sopot 05:04 - Gdynia Orłowo 05:10 - Gdynia Główna 05:18 - Gdynia Chylonia 05:27 - Słupsk 07:41
codziennie

  04:45   SKM 5821 Słupsk

Gdańsk Główny 04:45 - Gdańsk Stocznia 04:47 - Gdańsk Politechnika 04:49 - Gdańsk Wrzeszcz 04:51 • Gdańsk Oliwa 04:58 - Sopot 05:04 - Gdynia Orłowo 05:10 - Gdynia Główna 05:18 - Gdynia Chylonia 05:27 - Słupsk 07:41

  04:45   P 28501 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 04:45 - Gdańsk Wrzeszcz 04:50 - Gdańsk Oliwa 04:55 - Sopot 05:01 • Gdynia Główna 05:13 - Wejherowo 05:42 - Lębork 06:33 - Słupsk 07:12 - Koszalin 08:12 - Kołobrzeg 08:59
20. Cze do 29. Sie

  04:54   P 38203 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 04:54 - Gdańsk Wrzeszcz 04:59 - Gdańsk Oliwa 05:04 - Sopot 05:09 • Gdynia Główna 05:19 - Wejherowo 05:43 - Lębork 06:33 - Słupsk 07:12 - Koszalin 08:12 - Kołobrzeg 08:59
12. do 31. Maj

  05:05   SKM 107 Wejherowo

Gdańsk Główny 05:05 - Gdańsk Stocznia 05:07 - Gdańsk Politechnika 05:09 - Gdańsk Wrzeszcz 05:12 • Gdańsk Oliwa 05:19 - Sopot 05:25 - Gdynia Orłowo 05:33 - Gdynia Główna 05:42 - Gdynia Chylonia 05:55 - Wejherowo 06:19
12. do 31. Maj

  05:10   SKM 107 Wejherowo

Gdańsk Główny 05:10 - Gdańsk Stocznia 05:12 - Gdańsk Politechnika 05:14 - Gdańsk Wrzeszcz 05:16 • Gdańsk Oliwa 05:23 - Sopot 05:30 - Gdynia Orłowo 05:36 - Gdynia Główna 05:44 - Gdynia Chylonia 05:54 - Wejherowo 06:19
1. Cze do 13. Gru

  05:12   20427 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 05:12 - Gdańsk Wrzeszcz 05:16 - Gdańsk Oliwa 05:20 - Sopot 05:24 - Gdynia Orłowo 05:28 - Gdynia Główna 05:35
Po - So, oprócz 22. Maj, 15., 16. Sie, 10., 11. Lis

  05:15   SKM 201 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 05:15 - Gdańsk Stocznia 05:17 - Gdańsk Politechnika 05:19 - Gdańsk Wrzeszcz 05:22 • Gdańsk Zaspa 05:24 - Gdańsk Przymorze 05:27 - Gdańsk Oliwa 05:29 - Gdańsk Żabianka 05:31 - Sopot Wyścigi 05:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 05:46
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  05:20   SKM 301 Rumia

Gdańsk Główny 05:20 - Gdańsk Stocznia 05:22 - Gdańsk Politechnika 05:24 - Gdańsk Wrzeszcz 05:26 • Gdańsk Oliwa 05:33 - Sopot 05:40 - Gdynia Orłowo 05:46 - Gdynia Główna 05:54 - Gdynia Chylonia 06:04 - Rumia 06:14
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  05:20   6021 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 05:20 - Gdańsk Wrzeszcz 05:24 - Gdańsk Oliwa 05:28 - Sopot 05:32 - Gdynia Orłowo 05:37 - Gdynia Główna 05:44
codziennie

  05:25   P 56100 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 05:25 - Tczew 05:51 - Laskowice Pomorskie 06:53 - Bydgoszcz Główna 07:30 • Inowrocław 08:14 - Gniezno 09:03 - Poznań Główny 09:55 - Leszno 10:54 - Wrocław Mikołajów 12:12 - Wrocław Główny 12:25
1. Wrz do 13. Gru

  05:25   P 56100 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 05:25 - Tczew 05:51 - Laskowice Pomorskie 06:53 - Bydgoszcz Główna 07:30 • Inowrocław 08:14 - Gniezno 09:03 - Poznań Główny 10:07 - Leszno 11:05 - Wrocław Mikołajów 12:17 - Wrocław Główny 12:25
12. Lip do 31. Sie

  05:25   P 56100 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 05:25 - Tczew 05:51 - Laskowice Pomorskie 06:53 - Bydgoszcz Główna 07:30 • Inowrocław 08:14 - Gniezno 09:03 - Poznań Główny 10:07 - Leszno 11:15 - Wrocław Mikołajów 12:29 - Wrocław Główny 12:40
12. Maj do 11. Lip

  05:27   TLK38702 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 05:27 - Gdańsk Wrzeszcz 05:32 - Gdańsk Oliwa 05:37 - Sopot 05:42 • Gdynia Główna 05:54 - Lębork 07:11 - Słupsk 08:17 - Koszalin 09:13 - Białogard 09:34 - Kołobrzeg 10:18
12. Maj do 26. Wrz

  05:27   SKM 601 Sopot

Gdańsk Główny 05:27 - Gdańsk Stocznia 05:29 - Gdańsk Politechnika 05:31 - Gdańsk Wrzeszcz 05:34 • Gdańsk Zaspa 05:36 - Gdańsk Przymorze 05:39 - Gdańsk Oliwa 05:41 - Gdańsk Żabianka 05:43 - Sopot Wyścigi 05:45 - Sopot 05:47
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  05:30   SKM 109 Wejherowo

Gdańsk Główny 05:30 - Gdańsk Stocznia 05:32 - Gdańsk Politechnika 05:34 - Gdańsk Wrzeszcz 05:36 • Gdańsk Oliwa 05:43 - Sopot 05:50 - Gdynia Orłowo 05:56 - Gdynia Główna 06:04 - Gdynia Chylonia 06:14 - Wejherowo 06:39

  05:33   6021 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 05:33 - Gdańsk Wrzeszcz 05:37 - Gdańsk Oliwa 05:41 - Sopot 05:45 - Gdynia Orłowo 05:50 - Gdynia Główna 05:57

  05:35   IC 5306 Kraków Główny

Gdańsk Główny 05:35 - Warszawa Wschodnia 09:40 - Warszawa Centralna 09:56 - Kraków Główny 13:00

  05:35   IC 5306 Kraków Główny

Gdańsk Główny 05:35 - Warszawa Wschodnia 09:56 - Warszawa Centralna 10:12 - Kraków Główny 13:26
12. do 14. Maj

  05:35   SKM 109 Wejherowo

Gdańsk Główny 05:35 - Gdańsk Wrzeszcz 05:39 - Gdańsk Oliwa 05:44 - Sopot 05:48 • Gdynia Orłowo 05:53 - Gdynia Główna 05:59 - Gdynia Grabówek 06:04 - Gdynia Leszczynki 06:07 - Gdynia Chylonia 06:09 - Wejherowo 06:39
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  05:36   TLK35708 Hel

Gdańsk Główny 05:36 - Gdańsk Wrzeszcz 05:40 - Gdańsk Oliwa 05:45 - Sopot 05:50 • Gdynia Główna 06:01 - Puck 07:11 - Władysławowo 07:27 - Chałupy 07:44 - Kuźnica (Hel) 07:54 - Hel 08:33
20. Cze do 29. Sie Po, Śr, Pt

  05:40   SKM 111 Wejherowo

Gdańsk Główny 05:40 - Gdańsk Stocznia 05:42 - Gdańsk Politechnika 05:44 - Gdańsk Wrzeszcz 05:46 • Gdańsk Oliwa 05:53 - Sopot 06:00 - Gdynia Orłowo 06:06 - Gdynia Główna 06:14 - Gdynia Chylonia 06:24 - Wejherowo 06:49
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  05:41   SKM10320 Tczew

Gdańsk Główny 05:41 - Gdańsk Orunia 05:46 - Gdańsk Lipce 05:49 - Pruszcz Gdański 05:54 • Cieplewo 05:57 - Różyny 06:01 - Skowarcz 06:04 - Pszczółki 06:08 - Miłobądz 06:12 - Tczew 06:19
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  05:50   SKM 203 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 05:50 - Gdańsk Stocznia 05:52 - Gdańsk Politechnika 05:54 - Gdańsk Wrzeszcz 05:56 • Gdańsk Zaspa 05:58 - Gdańsk Przymorze 06:01 - Gdańsk Oliwa 06:03 - Gdańsk Żabianka 06:06 - Sopot Wyścigi 06:08 - Gdynia Wzg. Maksym. 06:22
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  05:50   SKM 403 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 05:50 - Gdańsk Stocznia 05:52 - Gdańsk Politechnika 05:54 - Gdańsk Wrzeszcz 05:56 • Gdańsk Oliwa 06:03 - Sopot 06:10 - Gdynia Orłowo 06:16 - Gdynia Główna 06:24 - Gdynia Chylonia 06:34 - Gdynia Cisowa 06:36
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  05:58   70140 Olsztyn Główny

Gdańsk Główny 05:58 - Gdańsk Orunia 06:03 - Pruszcz Gdański 06:09 - Pszczółki 06:17 • Tczew 06:28 - Malbork 06:47 - Iława Główna 07:42 - Ostróda 08:08 - Stare Jabłonki 08:16 - Olsztyn Główny 08:42
codziennie, oprócz 16. Sie

  06:00   SKM 5823 Słupsk

Gdańsk Główny 06:00 - Gdańsk Stocznia 06:02 - Gdańsk Politechnika 06:04 - Gdańsk Wrzeszcz 06:06 • Gdańsk Oliwa 06:14 - Sopot 06:20 - Gdynia Orłowo 06:26 - Gdynia Główna 06:34 - Gdynia Chylonia 06:44 - Słupsk 08:51
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  06:00   SKM 5823 Słupsk

Gdańsk Główny 06:00 - Gdańsk Stocznia 06:02 - Gdańsk Politechnika 06:04 - Gdańsk Wrzeszcz 06:06 • Gdańsk Oliwa 06:14 - Sopot 06:20 - Gdynia Orłowo 06:27 - Gdynia Główna 06:38 - Gdynia Chylonia 06:48 - Słupsk 08:51
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  06:00   6029 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 06:00 - Gdańsk Wrzeszcz 06:04 - Gdańsk Oliwa 06:08 - Sopot 06:12 - Gdynia Orłowo 06:17 - Gdynia Główna 06:24
codziennie

  06:07   SKM 303 Rumia

Gdańsk Główny 06:07 - Gdańsk Stocznia 06:09 - Gdańsk Politechnika 06:11 - Gdańsk Wrzeszcz 06:14 • Gdańsk Oliwa 06:21 - Sopot 06:27 - Gdynia Orłowo 06:33 - Gdynia Główna 06:41 - Gdynia Chylonia 06:51 - Rumia 07:01
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  06:13   P 54100 Katowice

Gdańsk Główny 06:13 - Tczew 06:40 - Laskowice Pomorskie 07:42 - Bydgoszcz Główna 08:22 • Toruń Główny 09:35 - Kutno 10:52 - Częstochowa Osobowa 14:27 - Zawiercie 15:03 - Sosnowiec Główny 15:31 - Katowice 15:44
Po - So, także 22. Cze do 31. Sie, 2. Lis

  06:14   6031 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 06:14 - Gdańsk Wrzeszcz 06:18 - Gdańsk Oliwa 06:22 - Sopot 06:26 - Gdynia Główna 06:37
codziennie

  06:15   SKM 113 Wejherowo

Gdańsk Główny 06:15 - Gdańsk Stocznia 06:17 - Gdańsk Politechnika 06:19 - Gdańsk Wrzeszcz 06:21 • Gdańsk Oliwa 06:28 - Sopot 06:34 - Gdynia Orłowo 06:40 - Gdynia Główna 06:48 - Gdynia Chylonia 06:57 - Wejherowo 07:22
2. Cze do 13. Gru Po - So; oprócz 15. Sie, 1., 11. Lis

  06:15   SKM 205 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 06:15 - Gdańsk Stocznia 06:17 - Gdańsk Politechnika 06:19 - Gdańsk Wrzeszcz 06:22 • Gdańsk Zaspa 06:24 - Gdańsk Przymorze 06:27 - Gdańsk Oliwa 06:29 - Gdańsk Żabianka 06:31 - Sopot Wyścigi 06:32 - Gdynia Wzg. Maksym. 06:46
12. do 31. Maj Po - So; oprócz 22. Maj

  06:22   SKM 405 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 06:22 - Gdańsk Stocznia 06:24 - Gdańsk Politechnika 06:26 - Gdańsk Wrzeszcz 06:29 • Gdańsk Zaspa 06:31 - Gdańsk Przymorze 06:34 - Gdańsk Oliwa 06:36 - Gdańsk Żabianka 06:38 - Sopot Wyścigi 06:40 - Gdynia Chylonia 07:06
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  06:22   SKM 603 Sopot

Gdańsk Główny 06:22 - Gdańsk Stocznia 06:24 - Gdańsk Politechnika 06:27 - Gdańsk Wrzeszcz 06:29 • Gdańsk Zaspa 06:31 - Gdańsk Przymorze 06:34 - Gdańsk Oliwa 06:36 - Gdańsk Żabianka 06:39 - Sopot Wyścigi 06:40 - Sopot 06:43
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  06:22   20123 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 06:22 - Gdańsk Wrzeszcz 06:26 - Gdańsk Oliwa 06:30 - Sopot 06:34 - Gdynia Orłowo 06:39 - Gdynia Główna 06:46
codziennie

  06:27   SKM10521 Wejherowo

Gdańsk Główny 06:27 - Gdańsk Wrzeszcz 06:31 - Gdańsk Oliwa 06:35 - Sopot 06:39 • Gdynia Orłowo 06:44 - Gdynia Główna 06:50 - Gdynia Chylonia 06:58 - Gdynia Cisowa 07:00 - Rumia 07:07 - Wejherowo 07:24
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

06:27   SKM10525 Wejherowo

Gdańsk Główny 06:27 - Gdańsk Wrzeszcz 06:31 - Gdańsk Oliwa 06:35 - Sopot 06:39 • Gdynia Orłowo 06:44 - Gdynia Główna 06:50 - Gdynia Chylonia 06:58 - Gdynia Cisowa 07:00 - Rumia 07:07 - Wejherowo 07:24
17. do 31. Maj So

  06:28   P 35509 Hel

Gdańsk Główny 06:28 - Gdańsk Wrzeszcz 06:33 - Gdańsk Oliwa 06:37 - Sopot 06:42 • Gdynia Główna 06:53 - Gdynia Chylonia 07:21 - Rumia 07:29 - Reda 07:36 - Puck 08:13 - Hel 09:50
20. Cze do 29. Sie

  06:30   SKM 115 Wejherowo

Gdańsk Główny 06:30 - Gdańsk Stocznia 06:32 - Gdańsk Politechnika 06:34 - Gdańsk Wrzeszcz 06:36 • Gdańsk Oliwa 06:43 - Sopot 06:50 - Gdynia Orłowo 06:56 - Gdynia Główna 07:04 - Gdynia Chylonia 07:14 - Wejherowo 07:39
codziennie

  06:35   EX 8114 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 06:35 - Tczew 07:04 - Malbork 07:20 - Iława Główna 08:00 - Działdowo 08:40 - Warszawa Wschodnia 10:53 - Warszawa Centralna 11:05 - Warszawa Zachodnia 11:14
Po - So, oprócz 23. Maj; także 2. Lis

  06:35   EX 51414

Warszawa Zachodnia Gdańsk Główny 06:35 - Tczew 07:04 - Malbork 07:20 - Iława Główna 08:00 - Działdowo 08:40 - Warszawa Wschodnia 10:53 - Warszawa Centralna 11:05 - Warszawa Zachodnia 11:14
Nd, oprócz 2. Lis; także 23. Maj

  06:37   SKM 305 Rumia

Gdańsk Główny 06:37 - Gdańsk Stocznia 06:39 - Gdańsk Politechnika 06:41 - Gdańsk Wrzeszcz 06:44 • Gdańsk Oliwa 06:51 - Sopot 06:57 - Gdynia Orłowo 07:03 - Gdynia Główna 07:11 - Gdynia Chylonia 07:21 - Rumia 07:31
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  06:37   SKM 605 Sopot

Gdańsk Główny 06:37 - Gdańsk Stocznia 06:39 - Gdańsk Politechnika 06:42 - Gdańsk Wrzeszcz 06:44 • Gdańsk Zaspa 06:46 - Gdańsk Przymorze 06:49 - Gdańsk Oliwa 06:51 - Gdańsk Żabianka 06:54 - Sopot Wyścigi 06:55 - Sopot 06:58
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  06:38   SKM10523 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 06:38 - Gdańsk Wrzeszcz 06:42 - Gdańsk Oliwa 06:46 - Sopot 06:50 - Gdynia Orłowo 06:55 - Gdynia Główna 07:01
17. do 31. Maj Cz, So, Nd; oprócz 29. Maj

  06:38   77421 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 06:38 - Gdańsk Wrzeszcz 06:42 - Gdańsk Oliwa 06:47 - Sopot 06:51 - Gdynia Orłowo 06:56 - Gdynia Główna 07:04
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  06:42   20120 Smętowo

Gdańsk Główny 06:42 - Gdańsk Orunia 06:47 - Gdańsk Lipce 06:50 - Pruszcz Gdański 06:55 • Cieplewo 06:58 - Różyny 07:02 - Skowarcz 07:05 - Pszczółki 07:08 - Tczew 07:21 - Smętowo 08:06
Po - So, oprócz 22. Maj, 15., 16. Sie, 10., 11. Lis

  06:45   SKM 5825 Słupsk

Gdańsk Główny 06:45 - Gdańsk Stocznia 06:47 - Gdańsk Politechnika 06:49 - Gdańsk Wrzeszcz 06:51 • Gdańsk Oliwa 06:58 - Sopot 07:05 - Gdynia Orłowo 07:11 - Gdynia Główna 07:19 - Gdynia Chylonia 07:29 - Słupsk 09:32
1. Cze do 13. Gru

  06:45   SKM 207 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 06:45 - Gdańsk Stocznia 06:47 - Gdańsk Politechnika 06:49 - Gdańsk Wrzeszcz 06:52 • Gdańsk Zaspa 06:54 - Gdańsk Przymorze 06:57 - Gdańsk Oliwa 06:59 - Gdańsk Żabianka 07:01 - Sopot Wyścigi 07:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 07:17
12. do 31. Maj Po - So

  06:52   SKM 407 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 06:52 - Gdańsk Stocznia 06:54 - Gdańsk Politechnika 06:56 - Gdańsk Wrzeszcz 06:59 • Gdańsk Zaspa 07:01 - Gdańsk Przymorze 07:04 - Gdańsk Oliwa 07:06 - Gdańsk Żabianka 07:08 - Sopot Wyścigi 07:10 - Gdynia Chylonia 07:36
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  06:52   SKM 607 Sopot

Gdańsk Główny 06:52 - Gdańsk Stocznia 06:54 - Gdańsk Politechnika 06:57 - Gdańsk Wrzeszcz 06:59 • Gdańsk Zaspa 07:01 - Gdańsk Przymorze 07:04 - Gdańsk Oliwa 07:06 - Gdańsk Żabianka 07:09 - Sopot Wyścigi 07:10 - Sopot 07:13
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  06:53   P 35501 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 06:53 - Gdańsk Wrzeszcz 06:58 - Gdańsk Oliwa 07:03 - Sopot 07:08 - Gdynia Główna 07:20
21. Cze do 30. Sie

  06:58   P 45513 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 06:58 - Gdańsk Wrzeszcz 07:03 - Gdańsk Oliwa 07:08 - Sopot 07:13 - Gdynia Główna 07:24

  06:59   91322 Elbląg

Gdańsk Główny 06:59 - Gdańsk Orunia 07:04 - Pruszcz Gdański 07:12 - Pszczółki 07:20 • Tczew 07:31 - Lisewo 07:35 - Szymankowo 07:42 - Stogi Malborskie 07:45 - Malbork Kałdowo 07:49 - Elbląg 08:22
codziennie

  07:00   SKM 119 Wejherowo

Gdańsk Główny 07:00 - Gdańsk Stocznia 07:02 - Gdańsk Politechnika 07:04 - Gdańsk Wrzeszcz 07:06 • Gdańsk Oliwa 07:13 - Sopot 07:20 - Gdynia Orłowo 07:26 - Gdynia Główna 07:34 - Gdynia Chylonia 07:44 - Wejherowo 08:09
codziennie

  07:05   20125 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 07:05 - Gdańsk Wrzeszcz 07:09 - Gdańsk Oliwa 07:13 - Sopot 07:17 - Gdynia Orłowo 07:22 - Gdynia Główna 07:29
Po - So, oprócz 22. Maj, 15., 16. Sie, 10., 11. Lis

  07:07   SKM 409 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 07:07 - Gdańsk Stocznia 07:09 - Gdańsk Politechnika 07:11 - Gdańsk Wrzeszcz 07:14 • Gdańsk Zaspa 07:16 - Gdańsk Przymorze 07:19 - Gdańsk Oliwa 07:21 - Gdańsk Żabianka 07:23 - Sopot Wyścigi 07:25 - Gdynia Chylonia 07:51
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  07:07   SKM 609 Sopot

Gdańsk Główny 07:07 - Gdańsk Stocznia 07:09 - Gdańsk Politechnika 07:12 - Gdańsk Wrzeszcz 07:14 • Gdańsk Zaspa 07:16 - Gdańsk Przymorze 07:19 - Gdańsk Oliwa 07:21 - Gdańsk Żabianka 07:24 - Sopot Wyścigi 07:25 - Sopot 07:28
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  07:10   6023 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 07:10 - Gdańsk Wrzeszcz 07:14 - Gdańsk Oliwa 07:18 - Sopot 07:22 - Gdynia Orłowo 07:27 - Gdynia Główna 07:34
codziennie

  07:11   P 35501 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 07:11 - Gdańsk Wrzeszcz 07:16 - Gdańsk Oliwa 07:20 - Sopot 07:25 - Gdynia Główna 07:35
22. do 25. Maj

  07:12   SKM 8520 Tczew

Gdańsk Główny 07:12 - Gdańsk Orunia 07:17 - Gdańsk Lipce 07:20 - Pruszcz Gdański 07:25 • Cieplewo 07:28 - Różyny 07:31 - Skowarcz 07:35 - Pszczółki 07:38 - Miłobądz 07:42 - Tczew 07:49
codziennie

  07:15   SKM 121 Wejherowo

Gdańsk Główny 07:15 - Gdańsk Stocznia 07:17 - Gdańsk Politechnika 07:19 - Gdańsk Wrzeszcz 07:21 • Gdańsk Oliwa 07:28 - Sopot 07:35 - Gdynia Orłowo 07:41 - Gdynia Główna 07:49 - Gdynia Chylonia 07:59 - Wejherowo 08:24
2. Cze do 13. Gru Po - So; oprócz 15. Sie, 1., 11. Lis

  07:15   SKM 209 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 07:15 - Gdańsk Stocznia 07:17 - Gdańsk Politechnika 07:19 - Gdańsk Wrzeszcz 07:22 • Gdańsk Zaspa 07:24 - Gdańsk Przymorze 07:27 - Gdańsk Oliwa 07:29 - Gdańsk Żabianka 07:31 - Sopot Wyścigi 07:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 07:47
12. do 31. Maj Po - So; oprócz 22. Maj

  07:19   SKM10321 Wejherowo

Gdańsk Główny 07:19 - Gdańsk Wrzeszcz 07:24 - Gdańsk Oliwa 07:28 - Sopot 07:33 • Gdynia Orłowo 07:37 - Gdynia Główna 07:43 - Gdynia Chylonia 07:50 - Gdynia Cisowa 08:01 - Rumia 08:08 - Wejherowo 08:25
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  07:19   SKM10329 Wejherowo

Gdańsk Główny 07:19 - Gdańsk Wrzeszcz 07:24 - Gdańsk Oliwa 07:28 - Sopot 07:33 • Gdynia Orłowo 07:37 - Gdynia Główna 07:43 - Gdynia Grabówek 07:48 - Gdynia Leszczynki 07:50 - Gdynia Chylonia 07:53 - Wejherowo 08:20
17. do 31. Maj So

  07:22   SKM 307 Rumia

Gdańsk Główny 07:22 - Gdańsk Stocznia 07:24 - Gdańsk Politechnika 07:26 - Gdańsk Wrzeszcz 07:29 • Gdańsk Oliwa 07:36 - Sopot 07:42 - Gdynia Orłowo 07:48 - Gdynia Główna 07:56 - Gdynia Chylonia 08:06 - Rumia 08:16
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  07:22   SKM 611 Sopot

Gdańsk Główny 07:22 - Gdańsk Stocznia 07:24 - Gdańsk Politechnika 07:27 - Gdańsk Wrzeszcz 07:29 • Gdańsk Zaspa 07:31 - Gdańsk Przymorze 07:34 - Gdańsk Oliwa 07:36 - Gdańsk Żabianka 07:39 - Sopot Wyścigi 07:40 - Sopot 07:43
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  07:25   IC 5302 Kraków Główny

Gdańsk Główny 07:25 - Malbork 08:15 - Iława Główna 09:00 - Warszawa Wschodnia 11:40 - Warszawa Centralna 11:55 - Kraków Główny 15:00
codziennie

  07:26   91425 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 07:26 - Gdańsk Wrzeszcz 07:31 - Gdańsk Oliwa 07:35 - Sopot 07:39 - Gdynia Orłowo 07:43 - Gdynia Główna 07:51
codziennie, oprócz 23. do 26. Maj

  07:30   SKM 803 Lębork

Gdańsk Główny 07:30 - Gdańsk Stocznia 07:32 - Gdańsk Politechnika 07:34 - Gdańsk Wrzeszcz 07:36 • Gdańsk Oliwa 07:43 - Sopot 07:49 - Gdynia Orłowo 07:56 - Gdynia Główna 08:03 - Gdynia Chylonia 08:12 - Lębork 09:15
codziennie

  07:30   SKM 803 Lębork

Gdańsk Główny 07:30 - Gdańsk Stocznia 07:32 - Gdańsk Politechnika 07:34 - Gdańsk Wrzeszcz 07:36 • Gdańsk Oliwa 07:43 - Sopot 07:50 - Gdynia Orłowo 07:56 - Gdynia Główna 08:04 - Gdynia Chylonia 08:14 - Lębork 09:23

  07:30   91425 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 07:30 - Gdańsk Wrzeszcz 07:34 - Gdańsk Oliwa 07:38 - Sopot 07:42 - Gdynia Orłowo 07:47 - Gdynia Główna 07:53
23. do 26. Maj

  07:31   P 57102 Poznań Główny

Gdańsk Główny 07:31 - Tczew 07:57 - Laskowice Pomorskie 08:57 - Bydgoszcz Główna 09:34 - Inowrocław 10:18 - Mogilno 10:45 - Gniezno 11:09 - Września 11:34 - Poznań Główny 12:25
codziennie

  07:33   20127 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 07:33 - Gdańsk Wrzeszcz 07:37 - Gdańsk Oliwa 07:41 - Sopot 07:45 - Gdynia Orłowo 07:50 - Gdynia Główna 07:58
Po - So, oprócz 22. Maj, 15., 16. Sie, 10., 11. Lis

  07:37   SKM 411 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 07:37 - Gdańsk Stocznia 07:39 - Gdańsk Politechnika 07:41 - Gdańsk Wrzeszcz 07:44 • Gdańsk Zaspa 07:46 - Gdańsk Przymorze 07:49 - Gdańsk Oliwa 07:51 - Gdańsk Żabianka 07:53 - Sopot Wyścigi 07:55 - Gdynia Chylonia 08:21
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  07:37   SKM 613 Sopot

Gdańsk Główny 07:37 - Gdańsk Stocznia 07:39 - Gdańsk Politechnika 07:42 - Gdańsk Wrzeszcz 07:44 • Gdańsk Zaspa 07:46 - Gdańsk Przymorze 07:49 - Gdańsk Oliwa 07:51 - Gdańsk Żabianka 07:54 - Sopot Wyścigi 07:55 - Sopot 07:58
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  07:38   20122 Laskowice Pomorskie

Gdańsk Główny 07:38 - Gdańsk Orunia 07:43 - Pruszcz Gdański 07:49 - Pszczółki 07:58 • Tczew 08:09 - Czarlin 08:16 - Subkowy 08:23 - Pelplin 08:30 - Kulice Tczewskie 08:35 - Laskowice Pomorskie 09:19
codziennie

  07:41   SKM10323 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 07:41 - Gdańsk Wrzeszcz 07:45 - Gdańsk Oliwa 07:50 - Sopot 07:54 - Gdynia Orłowo 07:59 - Gdynia Główna 08:05 - Gdynia Chylonia 08:19
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  07:45   SKM 211 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 07:45 - Gdańsk Stocznia 07:47 - Gdańsk Politechnika 07:49 - Gdańsk Wrzeszcz 07:51 • Gdańsk Zaspa 07:53 - Gdańsk Przymorze 07:56 - Gdańsk Oliwa 07:58 - Gdańsk Żabianka 08:01 - Sopot Wyścigi 08:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 08:17
12. do 31. Maj Po - So; oprócz 22. Maj

  07:45   SKM 413 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 07:45 - Gdańsk Stocznia 07:47 - Gdańsk Politechnika 07:49 - Gdańsk Wrzeszcz 07:51 • Gdańsk Zaspa 07:53 - Gdańsk Przymorze 07:56 - Gdańsk Oliwa 07:58 - Gdańsk Żabianka 08:01 - Sopot Wyścigi 08:03 - Gdynia Chylonia 08:29
2. Cze do 13. Gru Po - So; oprócz 15. Sie, 1., 11. Lis

  07:48   P 51114 Białystok

Gdańsk Główny 07:48 - Tczew 08:18 - Malbork 08:37 - Elbląg 09:00 • Olsztyn Zach. 10:26 - Olsztyn Główny 10:30 - Czerwonka 11:02 - Korsze 11:31 - Ełk 13:25 - Białystok 15:04
20. Cze do 13. Gru

  07:48   P 51114 Białystok

Gdańsk Główny 07:48 - Tczew 08:18 - Malbork 08:37 - Elbląg 09:00 • Olsztyn Zach. 10:26 - Olsztyn Główny 10:30 - Czerwonka 11:08 - Korsze 11:36 - Ełk 13:27 - Białystok 15:04

  07:48   P 51114 Białystok

Gdańsk Główny 07:48 - Tczew 08:18 - Malbork 08:37 - Elbląg 09:00 • Olsztyn Zach. 10:26 - Olsztyn Główny 10:30 - Czerwonka 11:09 - Korsze 11:36 - Ełk 13:27 - Białystok 15:04
12. Maj do 19. Cze

  07:52   SKM 415 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 07:52 - Gdańsk Stocznia 07:54 - Gdańsk Politechnika 07:56 - Gdańsk Wrzeszcz 07:59 • Gdańsk Zaspa 08:01 - Gdańsk Przymorze 08:04 - Gdańsk Oliwa 08:06 - Gdańsk Żabianka 08:08 - Sopot Wyścigi 08:10 - Gdynia Chylonia 08:36
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  07:52   SKM 615 Sopot

Gdańsk Główny 07:52 - Gdańsk Stocznia 07:54 - Gdańsk Politechnika 07:57 - Gdańsk Wrzeszcz 07:59 • Gdańsk Zaspa 08:01 - Gdańsk Przymorze 08:04 - Gdańsk Oliwa 08:06 - Gdańsk Żabianka 08:09 - Sopot Wyścigi 08:10 - Sopot 08:13
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  08:00   SKM 123 Wejherowo

Gdańsk Główny 08:00 - Gdańsk Stocznia 08:02 - Gdańsk Politechnika 08:04 - Gdańsk Wrzeszcz 08:06 • Gdańsk Oliwa 08:13 - Sopot 08:20 - Gdynia Orłowo 08:26 - Gdynia Główna 08:34 - Gdynia Chylonia 08:44 - Wejherowo 09:12
codziennie

  08:04   P 7 Kaliningrad

Gdańsk Główny 08:04 - Tczew 08:33 - Malbork 09:00 - Elbląg 09:41 - Bogaczewo 09:53 - Młynary 10:12 - Braniewo 10:36 - Kaliningrad 15:16
codziennie

  08:07   SKM 417 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 08:07 - Gdańsk Stocznia 08:09 - Gdańsk Politechnika 08:11 - Gdańsk Wrzeszcz 08:14 • Gdańsk Oliwa 08:21 - Sopot 08:27 - Gdynia Orłowo 08:33 - Gdynia Główna 08:41 - Gdynia Chylonia 08:51 - Gdynia Cisowa 08:54
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  08:07   SKM 617 Sopot

Gdańsk Główny 08:07 - Gdańsk Stocznia 08:09 - Gdańsk Politechnika 08:12 - Gdańsk Wrzeszcz 08:14 • Gdańsk Zaspa 08:16 - Gdańsk Przymorze 08:19 - Gdańsk Oliwa 08:21 - Gdańsk Żabianka 08:24 - Sopot Wyścigi 08:25 - Sopot 08:28
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  08:15   SKM 213 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 08:15 - Gdańsk Stocznia 08:17 - Gdańsk Politechnika 08:19 - Gdańsk Wrzeszcz 08:22 • Gdańsk Zaspa 08:24 - Gdańsk Przymorze 08:27 - Gdańsk Oliwa 08:29 - Gdańsk Żabianka 08:31 - Sopot Wyścigi 08:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 08:47
12. do 31. Maj Po - So; oprócz 22. Maj

  08:15   SKM 309 Rumia

Gdańsk Główny 08:15 - Gdańsk Stocznia 08:17 - Gdańsk Politechnika 08:19 - Gdańsk Wrzeszcz 08:21 • Gdańsk Oliwa 08:28 - Sopot 08:35 - Gdynia Orłowo 08:41 - Gdynia Główna 08:49 - Gdynia Chylonia 08:59 - Rumia 09:09
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  08:18   2021 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 08:18 - Gdańsk Wrzeszcz 08:22 - Gdańsk Oliwa 08:26 - Sopot 08:30 - Gdynia Orłowo 08:35 - Gdynia Główna 08:43
codziennie

  08:22   SKM 419 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 08:22 - Gdańsk Stocznia 08:24 - Gdańsk Politechnika 08:26 - Gdańsk Wrzeszcz 08:29 • Gdańsk Oliwa 08:36 - Sopot 08:42 - Gdynia Orłowo 08:48 - Gdynia Główna 08:56 - Gdynia Chylonia 09:06 - Gdynia Cisowa 09:09
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  08:22   SKM 619 Sopot

Gdańsk Główny 08:22 - Gdańsk Stocznia 08:24 - Gdańsk Politechnika 08:27 - Gdańsk Wrzeszcz 08:29 • Gdańsk Zaspa 08:31 - Gdańsk Przymorze 08:34 - Gdańsk Oliwa 08:36 - Gdańsk Żabianka 08:39 - Sopot Wyścigi 08:40 - Sopot 08:43
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  08:25   EX 54410 Bielsko Biała Główna

Gdańsk Główny 08:25 - Tczew 08:57 - Malbork 09:15 - Prabuty 09:37 • Warszawa Wschodnia 12:45 - Warszawa Centralna 13:00 - Zawiercie 15:10 - Katowice 15:50 - Czechowice Dziedzice 16:44 - Bielsko Biała Główna 17:07
So, oprócz 16. Sie; także 22. Maj, 15. Sie, 10. Lis

  08:29   P 65201 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 08:29 - Gdańsk Wrzeszcz 08:34 - Gdańsk Oliwa 08:39 - Sopot 08:44 - Gdynia Główna 08:57
1. Wrz do 13. Gru

  08:30   SKM 125 Wejherowo

Gdańsk Główny 08:30 - Gdańsk Stocznia 08:32 - Gdańsk Politechnika 08:34 - Gdańsk Wrzeszcz 08:36 • Gdańsk Oliwa 08:43 - Sopot 08:50 - Gdynia Orłowo 08:56 - Gdynia Główna 09:04 - Gdynia Chylonia 09:14 - Wejherowo 09:39
codziennie

  08:36   6025 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 08:36 - Gdańsk Wrzeszcz 08:40 - Gdańsk Oliwa 08:45 - Sopot 08:49 - Gdynia Orłowo 08:55 - Gdynia Główna 09:03
Po - So, oprócz 22. Maj, 15., 16. Sie, 10., 11. Lis

  08:37   SKM 421 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 08:37 - Gdańsk Stocznia 08:39 - Gdańsk Politechnika 08:41 - Gdańsk Wrzeszcz 08:44 • Gdańsk Oliwa 08:51 - Sopot 08:57 - Gdynia Orłowo 09:03 - Gdynia Główna 09:11 - Gdynia Chylonia 09:21 - Gdynia Cisowa 09:24
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  08:37   SKM 621 Sopot

Gdańsk Główny 08:37 - Gdańsk Stocznia 08:39 - Gdańsk Politechnika 08:42 - Gdańsk Wrzeszcz 08:44 • Gdańsk Zaspa 08:46 - Gdańsk Przymorze 08:49 - Gdańsk Oliwa 08:51 - Gdańsk Żabianka 08:54 - Sopot Wyścigi 08:55 - Sopot 08:58
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  08:45   SKM 127 Wejherowo

Gdańsk Główny 08:45 - Gdańsk Stocznia 08:47 - Gdańsk Politechnika 08:49 - Gdańsk Wrzeszcz 08:51 • Gdańsk Oliwa 08:58 - Sopot 09:05 - Gdynia Orłowo 09:11 - Gdynia Główna 09:19 - Gdynia Chylonia 09:29 - Wejherowo 09:56
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  08:45   SKM 215 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 08:45 - Gdańsk Stocznia 08:47 - Gdańsk Politechnika 08:49 - Gdańsk Wrzeszcz 08:52 • Gdańsk Zaspa 08:54 - Gdańsk Przymorze 08:57 - Gdańsk Oliwa 08:59 - Gdańsk Żabianka 09:01 - Sopot Wyścigi 09:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 09:17
12. do 31. Maj Po - So; oprócz 22. Maj

  08:50   10021 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 08:50 - Gdańsk Wrzeszcz 08:54 - Gdańsk Oliwa 08:58 - Sopot 09:02 - Gdynia Orłowo 09:07 - Gdynia Główna 09:14
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  08:52   SKM 423 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 08:52 - Gdańsk Stocznia 08:54 - Gdańsk Politechnika 08:56 - Gdańsk Wrzeszcz 08:59 • Gdańsk Oliwa 09:06 - Sopot 09:12 - Gdynia Orłowo 09:18 - Gdynia Główna 09:26 - Gdynia Chylonia 09:36 - Gdynia Cisowa 09:39
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  08:52   SKM 623 Sopot

Gdańsk Główny 08:52 - Gdańsk Stocznia 08:54 - Gdańsk Politechnika 08:57 - Gdańsk Wrzeszcz 08:59 • Gdańsk Zaspa 09:01 - Gdańsk Przymorze 09:04 - Gdańsk Oliwa 09:06 - Gdańsk Żabianka 09:09 - Sopot Wyścigi 09:10 - Sopot 09:13
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  09:00   SKM 129 Wejherowo

Gdańsk Główny 09:00 - Gdańsk Stocznia 09:02 - Gdańsk Politechnika 09:04 - Gdańsk Wrzeszcz 09:06 • Gdańsk Oliwa 09:13 - Sopot 09:20 - Gdynia Orłowo 09:26 - Gdynia Główna 09:34 - Gdynia Chylonia 09:44 - Wejherowo 10:11
codziennie

  09:05   P 53102 Kraków Główny

Gdańsk Główny 09:05 - Tczew 09:32 - Laskowice Pomorskie 10:34 - Bydgoszcz Główna 11:13 • Toruń Główny 12:25 - Kutno 13:41 - Łódź Widzew 15:37 - Częstochowa Osobowa 17:21 - Zawiercie 17:57 - Kraków Główny 19:52
15. Maj do 13. Gru

  09:05   P 53102 Kraków Główny

Gdańsk Główny 09:05 - Tczew 09:32 - Laskowice Pomorskie 10:34 - Bydgoszcz Główna 11:13 • Toruń Główny 12:25 - Kutno 13:41 - Łódź Widzew 15:39 - Częstochowa Osobowa 17:29 - Zawiercie 18:02 - Kraków Główny 19:59
12. do 14. Maj

  09:07   SKM 425 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 09:07 - Gdańsk Stocznia 09:09 - Gdańsk Politechnika 09:11 - Gdańsk Wrzeszcz 09:14 • Gdańsk Oliwa 09:21 - Sopot 09:27 - Gdynia Orłowo 09:33 - Gdynia Główna 09:41 - Gdynia Chylonia 09:51 - Gdynia Cisowa 09:54
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  09:15   SKM 217 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 09:15 - Gdańsk Stocznia 09:17 - Gdańsk Politechnika 09:19 - Gdańsk Wrzeszcz 09:22 • Gdańsk Zaspa 09:24 - Gdańsk Przymorze 09:27 - Gdańsk Oliwa 09:29 - Gdańsk Żabianka 09:31 - Sopot Wyścigi 09:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 09:47
12. do 31. Maj Po - So; oprócz 22. Maj

  09:15   SKM 311 Rumia

Gdańsk Główny 09:15 - Gdańsk Stocznia 09:17 - Gdańsk Politechnika 09:19 - Gdańsk Wrzeszcz 09:21 • Gdańsk Oliwa 09:28 - Sopot 09:35 - Gdynia Orłowo 09:41 - Gdynia Główna 09:49 - Gdynia Chylonia 09:59 - Rumia 10:09
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  09:20   P 45201 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 09:20 - Gdańsk Wrzeszcz 09:25 - Gdańsk Oliwa 09:30 - Sopot 09:36 - Gdynia Główna 09:49

  09:22   SKM 427 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 09:22 - Gdańsk Stocznia 09:24 - Gdańsk Politechnika 09:26 - Gdańsk Wrzeszcz 09:29 • Gdańsk Oliwa 09:36 - Sopot 09:42 - Gdynia Orłowo 09:48 - Gdynia Główna 09:56 - Gdynia Chylonia 10:06 - Gdynia Cisowa 10:09
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  09:25   EX 5310 Przemyśl Główny

Gdańsk Główny 09:25 - Tczew 09:57 - Malbork 10:15 - Iława Główna 11:00 • Warszawa Wschodnia 13:45 - Warszawa Centralna 14:00 - Kraków Główny 17:00 - Kraków Płaszów 17:17 - Tarnów 18:12 - Przemyśl Główny 20:38
15. Maj do 13. Gru

  09:25   EX 5310 Przemyśl Główny

Gdańsk Główny 09:25 - Tczew 09:57 - Malbork 10:15 - Iława Główna 11:00 • Warszawa Wschodnia 13:57 - Warszawa Centralna 14:13 - Kraków Główny 17:27 - Kraków Płaszów 17:45 - Tarnów 18:39 - Przemyśl Główny 21:08
12. do 14. Maj

  09:28   77423 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 09:28 - Gdańsk Wrzeszcz 09:33 - Gdańsk Oliwa 09:37 - Sopot 09:42 - Gdynia Orłowo 09:47 - Gdynia Główna 09:54
codziennie

  09:30   SKM 131 Wejherowo

Gdańsk Główny 09:30 - Gdańsk Stocznia 09:32 - Gdańsk Politechnika 09:34 - Gdańsk Wrzeszcz 09:36 • Gdańsk Oliwa 09:43 - Sopot 09:50 - Gdynia Orłowo 09:56 - Gdynia Główna 10:04 - Gdynia Chylonia 10:14 - Wejherowo 10:40
codziennie

  09:33   P 58101 Szczecin Główny

Gdańsk Główny 09:33 - Gdańsk Wrzeszcz 09:38 - Gdańsk Oliwa 09:43 - Sopot 09:48 • Gdynia Główna 09:59 - Wejherowo 10:32 - Słupsk 11:33 - Stargard Szczeciński 14:13 - Szczecin Dąbie 14:33 - Szczecin Główny 14:48
codziennie

  09:33   P 58101 Szczecin Główny

Gdańsk Główny 09:33 - Gdańsk Wrzeszcz 09:38 - Gdańsk Oliwa 09:43 - Sopot 09:48 • Gdynia Główna 09:59 - Wejherowo 10:32 - Słupsk 11:33 - Stargard Szczeciński 14:13 - Szczecin Dąbie 14:48 - Szczecin Główny 15:03

  09:37   SKM 429 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 09:37 - Gdańsk Stocznia 09:39 - Gdańsk Politechnika 09:41 - Gdańsk Wrzeszcz 09:44 • Gdańsk Oliwa 09:51 - Sopot 09:57 - Gdynia Orłowo 10:03 - Gdynia Główna 10:11 - Gdynia Chylonia 10:21 - Gdynia Cisowa 10:24
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  09:38   P 35513 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 09:38 - Gdańsk Wrzeszcz 09:43 - Gdańsk Oliwa 09:48 - Sopot 09:54 - Gdynia Główna 10:05
22. Cze do 30. Sie

  09:38   TLK35706 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 09:38 - Gdańsk Wrzeszcz 09:43 - Gdańsk Oliwa 09:48 - Sopot 09:54 - Gdynia Główna 10:05

09:45   SKM 219 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 09:45 - Gdańsk Stocznia 09:47 - Gdańsk Politechnika 09:49 - Gdańsk Wrzeszcz 09:51 • Gdańsk Zaspa 09:53 - Gdańsk Przymorze 09:56 - Gdańsk Oliwa 09:58 - Gdańsk Żabianka 10:01 - Sopot Wyścigi 10:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 10:17
12. do 31. Maj Po - So; oprócz 22. Maj

  09:45   SKM 431 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 09:45 - Gdańsk Stocznia 09:47 - Gdańsk Politechnika 09:49 - Gdańsk Wrzeszcz 09:51 • Gdańsk Oliwa 09:58 - Sopot 10:05 - Gdynia Orłowo 10:11 - Gdynia Główna 10:19 - Gdynia Chylonia 10:29 - Gdynia Cisowa 10:31
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  09:45   66520 Malbork

Gdańsk Główny 09:45 - Pruszcz Gdański 10:00 - Pszczółki 10:16 - Tczew 10:36 - Szymankowo 11:05 - Malbork Kałdowo 11:16 - Malbork 11:22

  09:52   SKM 511 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 09:52 - Gdańsk Stocznia 09:54 - Gdańsk Politechnika 09:56 - Gdańsk Wrzeszcz 09:59 • Gdańsk Oliwa 10:06 - Sopot 10:12 - Gdynia Orłowo 10:18 - Gdynia Główna 10:26 - Gdynia Chylonia 10:35 - Gdynia Cisowa 10:38
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  09:53   TLK35702 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 09:53 - Gdańsk Wrzeszcz 09:58 - Gdańsk Oliwa 10:03 - Sopot 10:09 - Gdynia Główna 10:20
19. Cze do 13. Gru

  09:59   P 65503 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 09:59 - Gdańsk Wrzeszcz 10:04 - Gdańsk Oliwa 10:09 - Sopot 10:15 - Gdynia Główna 10:27
21. Cze do 30. Sie

  10:00   SKM 5827 Słupsk

Gdańsk Główny 10:00 - Gdańsk Stocznia 10:02 - Gdańsk Politechnika 10:04 - Gdańsk Wrzeszcz 10:06 • Gdańsk Oliwa 10:13 - Sopot 10:20 - Gdynia Orłowo 10:26 - Gdynia Główna 10:34 - Gdynia Chylonia 10:44 - Słupsk 12:50
21. Cze do 31. Sie

  10:00   SKM 5827 Słupsk

Gdańsk Główny 10:00 - Gdańsk Stocznia 10:02 - Gdańsk Politechnika 10:04 - Gdańsk Wrzeszcz 10:06 • Gdańsk Oliwa 10:13 - Sopot 10:20 - Gdynia Orłowo 10:26 - Gdynia Główna 10:34 - Gdynia Chylonia 10:44 - Słupsk 12:35
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie

  10:03   91324 Elbląg

Gdańsk Główny 10:03 - Gdańsk Orunia 10:08 - Gdańsk Lipce 10:11 - Pruszcz Gdański 10:16 • Cieplewo 10:19 - Różyny 10:23 - Skowarcz 10:26 - Pszczółki 10:29 - Tczew 10:41 - Elbląg 11:32
codziennie

  10:07   SKM 513 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 10:07 - Gdańsk Stocznia 10:09 - Gdańsk Politechnika 10:11 - Gdańsk Wrzeszcz 10:14 • Gdańsk Oliwa 10:21 - Sopot 10:27 - Gdynia Orłowo 10:33 - Gdynia Główna 10:41 - Gdynia Chylonia 10:51 - Gdynia Cisowa 10:54
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  10:08   TLK35702 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 10:08 - Gdańsk Wrzeszcz 10:13 - Gdańsk Oliwa 10:17 - Sopot 10:22 - Gdynia Główna 10:33
12. Maj do 18. Cze

  10:15   SKM 221 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 10:15 - Gdańsk Stocznia 10:17 - Gdańsk Politechnika 10:19 - Gdańsk Wrzeszcz 10:21 • Gdańsk Zaspa 10:23 - Gdańsk Przymorze 10:26 - Gdańsk Oliwa 10:28 - Gdańsk Żabianka 10:31 - Sopot Wyścigi 10:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 10:47
12. do 31. Maj

  10:15   SKM 313 Rumia

Gdańsk Główny 10:15 - Gdańsk Stocznia 10:17 - Gdańsk Politechnika 10:19 - Gdańsk Wrzeszcz 10:21 • Gdańsk Oliwa 10:28 - Sopot 10:35 - Gdynia Orłowo 10:41 - Gdynia Główna 10:49 - Gdynia Chylonia 10:59 - Rumia 11:09
2. Cze do 13. Gru Po - So; oprócz 15. Sie, 1., 11. Lis

  10:25   91324 Elbląg

Gdańsk Główny 10:25 - Gdańsk Orunia 10:31 - Gdańsk Lipce 10:33 - Pruszcz Gdański 10:38 • Cieplewo 10:41 - Różyny 10:44 - Skowarcz 10:48 - Pszczółki 10:51 - Tczew 11:02 - Elbląg 11:50

  10:28   EX 18417 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 10:28 - Sopot 10:39 - Gdynia Główna 10:52 - Lębork 11:40 - Słupsk 12:27 - Sławno 12:47 - Koszalin 13:25 - Ustronie Morskie 13:57 - Kołobrzeg 14:12
21. Cze do 31. Sie

  10:30   SKM 133 Wejherowo

Gdańsk Główny 10:30 - Gdańsk Stocznia 10:32 - Gdańsk Politechnika 10:34 - Gdańsk Wrzeszcz 10:36 • Gdańsk Oliwa 10:43 - Sopot 10:50 - Gdynia Orłowo 10:56 - Gdynia Główna 11:04 - Gdynia Chylonia 11:14 - Wejherowo 11:39
codziennie

  10:39   TLK 1515 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 10:39 - Gdańsk Wrzeszcz 10:44 - Gdańsk Oliwa 10:49 - Sopot 10:54 - Gdynia Główna 11:05

  10:39   TLK18415 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 10:39 - Gdańsk Wrzeszcz 10:45 - Gdańsk Oliwa 10:50 - Sopot 10:54 • Gdynia Główna 11:05 - Lębork 12:14 - Słupsk 13:01 - Sławno 13:35 - Koszalin 14:01 - Kołobrzeg 14:46

  10:39   2022 Bydgoszcz Główna

Gdańsk Główny 10:39 - Gdańsk Orunia 10:44 - Gdańsk Lipce 10:47 - Pruszcz Gdański 10:51 • Cieplewo 10:55 - Różyny 10:58 - Skowarcz 11:02 - Pszczółki 11:05 - Tczew 11:17 - Bydgoszcz Główna 13:24
codziennie

  10:45   SKM 433 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 10:45 - Gdańsk Stocznia 10:47 - Gdańsk Politechnika 10:49 - Gdańsk Wrzeszcz 10:51 • Gdańsk Oliwa 10:58 - Sopot 11:05 - Gdynia Orłowo 11:11 - Gdynia Główna 11:19 - Gdynia Chylonia 11:29 - Gdynia Cisowa 11:31
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  10:46   TLK35700 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 10:46 - Gdańsk Wrzeszcz 10:50 - Gdańsk Oliwa 10:55 - Sopot 11:00 - Gdynia Główna 11:11

  10:55   P 75101 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 10:55 - Gdańsk Wrzeszcz 10:59 - Gdańsk Oliwa 11:04 - Sopot 11:09 - Gdynia Główna 11:20
codziennie

  11:00   SKM 135 Wejherowo

Gdańsk Główny 11:00 - Gdańsk Stocznia 11:02 - Gdańsk Politechnika 11:04 - Gdańsk Wrzeszcz 11:06 • Gdańsk Oliwa 11:13 - Sopot 11:20 - Gdynia Orłowo 11:26 - Gdynia Główna 11:34 - Gdynia Chylonia 11:44 - Wejherowo 12:09
codziennie

  11:07   P 57104 Zielona Góra

Gdańsk Główny 11:07 - Tczew 11:33 - Laskowice Pomorskie 12:33 - Bydgoszcz Główna 13:10 • Inowrocław 13:54 - Mogilno 14:20 - Gniezno 14:45 - Poznań Główny 15:32 - Zbąszynek 16:38 - Zielona Góra 18:00
1. Wrz do 13. Gru

  11:07   P 57104 Zielona Góra

Gdańsk Główny 11:07 - Tczew 11:33 - Laskowice Pomorskie 12:33 - Bydgoszcz Główna 13:10 • Inowrocław 13:54 - Mogilno 14:20 - Gniezno 14:45 - Poznań Główny 15:34 - Zbąszynek 16:39 - Zielona Góra 18:00
12. Maj do 31. Sie

  11:08   70121 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 11:08 - Gdańsk Wrzeszcz 11:13 - Gdańsk Oliwa 11:17 - Sopot 11:22 - Gdynia Główna 11:33
codziennie

  11:14   P 81512 Suwałki

Gdańsk Główny 11:14 - Pruszcz Gdański 11:24 - Tczew 11:43 - Malbork 12:01 • Elbląg 12:24 - Olsztyn Zach. 13:43 - Olsztyn Główny 13:48 - Czerwonka 14:15 - Korsze 14:42 - Suwałki 19:04
20. Cze do 30. Sie

  11:14   P 85102 Olsztyn Główny

Gdańsk Główny 11:14 - Pruszcz Gdański 11:24 - Tczew 11:43 - Malbork 12:01 - Elbląg 12:24 - Pasłęk 12:40 - Morąg 13:06 - Olsztyn Zach. 13:43 - Olsztyn Główny 13:48
codziennie, oprócz 20. Cze do 30. Sie

  11:15   SKM 225 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 11:15 - Gdańsk Stocznia 11:17 - Gdańsk Politechnika 11:19 - Gdańsk Wrzeszcz 11:21 • Gdańsk Zaspa 11:23 - Gdańsk Przymorze 11:26 - Gdańsk Oliwa 11:28 - Gdańsk Żabianka 11:31 - Sopot Wyścigi 11:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 11:47
12. do 31. Maj

  11:15   SKM 315 Rumia

Gdańsk Główny 11:15 - Gdańsk Stocznia 11:17 - Gdańsk Politechnika 11:19 - Gdańsk Wrzeszcz 11:21 • Gdańsk Oliwa 11:28 - Sopot 11:35 - Gdynia Orłowo 11:41 - Gdynia Główna 11:49 - Gdynia Chylonia 11:59 - Rumia 12:09
2. Cze do 13. Gru Po - So; oprócz 15. Sie, 1., 11. Lis

  11:28   IC 1501 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 11:28 - Gdańsk Wrzeszcz 11:34 - Gdańsk Oliwa 11:39 - Sopot 11:44 - Gdynia Główna 11:57
codziennie

  11:30   SKM 5829 Słupsk

Gdańsk Główny 11:30 - Gdańsk Stocznia 11:32 - Gdańsk Politechnika 11:34 - Gdańsk Wrzeszcz 11:36 • Gdańsk Oliwa 11:43 - Sopot 11:50 - Gdynia Orłowo 11:56 - Gdynia Główna 12:04 - Gdynia Chylonia 12:13 - Słupsk 14:10
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  11:35   TLK 8116 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 11:35 - Tczew 12:02 - Malbork 12:20 - Prabuty 12:44 • Iława Główna 13:09 - Ciechanów 14:27 - Legionowo 15:33 - Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Centralna 16:11 - Warszawa Zachodnia 16:39
codziennie, oprócz 21. Cze do 1. Wrz

  11:35   TLK 8116 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 11:35 - Tczew 12:02 - Malbork 12:20 - Prabuty 12:44 • Iława Główna 13:09 - Ciechanów 14:27 - Legionowo 15:33 - Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Centralna 16:11 - Warszawa Zachodnia 16:39

  11:35   TLK51416 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 11:35 - Tczew 12:02 - Malbork 12:20 - Prabuty 12:44 • Iława Główna 13:09 - Ciechanów 14:27 - Legionowo 15:33 - Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Centralna 16:11 - Warszawa Zachodnia 16:39
22. Cze do 31. Sie Nd

  11:41   SKM10324 Tczew

Gdańsk Główny 11:41 - Gdańsk Orunia 11:46 - Gdańsk Lipce 11:49 - Pruszcz Gdański 11:53 • Cieplewo 11:57 - Różyny 12:00 - Skowarcz 12:04 - Pszczółki 12:07 - Miłobądz 12:11 - Tczew 12:18
codziennie

  11:42   P 85102 Olsztyn Główny

Gdańsk Główny 11:42 - Pruszcz Gdański 11:51 - Tczew 12:09 - Malbork 12:30 - Elbląg 12:52 - Pasłęk 13:08 - Morąg 13:34 - Olsztyn Zach. 14:23 - Olsztyn Główny 14:27

  11:45   SKM 227 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 11:45 - Gdańsk Stocznia 11:47 - Gdańsk Politechnika 11:49 - Gdańsk Wrzeszcz 11:51 • Gdańsk Zaspa 11:53 - Gdańsk Przymorze 11:56 - Gdańsk Oliwa 11:58 - Gdańsk Żabianka 12:01 - Sopot Wyścigi 12:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 12:17
12. do 31. Maj

  11:45   SKM 435 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 11:45 - Gdańsk Stocznia 11:47 - Gdańsk Politechnika 11:49 - Gdańsk Wrzeszcz 11:51 • Gdańsk Oliwa 11:58 - Sopot 12:05 - Gdynia Orłowo 12:11 - Gdynia Główna 12:19 - Gdynia Chylonia 12:29 - Gdynia Cisowa 12:31
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  11:48   20129 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 11:48 - Gdańsk Wrzeszcz 11:52 - Gdańsk Oliwa 11:56 - Sopot 12:00 - Gdynia Orłowo 12:05 - Gdynia Główna 12:13
codziennie

  11:49   SKM10324 Tczew

Gdańsk Główny 11:49 - Gdańsk Orunia 11:53 - Gdańsk Lipce 11:57 - Pruszcz Gdański 12:01 • Cieplewo 12:04 - Różyny 12:07 - Skowarcz 12:11 - Pszczółki 12:14 - Miłobądz 12:17 - Tczew 12:24

  12:00   SKM 137 Wejherowo

Gdańsk Główny 12:00 - Gdańsk Stocznia 12:02 - Gdańsk Politechnika 12:04 - Gdańsk Wrzeszcz 12:06 • Gdańsk Oliwa 12:13 - Sopot 12:20 - Gdynia Orłowo 12:26 - Gdynia Główna 12:34 - Gdynia Chylonia 12:44 - Wejherowo 13:09
codziennie

  12:01   91326 Elbląg

Gdańsk Główny 12:01 - Gdańsk Orunia 12:06 - Pruszcz Gdański 12:13 - Pszczółki 12:21 • Tczew 12:32 - Lisewo 12:37 - Szymankowo 12:43 - Stogi Malborskie 12:47 - Malbork Kałdowo 12:51 - Elbląg 13:23
codziennie

  12:14   EX 15411 Hel

Gdańsk Główny 12:14 - Sopot 12:25 - Gdynia Główna 12:41 - Puck 13:27 • Władysławowo 13:41 - Chałupy 13:53 - Kuźnica (Hel) 14:01 - Jastarnia 14:13 - Jurata 14:19 - Hel 14:33
21. Cze do 31. Sie

  12:15   SKM 229 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 12:15 - Gdańsk Stocznia 12:17 - Gdańsk Politechnika 12:19 - Gdańsk Wrzeszcz 12:21 • Gdańsk Zaspa 12:23 - Gdańsk Przymorze 12:26 - Gdańsk Oliwa 12:28 - Gdańsk Żabianka 12:31 - Sopot Wyścigi 12:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 12:47
12. do 31. Maj

  12:15   SKM 317 Rumia

Gdańsk Główny 12:15 - Gdańsk Stocznia 12:17 - Gdańsk Politechnika 12:19 - Gdańsk Wrzeszcz 12:21 • Gdańsk Oliwa 12:28 - Sopot 12:35 - Gdynia Orłowo 12:41 - Gdynia Główna 12:49 - Gdynia Chylonia 12:59 - Rumia 13:09
2. Cze do 13. Gru Po - So; oprócz 15. Sie, 1., 11. Lis

  12:20   2024 Bydgoszcz Główna

Gdańsk Główny 12:20 - Gdańsk Orunia 12:25 - Gdańsk Lipce 12:28 - Pruszcz Gdański 12:33 • Cieplewo 12:36 - Różyny 12:40 - Skowarcz 12:43 - Pszczółki 12:47 - Tczew 12:59 - Bydgoszcz Główna 15:08
codziennie

  12:30   SKM 139 Wejherowo

Gdańsk Główny 12:30 - Gdańsk Stocznia 12:32 - Gdańsk Politechnika 12:34 - Gdańsk Wrzeszcz 12:36 • Gdańsk Oliwa 12:43 - Sopot 12:50 - Gdynia Orłowo 12:56 - Gdynia Główna 13:04 - Gdynia Chylonia 13:14 - Wejherowo 13:39
codziennie

  12:35   EX 53414 Kraków Główny

Gdańsk Główny 12:35 - Malbork 13:20 - Iława Główna 14:00 - Warszawa Wschodnia 16:54 • Dęblin 19:02 - Radom 19:48 - Skarżysko Kamienna 20:33 - Kielce 21:12 - Jędrzejów 21:45 - Kraków Główny 23:10
22. Cze do 31. Sie

  12:45   SKM 231 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 12:45 - Gdańsk Stocznia 12:47 - Gdańsk Politechnika 12:49 - Gdańsk Wrzeszcz 12:52 • Gdańsk Zaspa 12:54 - Gdańsk Przymorze 12:57 - Gdańsk Oliwa 12:59 - Gdańsk Żabianka 13:01 - Sopot Wyścigi 13:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 13:17
12. do 31. Maj

  12:45   SKM 437 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 12:45 - Gdańsk Stocznia 12:47 - Gdańsk Politechnika 12:49 - Gdańsk Wrzeszcz 12:51 • Gdańsk Oliwa 12:58 - Sopot 13:05 - Gdynia Orłowo 13:11 - Gdynia Główna 13:19 - Gdynia Chylonia 13:29 - Gdynia Cisowa 13:31
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  12:49   P 51502 Łódź Kaliska

Gdańsk Główny 12:49 - Tczew 13:15 - Laskowice Pomorskie 14:15 - Bydgoszcz Główna 14:52 • Inowrocław 15:36 - Kutno 17:41 - Łęczyca 18:16 - Zgierz 19:11 - Łódź Żabieniec 19:22 - Łódź Kaliska 19:28

  12:49   P 51502 Łódź Kaliska

Gdańsk Główny 12:49 - Tczew 13:15 - Laskowice Pomorskie 14:15 - Bydgoszcz Główna 14:52 • Inowrocław 15:36 - Kutno 17:41 - Łęczyca 18:31 - Zgierz 19:29 - Łódź Żabieniec 19:40 - Łódź Kaliska 19:46

  12:49   P 54102 Katowice

Gdańsk Główny 12:49 - Tczew 13:15 - Laskowice Pomorskie 14:15 - Bydgoszcz Główna 14:52 • Inowrocław 15:36 - Kutno 17:41 - Częstochowa Osobowa 21:43 - Zawiercie 22:21 - Sosnowiec Główny 22:49 - Katowice 23:02
Po - Pt, Nd, także 21. Cze do 30. Sie, 1. Lis

  12:54   P 15113 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 12:54 - Gdańsk Wrzeszcz 12:59 - Gdańsk Oliwa 13:04 - Sopot 13:09 - Gdynia Główna 13:19
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie

  12:54   P 15513 Hel

Gdańsk Główny 12:54 - Gdańsk Wrzeszcz 12:59 - Gdańsk Oliwa 13:04 - Sopot 13:09 • Gdynia Główna 13:19 - Rumia 13:52 - Reda 13:59 - Puck 14:21 - Władysławowo 14:38 - Hel 15:50
21. Cze do 31. Sie

  12:55   70142 Olsztyn Główny

Gdańsk Główny 12:55 - Gdańsk Orunia 13:01 - Pruszcz Gdański 13:07 - Pszczółki 13:16 • Tczew 13:26 - Malbork 13:45 - Iława Główna 14:40 - Ostróda 15:09 - Stare Jabłonki 15:19 - Olsztyn Główny 15:48
codziennie

  13:00   SKM 141 Wejherowo

Gdańsk Główny 13:00 - Gdańsk Stocznia 13:02 - Gdańsk Politechnika 13:04 - Gdańsk Wrzeszcz 13:06 • Gdańsk Oliwa 13:13 - Sopot 13:20 - Gdynia Orłowo 13:26 - Gdynia Główna 13:34 - Gdynia Chylonia 13:44 - Wejherowo 14:16
codziennie

  13:01   91427 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 13:01 - Gdańsk Wrzeszcz 13:05 - Gdańsk Oliwa 13:09 - Sopot 13:14 - Gdynia Orłowo 13:18 - Gdynia Główna 13:25
codziennie

  13:07   KM 15531 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 13:07 - Gdańsk Wrzeszcz 13:11 - Gdańsk Oliwa 13:15 - Sopot 13:20 - Gdynia Główna 13:30
21. Cze do 31. Sie

  13:15   SKM 233 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 13:15 - Gdańsk Stocznia 13:17 - Gdańsk Politechnika 13:19 - Gdańsk Wrzeszcz 13:22 • Gdańsk Zaspa 13:24 - Gdańsk Przymorze 13:27 - Gdańsk Oliwa 13:29 - Gdańsk Żabianka 13:31 - Sopot Wyścigi 13:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 13:47
12. do 31. Maj

  13:15   SKM 319 Rumia

Gdańsk Główny 13:15 - Gdańsk Stocznia 13:17 - Gdańsk Politechnika 13:19 - Gdańsk Wrzeszcz 13:21 • Gdańsk Oliwa 13:28 - Sopot 13:35 - Gdynia Orłowo 13:41 - Gdynia Główna 13:49 - Gdynia Chylonia 13:59 - Rumia 14:09
2. Cze do 13. Gru Po - So; oprócz 15. Sie, 1., 11. Lis

  13:22   SKM 439 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 13:22 - Gdańsk Stocznia 13:24 - Gdańsk Politechnika 13:26 - Gdańsk Wrzeszcz 13:29 • Gdańsk Zaspa 13:31 - Gdańsk Przymorze 13:34 - Gdańsk Oliwa 13:36 - Gdańsk Żabianka 13:38 - Sopot Wyścigi 13:40 - Gdynia Chylonia 14:06
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  13:22   SKM 625 Sopot

Gdańsk Główny 13:22 - Gdańsk Stocznia 13:24 - Gdańsk Politechnika 13:27 - Gdańsk Wrzeszcz 13:29 • Gdańsk Zaspa 13:31 - Gdańsk Przymorze 13:34 - Gdańsk Oliwa 13:36 - Gdańsk Żabianka 13:39 - Sopot Wyścigi 13:40 - Sopot 13:43
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  13:24   P 18113 Szczecin Główny

Gdańsk Główny 13:24 - Gdańsk Wrzeszcz 13:29 - Gdańsk Oliwa 13:34 - Sopot 13:39 • Gdynia Główna 13:50 - Wejherowo 14:27 - Słupsk 15:36 - Stargard Szczeciński 18:22 - Szczecin Dąbie 18:40 - Szczecin Główny 18:56
21. Cze do 30. Sie

  13:24   P 18113 Szczecin Główny

Gdańsk Główny 13:24 - Gdańsk Wrzeszcz 13:29 - Gdańsk Oliwa 13:34 - Sopot 13:39 • Gdynia Główna 13:50 - Wejherowo 14:27 - Słupsk 15:36 - Stargard Szczeciński 18:28 - Szczecin Dąbie 18:48 - Szczecin Główny 19:04

  13:25   EX 5312 Kraków Główny

Gdańsk Główny 13:25 - Tczew 13:57 - Malbork 14:15 - Iława Główna 15:00 - Działdowo 15:40 - Warszawa Wschodnia 17:45 - Warszawa Centralna 18:00 - Kraków Główny 21:00
15. Maj do 13. Gru ; oprócz 22. Cze do 31. Sie

  13:25   EX 5312 Kraków GłównY

Gdańsk Główny 13:25 - Tczew 13:57 - Malbork 14:15 - Iława Główna 15:00 - Działdowo 15:40 - Warszawa Wschodnia 18:06 - Warszawa Centralna 18:23 - Kraków Główny 21:25
12. do 14. Maj

  13:25   EX 83414 Kraków Główny

Gdańsk Główny 13:25 - Tczew 13:57 - Malbork 14:15 - Iława Główna 15:00 - Warszawa Wschodnia 17:45 - Warszawa Centralna 18:00 - Kraków Główny 21:00
22. Cze do 31. Sie

  13:30   SKM 5833 Słupsk

Gdańsk Główny 13:30 - Gdańsk Stocznia 13:32 - Gdańsk Politechnika 13:34 - Gdańsk Wrzeszcz 13:36 • Gdańsk Oliwa 13:43 - Sopot 13:50 - Gdynia Orłowo 13:56 - Gdynia Główna 14:04 - Gdynia Chylonia 14:14 - Słupsk 16:14
codziennie

  13:30   SKM 5833 Słupsk

Gdańsk Główny 13:30 - Gdańsk Stocznia 13:32 - Gdańsk Politechnika 13:34 - Gdańsk Wrzeszcz 13:36 • Gdańsk Oliwa 13:43 - Sopot 13:50 - Gdynia Orłowo 13:56 - Gdynia Główna 14:04 - Gdynia Chylonia 14:14 - Słupsk 16:14

  13:30   KM 15531 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 13:30 - Gdańsk Wrzeszcz 13:34 - Gdańsk Oliwa 13:39 - Sopot 13:44 - Gdynia Główna 13:54
7. do 15. Cze So, Nd

  13:32   IC 3500 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 13:32 - Gdańsk Wrzeszcz 13:37 - Gdańsk Oliwa 13:42 - Sopot 13:47 - Gdynia Główna 14:00
15. Maj do 13. Gru

  13:37   SKM 441 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 13:37 - Gdańsk Stocznia 13:39 - Gdańsk Politechnika 13:41 - Gdańsk Wrzeszcz 13:44 • Gdańsk Zaspa 13:46 - Gdańsk Przymorze 13:49 - Gdańsk Oliwa 13:51 - Gdańsk Żabianka 13:53 - Sopot Wyścigi 13:55 - Gdynia Chylonia 14:21
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  13:37   SKM 627 Sopot

Gdańsk Główny 13:37 - Gdańsk Stocznia 13:39 - Gdańsk Politechnika 13:42 - Gdańsk Wrzeszcz 13:44 • Gdańsk Zaspa 13:46 - Gdańsk Przymorze 13:48 - Gdańsk Oliwa 13:50 - Gdańsk Żabianka 13:54 - Sopot Wyścigi 13:55 - Sopot 13:58
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  13:40   SKM10326 Tczew

Gdańsk Główny 13:40 - Gdańsk Orunia 13:45 - Gdańsk Lipce 13:48 - Pruszcz Gdański 13:52 • Cieplewo 13:56 - Różyny 13:59 - Skowarcz 14:03 - Pszczółki 14:06 - Miłobądz 14:11 - Tczew 14:19
codziennie

  13:45   SKM 143 Wejherowo

Gdańsk Główny 13:45 - Gdańsk Stocznia 13:47 - Gdańsk Politechnika 13:49 - Gdańsk Wrzeszcz 13:51 • Gdańsk Oliwa 13:58 - Sopot 14:05 - Gdynia Orłowo 14:11 - Gdynia Główna 14:19 - Gdynia Chylonia 14:29 - Wejherowo 14:54
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  13:45   SKM 235 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 13:45 - Gdańsk Stocznia 13:47 - Gdańsk Politechnika 13:49 - Gdańsk Wrzeszcz 13:51 • Gdańsk Zaspa 13:53 - Gdańsk Przymorze 13:56 - Gdańsk Oliwa 13:58 - Gdańsk Żabianka 14:01 - Sopot Wyścigi 14:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 14:17
12. do 31. Maj

  13:52   SKM 443 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 13:52 - Gdańsk Stocznia 13:54 - Gdańsk Politechnika 13:56 - Gdańsk Wrzeszcz 13:59 • Gdańsk Zaspa 14:01 - Gdańsk Przymorze 14:04 - Gdańsk Oliwa 14:06 - Gdańsk Żabianka 14:08 - Sopot Wyścigi 14:10 - Gdynia Chylonia 14:36
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  13:52   SKM 629 Sopot

Gdańsk Główny 13:52 - Gdańsk Stocznia 13:54 - Gdańsk Politechnika 13:57 - Gdańsk Wrzeszcz 13:59 • Gdańsk Zaspa 14:01 - Gdańsk Przymorze 14:04 - Gdańsk Oliwa 14:06 - Gdańsk Żabianka 14:09 - Sopot Wyścigi 14:10 - Sopot 14:13
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  14:00   SKM 145 Wejherowo

Gdańsk Główny 14:00 - Gdańsk Stocznia 14:02 - Gdańsk Politechnika 14:04 - Gdańsk Wrzeszcz 14:06 • Gdańsk Oliwa 14:13 - Sopot 14:20 - Gdynia Orłowo 14:26 - Gdynia Główna 14:34 - Gdynia Chylonia 14:44 - Wejherowo 15:09
codziennie

  14:06   91328 Elbląg

Gdańsk Główny 14:06 - Gdańsk Orunia 14:11 - Pruszcz Gdański 14:18 - Pszczółki 14:26 • Tczew 14:37 - Lisewo 14:41 - Szymankowo 14:48 - Stogi Malborskie 14:51 - Malbork Kałdowo 14:55 - Elbląg 15:28
codziennie

  14:07   SKM 445 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 14:07 - Gdańsk Stocznia 14:09 - Gdańsk Politechnika 14:11 - Gdańsk Wrzeszcz 14:14 • Gdańsk Zaspa 14:16 - Gdańsk Przymorze 14:19 - Gdańsk Oliwa 14:21 - Gdańsk Żabianka 14:23 - Sopot Wyścigi 14:25 - Gdynia Chylonia 14:51
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  14:07   SKM 631 Sopot

Gdańsk Główny 14:07 - Gdańsk Stocznia 14:09 - Gdańsk Politechnika 14:12 - Gdańsk Wrzeszcz 14:14 • Gdańsk Zaspa 14:16 - Gdańsk Przymorze 14:18 - Gdańsk Oliwa 14:20 - Gdańsk Żabianka 14:24 - Sopot Wyścigi 14:25 - Sopot 14:28
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  14:11   P 65101 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 14:11 - Gdańsk Wrzeszcz 14:15 - Gdańsk Oliwa 14:20 - Sopot 14:25 - Gdynia Główna 14:37
1. Wrz do 13. Gru

  14:11   P 65100 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 14:11 - Gdańsk Wrzeszcz 14:15 - Gdańsk Oliwa 14:20 - Sopot 14:25 - Gdynia Główna 14:37
12. Lip do 31. Sie

  14:15   SKM 147 Wejherowo

Gdańsk Główny 14:15 - Gdańsk Stocznia 14:17 - Gdańsk Politechnika 14:19 - Gdańsk Wrzeszcz 14:21 • Gdańsk Oliwa 14:28 - Sopot 14:35 - Gdynia Orłowo 14:41 - Gdynia Główna 14:49 - Gdynia Chylonia 14:59 - Wejherowo 15:24
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  14:15   SKM 237 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 14:15 - Gdańsk Stocznia 14:17 - Gdańsk Politechnika 14:19 - Gdańsk Wrzeszcz 14:21 • Gdańsk Zaspa 14:23 - Gdańsk Przymorze 14:26 - Gdańsk Oliwa 14:28 - Gdańsk Żabianka 14:31 - Sopot Wyścigi 14:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 14:47
12. do 31. Maj

  14:22   SKM 447 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 14:22 - Gdańsk Stocznia 14:24 - Gdańsk Politechnika 14:26 - Gdańsk Wrzeszcz 14:29 • Gdańsk Zaspa 14:31 - Gdańsk Przymorze 14:34 - Gdańsk Oliwa 14:36 - Gdańsk Żabianka 14:38 - Sopot Wyścigi 14:40 - Gdynia Chylonia 15:06
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  14:22   SKM 633 Sopot

Gdańsk Główny 14:22 - Gdańsk Stocznia 14:24 - Gdańsk Politechnika 14:27 - Gdańsk Wrzeszcz 14:29 • Gdańsk Zaspa 14:31 - Gdańsk Przymorze 14:33 - Gdańsk Oliwa 14:35 - Gdańsk Żabianka 14:39 - Sopot Wyścigi 14:40 - Sopot 14:43
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  14:25   EX 5410 Gliwice

Gdańsk Główny 14:25 - Tczew 14:57 - Malbork 15:15 - Iława Główna 16:00 • Warszawa Wschodnia 18:45 - Warszawa Centralna 19:01 - Zawiercie 21:10 - Sosnowiec Główny 21:37 - Katowice 21:50 - Gliwice 22:24
20. Cze do 13. Gru

  14:25   EX 5410 Gliwice

Gdańsk Główny 14:25 - Tczew 14:57 - Malbork 15:15 - Iława Główna 16:00 • Warszawa Wschodnia 19:00 - Warszawa Centralna 19:16 - Zawiercie 21:20 - Sosnowiec Główny 21:46 - Katowice 21:59 - Gliwice 22:33
12. Maj do 19. Cze

  14:25   EX 5410 Gliwice

Gdańsk Główny 14:25 - Tczew 14:57 - Malbork 15:15 - Iława Główna 16:00 • Warszawa Wschodnia 19:00 - Warszawa Centralna 19:16 - Zawiercie 21:20 - Sosnowiec Główny 21:46 - Katowice 21:58 - Gliwice 22:29

  14:25   EX 35414 Hel

Gdańsk Główny 14:25 - Gdańsk Wrzeszcz 14:30 - Gdańsk Oliwa 14:35 - Sopot 14:40 • Gdynia Główna 14:52 - Puck 15:38 - Władysławowo 16:00 - Chałupy 16:16 - Kuźnica (Hel) 16:24 - Hel 17:00
21. Cze do 30. Sie So

  14:30   SKM 5835 Słupsk

Gdańsk Główny 14:30 - Gdańsk Stocznia 14:32 - Gdańsk Politechnika 14:34 - Gdańsk Wrzeszcz 14:36 • Gdańsk Oliwa 14:43 - Sopot 14:50 - Gdynia Orłowo 14:56 - Gdynia Główna 15:04 - Gdynia Chylonia 15:14 - Słupsk 16:59

  14:30   SKM 5835 Słupsk

Gdańsk Główny 14:30 - Gdańsk Stocznia 14:32 - Gdańsk Politechnika 14:34 - Gdańsk Wrzeszcz 14:36 • Gdańsk Oliwa 14:43 - Sopot 14:50 - Gdynia Orłowo 14:56 - Gdynia Główna 15:04 - Gdynia Chylonia 15:14 - Słupsk 17:09
22. Cze do 31. Sie Po - Pt, Nd

  14:31   66522 Malbork

Gdańsk Główny 14:31 - Pruszcz Gdański 14:45 - Pszczółki 15:00 - Tczew 15:21 - Malbork Kałdowo 16:27 - Malbork 16:32
18., 19. Lip

  14:37   SKM 449 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 14:37 - Gdańsk Stocznia 14:39 - Gdańsk Politechnika 14:41 - Gdańsk Wrzeszcz 14:44 • Gdańsk Zaspa 14:46 - Gdańsk Przymorze 14:49 - Gdańsk Oliwa 14:51 - Gdańsk Żabianka 14:53 - Sopot Wyścigi 14:55 - Gdynia Chylonia 15:21
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  14:37   SKM 635 Sopot

Gdańsk Główny 14:37 - Gdańsk Stocznia 14:39 - Gdańsk Politechnika 14:42 - Gdańsk Wrzeszcz 14:44 • Gdańsk Zaspa 14:46 - Gdańsk Przymorze 14:48 - Gdańsk Oliwa 14:50 - Gdańsk Żabianka 14:54 - Sopot Wyścigi 14:55 - Sopot 14:58
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  14:42   2023 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 14:42 - Gdańsk Wrzeszcz 14:46 - Gdańsk Oliwa 14:50 - Sopot 14:54 - Gdynia Orłowo 14:59 - Gdynia Główna 15:06
codziennie

  14:45   SKM 149 Wejherowo

Gdańsk Główny 14:45 - Gdańsk Stocznia 14:47 - Gdańsk Politechnika 14:49 - Gdańsk Wrzeszcz 14:51 • Gdańsk Oliwa 14:58 - Sopot 15:05 - Gdynia Orłowo 15:11 - Gdynia Główna 15:19 - Gdynia Chylonia 15:29 - Wejherowo 15:54
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  14:45   SKM 239 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 14:45 - Gdańsk Stocznia 14:47 - Gdańsk Politechnika 14:49 - Gdańsk Wrzeszcz 14:51 • Gdańsk Zaspa 14:53 - Gdańsk Przymorze 14:56 - Gdańsk Oliwa 14:58 - Gdańsk Żabianka 15:01 - Sopot Wyścigi 15:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 15:17
12. do 31. Maj

  14:47   2026 Bydgoszcz Główna

Gdańsk Główny 14:47 - Gdańsk Orunia 14:52 - Gdańsk Lipce 14:55 - Pruszcz Gdański 14:59 • Cieplewo 15:03 - Różyny 15:06 - Skowarcz 15:10 - Pszczółki 15:13 - Tczew 15:25 - Bydgoszcz Główna 17:34
20. Cze do 13. Gru

  14:47   2026 Bydgoszcz Główna

Gdańsk Główny 14:47 - Gdańsk Orunia 14:52 - Gdańsk Lipce 14:55 - Pruszcz Gdański 14:59 • Cieplewo 15:03 - Różyny 15:06 - Skowarcz 15:10 - Pszczółki 15:13 - Tczew 15:25 - Bydgoszcz Główna 17:37
12. Maj do 19. Cze

  14:47   2026 Bydgoszcz Główna

Gdańsk Główny 14:47 - Gdańsk Orunia 14:52 - Gdańsk Lipce 14:55 - Pruszcz Gdański 14:59 • Cieplewo 15:03 - Różyny 15:06 - Skowarcz 15:10 - Pszczółki 15:13 - Tczew 15:25 - Bydgoszcz Główna 17:36

  14:52   SKM 451 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 14:52 - Gdańsk Stocznia 14:54 - Gdańsk Politechnika 14:56 - Gdańsk Wrzeszcz 14:59 • Gdańsk Zaspa 15:01 - Gdańsk Przymorze 15:04 - Gdańsk Oliwa 15:06 - Gdańsk Żabianka 15:08 - Sopot Wyścigi 15:10 - Gdynia Chylonia 15:36
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  14:52   SKM 637 Sopot

Gdańsk Główny 14:52 - Gdańsk Stocznia 14:54 - Gdańsk Politechnika 14:57 - Gdańsk Wrzeszcz 14:59 • Gdańsk Zaspa 15:01 - Gdańsk Przymorze 15:03 - Gdańsk Oliwa 15:05 - Gdańsk Żabianka 15:09 - Sopot Wyścigi 15:10 - Sopot 15:13
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  14:56   SKM 149 Wejherowo

Gdańsk Główny 14:56 - Gdańsk Wrzeszcz 15:00 - Gdańsk Oliwa 15:04 - Sopot 15:08 • Gdynia Orłowo 15:13 - Gdynia Główna 15:18 - Gdynia Grabówek 15:23 - Gdynia Leszczynki 15:25 - Gdynia Chylonia 15:28 - Wejherowo 15:54
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  14:59   91330 Elbląg

Gdańsk Główny 14:59 - Gdańsk Orunia 15:05 - Pruszcz Gdański 15:11 - Pszczółki 15:20 • Tczew 15:30 - Lisewo 15:36 - Szymankowo 15:43 - Stogi Malborskie 15:46 - Malbork Kałdowo 15:50 - Elbląg 16:35
Po - So, oprócz 22. Maj, 15., 16. Sie, 10., 11. Lis

  15:00   SKM 151 Wejherowo

Gdańsk Główny 15:00 - Gdańsk Stocznia 15:02 - Gdańsk Politechnika 15:04 - Gdańsk Wrzeszcz 15:06 • Gdańsk Oliwa 15:13 - Sopot 15:20 - Gdynia Orłowo 15:26 - Gdynia Główna 15:34 - Gdynia Chylonia 15:44 - Wejherowo 16:09
codziennie

  15:05   77432 Chojnice

Gdańsk Główny 15:05 - Gdańsk Orunia 15:11 - Pruszcz Gdański 15:17 - Pszczółki 15:25 • Tczew 15:36 - Rokitki Tczewskie 15:52 - Swarożyn 16:01 - Szpęgawsk 16:07 - Starogard Gdański 16:15 - Chojnice 17:44
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  15:07   SKM 453 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 15:07 - Gdańsk Stocznia 15:09 - Gdańsk Politechnika 15:11 - Gdańsk Wrzeszcz 15:14 • Gdańsk Zaspa 15:16 - Gdańsk Przymorze 15:19 - Gdańsk Oliwa 15:21 - Gdańsk Żabianka 15:23 - Sopot Wyścigi 15:25 - Gdynia Chylonia 15:51
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  15:07   SKM 639 Sopot

Gdańsk Główny 15:07 - Gdańsk Stocznia 15:09 - Gdańsk Politechnika 15:12 - Gdańsk Wrzeszcz 15:14 • Gdańsk Zaspa 15:16 - Gdańsk Przymorze 15:18 - Gdańsk Oliwa 15:20 - Gdańsk Żabianka 15:24 - Sopot Wyścigi 15:25 - Sopot 15:28
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  15:11   SKM10421 Lębork

Gdańsk Główny 15:11 - Gdańsk Wrzeszcz 15:15 - Gdańsk Oliwa 15:19 - Sopot 15:23 • Gdynia Główna 15:33 - Gdynia Chylonia 15:42 - Rumia 15:47 - Reda 15:51 - Wejherowo 15:59 - Lębork 16:30
codziennie

  15:15   SKM 153 Wejherowo

Gdańsk Główny 15:15 - Gdańsk Stocznia 15:17 - Gdańsk Politechnika 15:19 - Gdańsk Wrzeszcz 15:21 • Gdańsk Oliwa 15:28 - Sopot 15:35 - Gdynia Orłowo 15:41 - Gdynia Główna 15:49 - Gdynia Chylonia 15:59 - Wejherowo 16:24
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  15:15   SKM 241 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 15:15 - Gdańsk Stocznia 15:17 - Gdańsk Politechnika 15:19 - Gdańsk Wrzeszcz 15:21 • Gdańsk Zaspa 15:23 - Gdańsk Przymorze 15:26 - Gdańsk Oliwa 15:28 - Gdańsk Żabianka 15:31 - Sopot Wyścigi 15:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 15:47
12. do 31. Maj

  15:17   P 56102 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 15:17 - Tczew 15:44 - Laskowice Pomorskie 16:44 - Bydgoszcz Główna 17:23 • Inowrocław 18:08 - Gniezno 18:54 - Poznań Główny 19:45 - Leszno 20:45 - Wrocław Mikołajów 22:01 - Wrocław Główny 22:11
1. Wrz do 13. Gru

  15:17   P 56102 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 15:17 - Tczew 15:44 - Laskowice Pomorskie 16:44 - Bydgoszcz Główna 17:23 • Inowrocław 18:08 - Gniezno 18:54 - Poznań Główny 19:56 - Leszno 20:56 - Wrocław Mikołajów 22:08 - Wrocław Główny 22:15
12. Maj do 31. Sie

  15:22   SKM 455 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 15:22 - Gdańsk Stocznia 15:24 - Gdańsk Politechnika 15:26 - Gdańsk Wrzeszcz 15:29 • Gdańsk Zaspa 15:31 - Gdańsk Przymorze 15:34 - Gdańsk Oliwa 15:36 - Gdańsk Żabianka 15:38 - Sopot Wyścigi 15:40 - Gdynia Chylonia 16:06
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  15:22   SKM 641 Sopot

Gdańsk Główny 15:22 - Gdańsk Stocznia 15:24 - Gdańsk Politechnika 15:27 - Gdańsk Wrzeszcz 15:29 • Gdańsk Zaspa 15:31 - Gdańsk Przymorze 15:33 - Gdańsk Oliwa 15:35 - Gdańsk Żabianka 15:39 - Sopot Wyścigi 15:40 - Sopot 15:43
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  15:25   IC 5300 Kraków Główny

Gdańsk Główny 15:25 - Malbork 16:15 - Iława Główna 16:58 - Warszawa Wschodnia 19:40 - Warszawa Centralna 19:56 - Kraków Główny 23:00
codziennie, oprócz 12. Maj

  15:25   IC 5300 Kraków Główny

Gdańsk Główny 15:25 - Malbork 16:15 - Iława Główna 16:58 - Warszawa Wschodnia 19:55 - Warszawa Centralna 20:10 - Kraków Główny 23:06

  15:30   SKM 5837 Słupsk

Gdańsk Główny 15:30 - Gdańsk Stocznia 15:32 - Gdańsk Politechnika 15:34 - Gdańsk Wrzeszcz 15:36 • Gdańsk Oliwa 15:44 - Sopot 15:50 - Gdynia Orłowo 15:56 - Gdynia Główna 16:04 - Gdynia Chylonia 16:14 - Słupsk 18:03
codziennie

  15:30   SKM 5837 Słupsk

Gdańsk Główny 15:30 - Gdańsk Stocznia 15:32 - Gdańsk Politechnika 15:34 - Gdańsk Wrzeszcz 15:36 • Gdańsk Oliwa 15:44 - Sopot 15:50 - Gdynia Orłowo 15:56 - Gdynia Główna 16:04 - Gdynia Chylonia 16:14 - Słupsk 18:03

  15:34   TLK 1817 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 15:34 - Gdańsk Wrzeszcz 15:38 - Gdańsk Oliwa 15:43 - Sopot 15:48 • Gdynia Główna 16:00 - Wejherowo 16:30 - Lębork 16:57 - Słupsk 17:42 - Koszalin 18:46 - Kołobrzeg 19:39
1. Wrz do 13. Gru

  15:34   TLK15417 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 15:34 - Gdańsk Wrzeszcz 15:38 - Gdańsk Oliwa 15:43 - Sopot 15:48 - Gdynia Główna 16:00
21. Cze do 30. Sie So; oprócz 16. Sie; także 15. Sie

  15:37   SKM 457 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 15:37 - Gdańsk Stocznia 15:39 - Gdańsk Politechnika 15:41 - Gdańsk Wrzeszcz 15:44 • Gdańsk Zaspa 15:46 - Gdańsk Przymorze 15:49 - Gdańsk Oliwa 15:51 - Gdańsk Żabianka 15:53 - Sopot Wyścigi 15:55 - Gdynia Chylonia 16:21
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  15:37   SKM 643 Sopot

Gdańsk Główny 15:37 - Gdańsk Stocznia 15:39 - Gdańsk Politechnika 15:42 - Gdańsk Wrzeszcz 15:44 • Gdańsk Zaspa 15:46 - Gdańsk Przymorze 15:48 - Gdańsk Oliwa 15:50 - Gdańsk Żabianka 15:54 - Sopot Wyścigi 15:55 - Sopot 15:58
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  15:38   20124 Laskowice Pomorskie

Gdańsk Główny 15:38 - Gdańsk Orunia 15:44 - Pruszcz Gdański 15:50 - Pszczółki 15:59 • Tczew 16:09 - Czarlin 16:22 - Subkowy 16:29 - Pelplin 16:36 - Kulice Tczewskie 16:41 - Laskowice Pomorskie 17:25
Po - Pt, Nd, oprócz 21. Maj, 14., 15. Sie, 10. Lis; także 1. Lis

  15:42   TLK 1817 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 15:42 - Gdańsk Wrzeszcz 15:46 - Gdańsk Oliwa 15:50 - Sopot 15:55 • Gdynia Główna 16:04 - Wejherowo 16:30 - Lębork 16:57 - Słupsk 17:42 - Koszalin 18:46 - Kołobrzeg 19:39
12. Maj do 19. Cze

  15:42   TLK 1817 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 15:42 - Gdańsk Wrzeszcz 15:46 - Gdańsk Oliwa 15:51 - Sopot 15:55 • Gdynia Główna 16:05 - Wejherowo 16:30 - Lębork 16:57 - Słupsk 17:42 - Koszalin 18:46 - Kołobrzeg 19:39

  15:44   SKM10328 Tczew

Gdańsk Główny 15:44 - Gdańsk Orunia 15:49 - Gdańsk Lipce 15:52 - Pruszcz Gdański 15:56 • Cieplewo 16:00 - Różyny 16:03 - Skowarcz 16:07 - Pszczółki 16:10 - Miłobądz 16:14 - Tczew 16:22
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  15:45   SKM 155 Wejherowo

Gdańsk Główny 15:45 - Gdańsk Stocznia 15:47 - Gdańsk Politechnika 15:49 - Gdańsk Wrzeszcz 15:51 • Gdańsk Oliwa 15:58 - Sopot 16:05 - Gdynia Orłowo 16:11 - Gdynia Główna 16:19 - Gdynia Chylonia 16:29 - Wejherowo 16:54
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  15:45   SKM 243 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 15:45 - Gdańsk Stocznia 15:47 - Gdańsk Politechnika 15:49 - Gdańsk Wrzeszcz 15:51 • Gdańsk Zaspa 15:53 - Gdańsk Przymorze 15:56 - Gdańsk Oliwa 15:58 - Gdańsk Żabianka 16:01 - Sopot Wyścigi 16:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 16:17
12. do 31. Maj

  15:52   SKM 459 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 15:52 - Gdańsk Stocznia 15:54 - Gdańsk Politechnika 15:56 - Gdańsk Wrzeszcz 15:59 • Gdańsk Oliwa 16:06 - Sopot 16:12 - Gdynia Orłowo 16:18 - Gdynia Główna 16:26 - Gdynia Chylonia 16:36 - Gdynia Cisowa 16:39
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  15:52   SKM 645 Sopot

Gdańsk Główny 15:52 - Gdańsk Stocznia 15:54 - Gdańsk Politechnika 15:57 - Gdańsk Wrzeszcz 15:59 • Gdańsk Zaspa 16:01 - Gdańsk Przymorze 16:03 - Gdańsk Oliwa 16:05 - Gdańsk Żabianka 16:09 - Sopot Wyścigi 16:10 - Sopot 16:13
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  15:54   SKM 155 Wejherowo

Gdańsk Główny 15:54 - Gdańsk Wrzeszcz 15:58 - Gdańsk Oliwa 16:02 - Sopot 16:06 • Gdynia Orłowo 16:11 - Gdynia Główna 16:16 - Gdynia Grabówek 16:24 - Gdynia Leszczynki 16:26 - Gdynia Chylonia 16:29 - Wejherowo 16:55
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  15:56   P 81112 Białystok

Gdańsk Główny 15:56 - Tczew 16:26 - Malbork 16:46 - Elbląg 17:13 • Olsztyn Zach. 18:42 - Olsztyn Główny 18:48 - Czerwonka 19:20 - Korsze 19:48 - Ełk 21:48 - Białystok 23:25
12. Maj do 11. Lis

  15:56   P 81112 Białystok

Gdańsk Główny 15:56 - Tczew 16:26 - Malbork 16:46 - Elbląg 17:13 • Olsztyn Zach. 18:42 - Olsztyn Główny 18:48 - Czerwonka 19:20 - Korsze 19:48 - Ełk 21:44 - Białystok 23:25
12. Lis do 13. Gru

  16:00   P 15501 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 16:00 - Gdańsk Wrzeszcz 16:05 - Gdańsk Oliwa 16:10 - Sopot 16:15 - Gdynia Główna 16:26

  16:00   P 45101 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 16:00 - Gdańsk Wrzeszcz 16:05 - Gdańsk Oliwa 16:10 - Sopot 16:15 - Gdynia Główna 16:26

  16:00   SKM 157 Wejherowo

Gdańsk Główny 16:00 - Gdańsk Stocznia 16:02 - Gdańsk Politechnika 16:04 - Gdańsk Wrzeszcz 16:06 • Gdańsk Oliwa 16:13 - Sopot 16:20 - Gdynia Orłowo 16:26 - Gdynia Główna 16:34 - Gdynia Chylonia 16:44 - Wejherowo 17:08
codziennie

  16:02   91332 Elbląg

Gdańsk Główny 16:02 - Gdańsk Orunia 16:08 - Pruszcz Gdański 16:14 - Pszczółki 16:23 • Tczew 16:34 - Lisewo 16:40 - Szymankowo 16:47 - Stogi Malborskie 16:50 - Malbork Kałdowo 16:54 - Elbląg 17:35
20. Cze do 13. Gru

  16:02   91332 Elbląg

Gdańsk Główny 16:02 - Gdańsk Orunia 16:08 - Pruszcz Gdański 16:14 - Pszczółki 16:23 • Tczew 16:34 - Lisewo 16:40 - Szymankowo 16:47 - Stogi Malborskie 16:50 - Malbork Kałdowo 16:54 - Elbląg 17:46
12. Maj do 19. Cze

  16:02   91332 Elbląg

Gdańsk Główny 16:02 - Gdańsk Orunia 16:08 - Pruszcz Gdański 16:14 - Pszczółki 16:23 • Tczew 16:34 - Lisewo 16:40 - Szymankowo 16:47 - Stogi Malborskie 16:50 - Malbork Kałdowo 16:54 - Elbląg 17:37

  16:07   SKM 461 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 16:07 - Gdańsk Stocznia 16:09 - Gdańsk Politechnika 16:11 - Gdańsk Wrzeszcz 16:14 • Gdańsk Oliwa 16:21 - Sopot 16:27 - Gdynia Orłowo 16:33 - Gdynia Główna 16:41 - Gdynia Chylonia 16:51 - Gdynia Cisowa 16:54
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  16:07   SKM 647 Sopot

Gdańsk Główny 16:07 - Gdańsk Stocznia 16:09 - Gdańsk Politechnika 16:12 - Gdańsk Wrzeszcz 16:14 • Gdańsk Zaspa 16:16 - Gdańsk Przymorze 16:18 - Gdańsk Oliwa 16:20 - Gdańsk Żabianka 16:24 - Sopot Wyścigi 16:25 - Sopot 16:28
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  16:07   91429 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 16:07 - Gdańsk Wrzeszcz 16:11 - Gdańsk Oliwa 16:15 - Sopot 16:20 - Gdynia Orłowo 16:24 - Gdynia Główna 16:31
20. Cze do 13. Gru

  16:09   91429 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 16:09 - Gdańsk Wrzeszcz 16:13 - Gdańsk Oliwa 16:17 - Sopot 16:21 - Gdynia Orłowo 16:26 - Gdynia Główna 16:32

  16:13   77434 Chojnice

Gdańsk Główny 16:13 - Pruszcz Gdański 16:23 - Tczew 16:42 - Starogard Gdański 17:16 - Zblewo 17:30 - Kaliska 17:38 - Czarna Woda 17:47 - Czersk 17:58 - Chojnice 18:24
codziennie

  16:15   SKM 159 Wejherowo

Gdańsk Główny 16:15 - Gdańsk Stocznia 16:17 - Gdańsk Politechnika 16:19 - Gdańsk Wrzeszcz 16:21 • Gdańsk Oliwa 16:28 - Sopot 16:35 - Gdynia Orłowo 16:41 - Gdynia Główna 16:49 - Gdynia Chylonia 16:59 - Wejherowo 17:24

  16:15   SKM 159 Wejherowo

Gdańsk Główny 16:15 - Gdańsk Stocznia 16:17 - Gdańsk Politechnika 16:19 - Gdańsk Wrzeszcz 16:21 • Gdańsk Oliwa 16:28 - Sopot 16:35 - Gdynia Orłowo 16:41 - Gdynia Główna 16:49 - Gdynia Chylonia 16:59 - Wejherowo 17:27
23. Cze do 29. Sie Po - Pt; oprócz 15. Sie

  16:15   SKM 245 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 16:15 - Gdańsk Stocznia 16:17 - Gdańsk Politechnika 16:19 - Gdańsk Wrzeszcz 16:21 • Gdańsk Zaspa 16:23 - Gdańsk Przymorze 16:26 - Gdańsk Oliwa 16:28 - Gdańsk Żabianka 16:31 - Sopot Wyścigi 16:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 16:47
12. do 31. Maj

  16:22   SKM 463 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 16:22 - Gdańsk Stocznia 16:24 - Gdańsk Politechnika 16:26 - Gdańsk Wrzeszcz 16:29 • Gdańsk Zaspa 16:31 - Gdańsk Przymorze 16:34 - Gdańsk Oliwa 16:36 - Gdańsk Żabianka 16:38 - Sopot Wyścigi 16:40 - Gdynia Chylonia 17:06
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  16:22   SKM 649 Sopot

Gdańsk Główny 16:22 - Gdańsk Stocznia 16:24 - Gdańsk Politechnika 16:27 - Gdańsk Wrzeszcz 16:29 • Gdańsk Zaspa 16:31 - Gdańsk Przymorze 16:33 - Gdańsk Oliwa 16:35 - Gdańsk Żabianka 16:39 - Sopot Wyścigi 16:40 - Sopot 16:43
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  16:25   IC 51400 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 16:25 - Tczew 16:57 - Malbork 17:15 - Iława Główna 17:58 - Warszawa Wschodnia 20:41 - Warszawa Centralna 20:50 - Warszawa Zachodnia 21:04 21. Cze do 31. Sie

  16:26   SKM10327 Wejherowo

Gdańsk Główny 16:26 - Gdańsk Wrzeszcz 16:30 - Gdańsk Oliwa 16:34 - Sopot 16:39 • Gdynia Główna 16:49 - Gdynia Chylonia 16:56 - Rumia 17:01 - Reda 17:05 - Wejherowo Nanice 17:12 - Wejherowo 17:16

  16:26   SKM10327 Wejherowo

Gdańsk Główny 16:26 - Gdańsk Wrzeszcz 16:30 - Gdańsk Oliwa 16:34 - Sopot 16:39 • Gdynia Główna 16:49 - Gdynia Chylonia 17:01 - Rumia 17:06 - Reda 17:10 - Wejherowo Nanice 17:17 - Wejherowo 17:21
23. Cze do 29. Sie Po - Pt; oprócz 15. Sie

  16:30   SKM 161 Wejherowo

Gdańsk Główny 16:30 - Gdańsk Stocznia 16:32 - Gdańsk Politechnika 16:34 - Gdańsk Wrzeszcz 16:36 • Gdańsk Oliwa 16:43 - Sopot 16:50 - Gdynia Orłowo 16:56 - Gdynia Główna 17:04 - Gdynia Chylonia 17:14 - Wejherowo 17:45
codziennie

  16:32   SKM10330 Tczew

Gdańsk Główny 16:32 - Gdańsk Orunia 16:37 - Gdańsk Lipce 16:40 - Pruszcz Gdański 16:44 • Cieplewo 16:48 - Różyny 16:51 - Skowarcz 16:55 - Pszczółki 16:58 - Miłobądz 17:02 - Tczew 17:09
codziennie, oprócz 7. Cze do 31. Sie

  16:32   SKM10330 Tczew

Gdańsk Główny 16:32 - Gdańsk Orunia 16:37 - Pruszcz Gdański 16:43 - Cieplewo 16:46 - Pszczółki 16:53 - Tczew 17:04
7. Cze do 31. Sie

  16:37   EX 4510 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 16:37 - Gdańsk Wrzeszcz 16:42 - Gdańsk Oliwa 16:47 - Sopot 16:53 - Gdynia Główna 17:06
codziennie

  16:37   SKM 465 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 16:37 - Gdańsk Stocznia 16:39 - Gdańsk Politechnika 16:41 - Gdańsk Wrzeszcz 16:44 • Gdańsk Zaspa 16:46 - Gdańsk Przymorze 16:49 - Gdańsk Oliwa 16:51 - Gdańsk Żabianka 16:53 - Sopot Wyścigi 16:55 - Gdynia Chylonia 17:21
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  16:37   SKM 651 Sopot

Gdańsk Główny 16:37 - Gdańsk Stocznia 16:39 - Gdańsk Politechnika 16:42 - Gdańsk Wrzeszcz 16:44 • Gdańsk Zaspa 16:46 - Gdańsk Przymorze 16:48 - Gdańsk Oliwa 16:50 - Gdańsk Żabianka 16:54 - Sopot Wyścigi 16:55 - Sopot 16:58
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  16:40   KM 51530 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 16:40 - Tczew 17:09 - Malbork 17:27 - Prabuty 17:54 • Ciechanów 19:40 - Nasielsk 20:08 - Legionowo 20:51 - Warszawa Wschodnia 21:21 - Warszawa Centralna 21:30 - Warszawa Zachodnia 21:39
21. Cze do 31. Sie

  16:40   KM 51530 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 16:40 - Tczew 17:09 - Malbork 17:27 - Prabuty 17:54 • Ciechanów 19:40 - Nasielsk 20:08 - Legionowo 20:55 - Warszawa Wschodnia 21:41 - Warszawa Centralna 21:50 - Warszawa Zachodnia 21:59
7. do 15. Cze So, Nd

  16:45   P 18513 Szczecin Główny

Gdańsk Główny 16:45 - Gdańsk Wrzeszcz 16:50 - Gdańsk Oliwa 16:55 - Sopot 17:00 • Gdynia Główna 17:11 - Wejherowo 17:37 - Słupsk 18:42 - Stargard Szczeciński 21:20 - Szczecin Dąbie 21:39 - Szczecin Główny 21:55
21. Cze do 31. Sie

  16:45   P 58103 Szczecin Główny

Gdańsk Główny 16:45 - Gdańsk Wrzeszcz 16:50 - Gdańsk Oliwa 16:55 - Sopot 17:00 • Gdynia Główna 17:11 - Wejherowo 17:37 - Słupsk 18:42 - Stargard Szczeciński 21:20 - Szczecin Dąbie 21:39 - Szczecin Główny 21:55
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie

  16:45   SKM 247 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 16:45 - Gdańsk Stocznia 16:47 - Gdańsk Politechnika 16:49 - Gdańsk Wrzeszcz 16:51 • Gdańsk Zaspa 16:53 - Gdańsk Przymorze 16:56 - Gdańsk Oliwa 16:58 - Gdańsk Żabianka 17:01 - Sopot Wyścigi 17:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 17:17
12. do 31. Maj

  16:45   SKM 805 Lębork

Gdańsk Główny 16:45 - Gdańsk Stocznia 16:47 - Gdańsk Politechnika 16:49 - Gdańsk Wrzeszcz 16:51 • Gdańsk Oliwa 16:58 - Sopot 17:05 - Gdynia Orłowo 17:11 - Gdynia Główna 17:19 - Gdynia Chylonia 17:29 - Lębork 18:38
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  16:46   P 51112 Łódź Kaliska

Gdańsk Główny 16:46 - Tczew 17:14 - Laskowice Pomorskie 18:13 - Bydgoszcz Główna 18:51 • Bydgoszcz Leśna 19:12 - Toruń Główny 20:03 - Aleksandrów Kujawski 20:22 - Włocławek 20:46 - Kutno 21:26 - Łódź Kaliska 22:56
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie

  16:46   P 51512 Łódź Kaliska

Gdańsk Główny 16:46 - Tczew 17:14 - Laskowice Pomorskie 18:13 - Bydgoszcz Główna 18:51 • Bydgoszcz Leśna 19:12 - Toruń Główny 20:03 - Aleksandrów Kujawski 20:22 - Włocławek 20:46 - Kutno 21:26 - Łódź Kaliska 22:56
21. Cze do 31. Sie

  16:51   2028 Inowrocław

Gdańsk Główny 16:51 - Gdańsk Orunia 16:56 - Gdańsk Lipce 16:59 - Pruszcz Gdański 17:03 • Cieplewo 17:07 - Pszczółki 17:17 - Tczew 17:29 - Laskowice Pomorskie 18:38 - Bydgoszcz Główna 19:30 - Inowrocław 20:17
codziennie

  16:52   SKM 467 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 16:52 - Gdańsk Stocznia 16:54 - Gdańsk Politechnika 16:56 - Gdańsk Wrzeszcz 16:59 • Gdańsk Zaspa 17:01 - Gdańsk Przymorze 17:04 - Gdańsk Oliwa 17:06 - Gdańsk Żabianka 17:08 - Sopot Wyścigi 17:10 - Gdynia Chylonia 17:36
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  16:52   SKM 653 Sopot

Gdańsk Główny 16:52 - Gdańsk Stocznia 16:54 - Gdańsk Politechnika 16:57 - Gdańsk Wrzeszcz 16:59 • Gdańsk Zaspa 17:01 - Gdańsk Przymorze 17:03 - Gdańsk Oliwa 17:05 - Gdańsk Żabianka 17:09 - Sopot Wyścigi 17:10 - Sopot 17:13
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  16:55   SKM 805 Lębork

Gdańsk Główny 16:55 - Gdańsk Wrzeszcz 16:59 - Gdańsk Oliwa 17:04 - Sopot 17:08 • Gdynia Orłowo 17:13 - Gdynia Główna 17:20 - Gdynia Grabówek 17:25 - Gdynia Leszczynki 17:27 - Gdynia Chylonia 17:30 - Lębork 18:38
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  17:00   SKM 163 Wejherowo

Gdańsk Główny 17:00 - Gdańsk Stocznia 17:02 - Gdańsk Politechnika 17:04 - Gdańsk Wrzeszcz 17:06 • Gdańsk Oliwa 17:13 - Sopot 17:20 - Gdynia Orłowo 17:26 - Gdynia Główna 17:34 - Gdynia Chylonia 17:44 - Wejherowo 18:09
codziennie

  17:02   91431 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 17:02 - Gdańsk Wrzeszcz 17:07 - Gdańsk Oliwa 17:11 - Sopot 17:15 - Gdynia Orłowo 17:20 - Gdynia Główna 17:27
codziennie

17:07   SKM 469 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 17:07 - Gdańsk Stocznia 17:09 - Gdańsk Politechnika 17:11 - Gdańsk Wrzeszcz 17:14 • Gdańsk Zaspa 17:16 - Gdańsk Przymorze 17:19 - Gdańsk Oliwa 17:21 - Gdańsk Żabianka 17:23 - Sopot Wyścigi 17:25 - Gdynia Chylonia 17:51
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  17:07   SKM 655 Sopot

Gdańsk Główny 17:07 - Gdańsk Stocznia 17:09 - Gdańsk Politechnika 17:12 - Gdańsk Wrzeszcz 17:14 • Gdańsk Zaspa 17:16 - Gdańsk Przymorze 17:18 - Gdańsk Oliwa 17:20 - Gdańsk Żabianka 17:24 - Sopot Wyścigi 17:25 - Sopot 17:28
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  17:08   91334 Elbląg

Gdańsk Główny 17:08 - Gdańsk Orunia 17:14 - Pruszcz Gdański 17:20 - Pszczółki 17:29 • Tczew 17:39 - Lisewo 17:43 - Szymankowo 17:50 - Stogi Malborskie 17:53 - Malbork Kałdowo 17:57 - Elbląg 18:30
codziennie

  17:09   91430 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 17:09 - Gdańsk Wrzeszcz 17:13 - Gdańsk Oliwa 17:17 - Sopot 17:21 - Gdynia Orłowo 17:26 - Gdynia Główna 17:32

  17:12   SKM10331 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 17:12 - Gdańsk Wrzeszcz 17:16 - Gdańsk Oliwa 17:21 - Sopot 17:25 - Gdynia Orłowo 17:30 - Gdynia Główna 17:37 - Gdynia Chylonia 17:46
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  17:14   SKM10331 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 17:14 - Gdańsk Wrzeszcz 17:18 - Gdańsk Oliwa 17:22 - Sopot 17:26 - Gdynia Orłowo 17:31 - Gdynia Główna 17:37 - Gdynia Chylonia 17:46

  17:15   SKM 249 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 17:15 - Gdańsk Stocznia 17:17 - Gdańsk Politechnika 17:19 - Gdańsk Wrzeszcz 17:21 • Gdańsk Zaspa 17:23 - Gdańsk Przymorze 17:26 - Gdańsk Oliwa 17:28 - Gdańsk Żabianka 17:31 - Sopot Wyścigi 17:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 17:47
12. do 31. Maj

  17:15   SKM 471 Gdynia Chylonia

Gdańsk Główny 17:15 - Gdańsk Stocznia 17:17 - Gdańsk Politechnika 17:19 - Gdańsk Wrzeszcz 17:21 • Gdańsk Zaspa 17:23 - Gdańsk Przymorze 17:26 - Gdańsk Oliwa 17:28 - Gdańsk Żabianka 17:31 - Sopot Wyścigi 17:33 - Gdynia Chylonia 17:59
1. Cze do 13. Gru

  17:20   P 75103 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 17:20 - Gdańsk Wrzeszcz 17:24 - Gdańsk Oliwa 17:29 - Sopot 17:34 - Gdynia Główna 17:45
1. Wrz do 13. Gru

  17:22   SKM 321 Rumia

Gdańsk Główny 17:22 - Gdańsk Stocznia 17:24 - Gdańsk Politechnika 17:26 - Gdańsk Wrzeszcz 17:29 • Gdańsk Oliwa 17:36 - Sopot 17:42 - Gdynia Orłowo 17:48 - Gdynia Główna 17:56 - Gdynia Chylonia 18:06 - Rumia 18:16
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  17:22   SKM 657 Sopot

Gdańsk Główny 17:22 - Gdańsk Stocznia 17:24 - Gdańsk Politechnika 17:27 - Gdańsk Wrzeszcz 17:29 • Gdańsk Zaspa 17:31 - Gdańsk Przymorze 17:33 - Gdańsk Oliwa 17:35 - Gdańsk Żabianka 17:39 - Sopot Wyścigi 17:40 - Sopot 17:43
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

17:25   IC 5100 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 17:25 - Tczew 17:57 - Malbork 18:15 - Iława Główna 19:00 - Warszawa Wschodnia 21:43 - Warszawa Centralna 21:52 - Warszawa Zachodnia 22:00
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie

  17:25   IC 5100 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 17:25 - Tczew 17:57 - Malbork 18:15 - Iława Główna 19:00 - Warszawa Wschodnia 21:51 - Warszawa Centralna 22:00 - Warszawa Zachodnia 22:07

  17:25   EX 51410 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 17:25 - Działdowo 19:40 - Warszawa Wschodnia 21:43 - Warszawa Centralna 21:52 - Warszawa Zachodnia 22:00
21. Cze do 31. Sie

  17:30   SKM 165 Wejherowo

Gdańsk Główny 17:30 - Gdańsk Stocznia 17:32 - Gdańsk Politechnika 17:34 - Gdańsk Wrzeszcz 17:36 • Gdańsk Oliwa 17:43 - Sopot 17:50 - Gdynia Orłowo 17:56 - Gdynia Główna 18:04 - Gdynia Chylonia 18:14 - Wejherowo 18:40
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie

  17:30   SKM 165 Wejherowo

Gdańsk Główny 17:30 - Gdańsk Stocznia 17:32 - Gdańsk Politechnika 17:34 - Gdańsk Wrzeszcz 17:36 • Gdańsk Oliwa 17:43 - Sopot 17:50 - Gdynia Orłowo 17:56 - Gdynia Główna 18:04 - Gdynia Chylonia 18:14 - Wejherowo 18:43
21. Cze do 31. Sie

  17:31   SKM10332 Tczew

Gdańsk Główny 17:31 - Gdańsk Orunia 17:36 - Gdańsk Lipce 17:39 - Pruszcz Gdański 17:44 • Cieplewo 17:47 - Różyny 17:50 - Skowarcz 17:54 - Pszczółki 17:57 - Miłobądz 18:00 - Tczew 18:08
codziennie

  17:36   EX 3512 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 17:36 - Gdańsk Wrzeszcz 17:41 - Gdańsk Oliwa 17:46 - Sopot 17:52 - Gdynia Główna 18:04
15. Maj do 13. Gru ; oprócz 21. Cze do 30. Sie

  17:36   EX 38414 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 17:36 - Gdańsk Wrzeszcz 17:41 - Gdańsk Oliwa 17:46 - Sopot 17:52 • Gdynia Główna 18:04 - Lębork 18:55 - Słupsk 19:35 - Sławno 20:09 - Koszalin 20:35 - Kołobrzeg 21:25
21. Cze do 30. Sie

  17:37   SKM 473 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 17:37 - Gdańsk Stocznia 17:39 - Gdańsk Politechnika 17:41 - Gdańsk Wrzeszcz 17:44 • Gdańsk Oliwa 17:51 - Sopot 17:57 - Gdynia Orłowo 18:03 - Gdynia Główna 18:11 - Gdynia Chylonia 18:21 - Gdynia Cisowa 18:24
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  17:37   SKM 659 Sopot

Gdańsk Główny 17:37 - Gdańsk Stocznia 17:39 - Gdańsk Politechnika 17:42 - Gdańsk Wrzeszcz 17:44 • Gdańsk Zaspa 17:46 - Gdańsk Przymorze 17:48 - Gdańsk Oliwa 17:50 - Gdańsk Żabianka 17:54 - Sopot Wyścigi 17:55 - Sopot 17:58
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  17:40   10032 Tczew

Gdańsk Główny 17:40 - Gdańsk Orunia 17:45 - Gdańsk Lipce 17:48 - Pruszcz Gdański 17:53 • Cieplewo 17:56 - Różyny 18:00 - Skowarcz 18:03 - Pszczółki 18:06 - Miłobądz 18:10 - Tczew 18:18
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  17:45   SKM 251 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 17:45 - Gdańsk Stocznia 17:47 - Gdańsk Politechnika 17:49 - Gdańsk Wrzeszcz 17:52 • Gdańsk Zaspa 17:54 - Gdańsk Przymorze 17:57 - Gdańsk Oliwa 17:59 - Gdańsk Żabianka 18:01 - Sopot Wyścigi 18:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 18:17
12. do 31. Maj

  17:45   SKM 475 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 17:45 - Gdańsk Stocznia 17:47 - Gdańsk Politechnika 17:49 - Gdańsk Wrzeszcz 17:51 • Gdańsk Oliwa 17:58 - Sopot 18:05 - Gdynia Orłowo 18:11 - Gdynia Główna 18:19 - Gdynia Chylonia 18:29 - Gdynia Cisowa 18:31
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  17:49   EX 3512 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 17:49 - Gdańsk Wrzeszcz 17:53 - Gdańsk Oliwa 17:58 - Sopot 18:02 - Gdynia Główna 18:12

  17:52   P 57106 Poznań Główny

Gdańsk Główny 17:52 - Tczew 18:22 - Laskowice Pomorskie 19:23 - Bydgoszcz Główna 20:00 - Inowrocław 20:42 - Mogilno 21:07 - Gniezno 21:34 - Poznań Główny 22:25
1. Wrz do 13. Gru

  17:52   P 57106 Poznań Główny

Gdańsk Główny 17:52 - Tczew 18:22 - Laskowice Pomorskie 19:23 - Bydgoszcz Główna 20:00 - Inowrocław 20:42 - Mogilno 21:07 - Gniezno 21:34 - Poznań Główny 22:39
12. Maj do 31. Sie

  17:52   SKM 477 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 17:52 - Gdańsk Stocznia 17:54 - Gdańsk Politechnika 17:56 - Gdańsk Wrzeszcz 17:59 • Gdańsk Oliwa 18:06 - Sopot 18:12 - Gdynia Orłowo 18:18 - Gdynia Główna 18:26 - Gdynia Chylonia 18:36 - Gdynia Cisowa 18:39
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  17:52   SKM 661 Sopot

Gdańsk Główny 17:52 - Gdańsk Stocznia 17:54 - Gdańsk Politechnika 17:57 - Gdańsk Wrzeszcz 17:59 • Gdańsk Zaspa 18:01 - Gdańsk Przymorze 18:03 - Gdańsk Oliwa 18:05 - Gdańsk Żabianka 18:09 - Sopot Wyścigi 18:10 - Sopot 18:13
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  18:00   SKM 167 Wejherowo

Gdańsk Główny 18:00 - Gdańsk Stocznia 18:02 - Gdańsk Politechnika 18:04 - Gdańsk Wrzeszcz 18:06 • Gdańsk Oliwa 18:13 - Sopot 18:20 - Gdynia Orłowo 18:26 - Gdynia Główna 18:34 - Gdynia Chylonia 18:44 - Wejherowo 19:11
codziennie

  18:06   6022 Malbork

Gdańsk Główny 18:06 - Gdańsk Orunia 18:11 - Pruszcz Gdański 18:17 - Pszczółki 18:25 • Tczew 18:35 - Lisewo 18:45 - Szymankowo 18:52 - Stogi Malborskie 18:55 - Malbork Kałdowo 18:59 - Malbork 19:04
codziennie

  18:07   SKM 479 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 18:07 - Gdańsk Stocznia 18:09 - Gdańsk Politechnika 18:11 - Gdańsk Wrzeszcz 18:14 • Gdańsk Oliwa 18:21 - Sopot 18:27 - Gdynia Orłowo 18:33 - Gdynia Główna 18:41 - Gdynia Chylonia 18:51 - Gdynia Cisowa 18:54
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  18:07   SKM 663 Sopot

Gdańsk Główny 18:07 - Gdańsk Stocznia 18:09 - Gdańsk Politechnika 18:12 - Gdańsk Wrzeszcz 18:14 • Gdańsk Zaspa 18:16 - Gdańsk Przymorze 18:18 - Gdańsk Oliwa 18:20 - Gdańsk Żabianka 18:24 - Sopot Wyścigi 18:25 - Sopot 18:28
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  18:09   6027 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 18:09 - Gdańsk Wrzeszcz 18:13 - Gdańsk Oliwa 18:17 - Sopot 18:22 - Gdynia Orłowo 18:26 - Gdynia Główna 18:33
20. Cze do 13. Gru

  18:11   6027 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 18:11 - Gdańsk Wrzeszcz 18:15 - Gdańsk Oliwa 18:19 - Sopot 18:22 - Gdynia Orłowo 18:26 - Gdynia Główna 18:33
12. Maj do 19. Cze

  18:14   6027 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 18:14 - Gdańsk Wrzeszcz 18:18 - Gdańsk Oliwa 18:22 - Sopot 18:26 - Gdynia Orłowo 18:31 - Gdynia Główna 18:37

  18:15   SKM 253 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 18:15 - Gdańsk Stocznia 18:17 - Gdańsk Politechnika 18:19 - Gdańsk Wrzeszcz 18:22 • Gdańsk Zaspa 18:24 - Gdańsk Przymorze 18:27 - Gdańsk Oliwa 18:29 - Gdańsk Żabianka 18:31 - Sopot Wyścigi 18:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 18:47
12. do 31. Maj

  18:15   SKM 481 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 18:15 - Gdańsk Stocznia 18:17 - Gdańsk Politechnika 18:19 - Gdańsk Wrzeszcz 18:21 • Gdańsk Oliwa 18:28 - Sopot 18:35 - Gdynia Orłowo 18:41 - Gdynia Główna 18:49 - Gdynia Chylonia 18:59 - Gdynia Cisowa 19:01
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

18:21   60523 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 18:21 - Gdańsk Wrzeszcz 18:27 - Gdańsk Oliwa 18:33 - Sopot 18:40 - Gdynia Orłowo 18:47 - Gdynia Główna 18:56
5., 27. Lip, 2., 9., 17. Sie

  18:22   SKM 483 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 18:22 - Gdańsk Stocznia 18:24 - Gdańsk Politechnika 18:26 - Gdańsk Wrzeszcz 18:29 • Gdańsk Oliwa 18:36 - Sopot 18:42 - Gdynia Orłowo 18:48 - Gdynia Główna 18:56 - Gdynia Chylonia 19:06 - Gdynia Cisowa 19:09
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  18:30   SKM 807 Lębork

Gdańsk Główny 18:30 - Gdańsk Stocznia 18:32 - Gdańsk Politechnika 18:34 - Gdańsk Wrzeszcz 18:36 • Gdańsk Oliwa 18:43 - Sopot 18:50 - Gdynia Orłowo 18:56 - Gdynia Główna 19:04 - Gdynia Chylonia 19:14 - Lębork 20:18
Po - Pt, Nd

  18:35   TLK 5114 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 18:35 - Tczew 19:04 - Malbork 19:22 - Prabuty 19:47 • Iława Główna 20:10 - Ciechanów 21:26 - Legionowo 22:33 - Warszawa Wschodnia 23:03 - Warszawa Centralna 23:13 - Warszawa Zachodnia 23:22
5. Wrz do 12. Gru Pt; także 16., 21., 30. Maj, 6., 13. Cze

  18:35   TLK81414 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 18:35 - Tczew 19:04 - Malbork 19:22 - Prabuty 19:47 • Iława Główna 20:10 - Ciechanów 21:26 - Legionowo 22:33 - Warszawa Wschodnia 23:03 - Warszawa Centralna 23:13 - Warszawa Zachodnia 23:22

  18:35   EX 81416 Warszawa Zachodnia

Gdańsk Główny 18:35 - Tczew 19:04 - Działdowo 20:40 - Warszawa Wschodnia 22:51 - Warszawa Centralna 23:00 - Warszawa Zachodnia 23:09
21. Cze do 31. Sie

  18:37   SKM 485 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 18:37 - Gdańsk Stocznia 18:39 - Gdańsk Politechnika 18:41 - Gdańsk Wrzeszcz 18:44 • Gdańsk Oliwa 18:51 - Sopot 18:57 - Gdynia Orłowo 19:03 - Gdynia Główna 19:11 - Gdynia Chylonia 19:21 - Gdynia Cisowa 19:24
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  18:41   P 53512 Zakopane

Gdańsk Główny 18:41 - Tczew 19:11 - Malbork 19:34 - Iława Główna 20:20 • Ciechanów 21:32 - Warszawa Wschodnia 23:10 - Warszawa Centralna 23:24 - Kraków Główny 02:55 - Kraków Płaszów 03:10 - Zakopane 06:46
21. Cze do 29. Sie

  18:41   20126 Laskowice Pomorskie

Gdańsk Główny 18:41 - Gdańsk Orunia 18:46 - Pruszcz Gdański 18:52 - Pszczółki 19:00 • Tczew 19:11 - Czarlin 19:25 - Subkowy 19:32 - Pelplin 19:39 - Kulice Tczewskie 19:44 - Laskowice Pomorskie 20:28

  18:45   SKM 255 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 18:45 - Gdańsk Stocznia 18:47 - Gdańsk Politechnika 18:49 - Gdańsk Wrzeszcz 18:52 • Gdańsk Zaspa 18:54 - Gdańsk Przymorze 18:57 - Gdańsk Oliwa 18:59 - Gdańsk Żabianka 19:01 - Sopot Wyścigi 19:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 19:17
12. do 31. Maj

  18:45   SKM 487 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 18:45 - Gdańsk Stocznia 18:47 - Gdańsk Politechnika 18:49 - Gdańsk Wrzeszcz 18:51 • Gdańsk Oliwa 18:58 - Sopot 19:05 - Gdynia Orłowo 19:11 - Gdynia Główna 19:19 - Gdynia Chylonia 19:29 - Gdynia Cisowa 19:31
2. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 11. Lis

  18:46   2025 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 18:46 - Gdańsk Wrzeszcz 18:50 - Gdańsk Oliwa 18:54 - Sopot 18:58 - Gdynia Orłowo 19:03 - Gdynia Główna 19:09
codziennie

  18:49   91338 Elbląg

Gdańsk Główny 18:49 - Gdańsk Orunia 18:54 - Gdańsk Lipce 18:57 - Pruszcz Gdański 19:01 • Cieplewo 19:05 - Różyny 19:08 - Skowarcz 19:12 - Pszczółki 19:15 - Tczew 19:26 - Elbląg 20:18
codziennie

  18:49   91338 Elbląg

Gdańsk Główny 18:49 - Gdańsk Orunia 18:54 - Gdańsk Lipce 18:57 - Pruszcz Gdański 19:01 • Cieplewo 19:05 - Różyny 19:08 - Skowarcz 19:12 - Pszczółki 19:15 - Tczew 19:26 - Elbląg 20:30

  18:53   P 35103 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 18:53 - Gdańsk Wrzeszcz 18:57 - Gdańsk Oliwa 19:02 - Sopot 19:06 - Gdynia Główna 19:17
codziennie

  18:58   TLK53700 Zakopane

Gdańsk Główny 18:58 - Tczew 19:31 - Laskowice Pomorskie 20:34 - Bydgoszcz Główna 21:14 • Toruń Główny 22:27 - Kutno 23:42 - Częstochowa Osobowa 03:15 - Kraków Główny 05:30 - Kraków Płaszów 05:42 - Zakopane 09:26

  19:00   SKM 5841 Słupsk

Gdańsk Główny 19:00 - Gdańsk Stocznia 19:02 - Gdańsk Politechnika 19:04 - Gdańsk Wrzeszcz 19:06 • Gdańsk Oliwa 19:13 - Sopot 19:20 - Gdynia Orłowo 19:26 - Gdynia Główna 19:34 - Gdynia Chylonia 19:44 - Słupsk 21:47
codziennie

  19:06   20126 Laskowice Pomorskie

Gdańsk Główny 19:06 - Gdańsk Orunia 19:12 - Pruszcz Gdański 19:18 - Pszczółki 19:26 • Tczew 19:36 - Czarlin 19:44 - Subkowy 19:51 - Pelplin 19:58 - Kulice Tczewskie 20:03 - Laskowice Pomorskie 20:47
22. Cze do 29. Sie Po - Pt, Nd; oprócz 14., 15. Sie

  19:06   91433 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 19:06 - Gdańsk Wrzeszcz 19:10 - Gdańsk Oliwa 19:14 - Sopot 19:19 - Gdynia Orłowo 19:24 - Gdynia Główna 19:31
codziennie

  19:15   SKM 257 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 19:15 - Gdańsk Stocznia 19:17 - Gdańsk Politechnika 19:19 - Gdańsk Wrzeszcz 19:22 • Gdańsk Zaspa 19:24 - Gdańsk Przymorze 19:27 - Gdańsk Oliwa 19:29 - Gdańsk Żabianka 19:31 - Sopot Wyścigi 19:33 - Gdynia Wzg. Maksym. 19:47
12. do 31. Maj

  19:15   SKM 489 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 19:15 - Gdańsk Stocznia 19:17 - Gdańsk Politechnika 19:19 - Gdańsk Wrzeszcz 19:21 • Gdańsk Oliwa 19:28 - Sopot 19:35 - Gdynia Orłowo 19:41 - Gdynia Główna 19:49 - Gdynia Chylonia 19:59 - Gdynia Cisowa 20:01
codziennie

  19:19   P 85100 Olsztyn Główny

Gdańsk Główny 19:19 - Pruszcz Gdański 19:29 - Tczew 19:46 - Malbork 20:04 - Elbląg 20:27 - Pasłęk 20:44 - Morąg 21:09 - Olsztyn Zach. 21:46 - Olsztyn Główny 21:52
codziennie

  19:26   TLK53702 Zakopane

Gdańsk Główny 19:26 - Tczew 19:56 - Malbork 20:15 - Prabuty 20:40 • Warszawa Wschodnia 23:59 - Warszawa Centralna 00:15 - Katowice 04:08 - Kraków Główny 06:05 - Kraków Płaszów 06:23 - Zakopane 10:15
codziennie, oprócz 12., 13. Maj

  19:26   TLK53702 Zakopane

Gdańsk Główny 19:26 - Tczew 19:56 - Malbork 20:15 - Prabuty 20:40 • Warszawa Wschodnia 23:59 - Warszawa Centralna 00:22 - Katowice 04:37 - Kraków Główny 06:36 - Kraków Płaszów 06:57 - Zakopane 10:32
12., 13. Maj

  19:30   SKM 169 Wejherowo

Gdańsk Główny 19:30 - Gdańsk Stocznia 19:32 - Gdańsk Politechnika 19:34 - Gdańsk Wrzeszcz 19:36 • Gdańsk Oliwa 19:43 - Sopot 19:50 - Gdynia Orłowo 19:56 - Gdynia Główna 20:04 - Gdynia Chylonia 20:14 - Wejherowo 20:40
1. Cze do 13. Gru

  19:30   SKM 169 Wejherowo

Gdańsk Główny 19:30 - Gdańsk Stocznia 19:32 - Gdańsk Politechnika 19:34 - Gdańsk Wrzeszcz 19:36 • Gdańsk Oliwa 19:43 - Sopot 19:50 - Gdynia Orłowo 19:57 - Gdynia Główna 20:09 - Gdynia Chylonia 20:19 - Wejherowo 20:45
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  19:36   EX 3510 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 19:36 - Gdańsk Wrzeszcz 19:41 - Gdańsk Oliwa 19:46 - Sopot 19:52 - Gdynia Główna 20:04
20. Cze do 13. Gru

  19:37   P 53500 Zakopane

Gdańsk Główny 19:37 - Tczew 20:07 - Malbork 20:26 - Iława Główna 21:13 • Warszawa Wschodnia 00:40 - Warszawa Centralna 00:50 - Warszawa Zachodnia 00:59 - Kraków Główny 04:24 - Kraków Płaszów 04:38 - Zakopane 08:22
21. Maj do 29. Sie; oprócz 25. Maj do 19. Cze

  19:44   P 15115 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 19:44 - Gdańsk Wrzeszcz 19:48 - Gdańsk Oliwa 19:53 - Sopot 19:58 - Gdynia Główna 20:10
codziennie

  19:44   20128 Laskowice Pomorskie

Gdańsk Główny 19:44 - Gdańsk Orunia 19:49 - Pruszcz Gdański 19:55 - Pszczółki 20:03 • Tczew 20:13 - Czarlin 20:29 - Subkowy 20:36 - Pelplin 20:43 - Kulice Tczewskie 20:48 - Laskowice Pomorskie 21:33
codziennie

  19:44   20128 Laskowice Pomorskie

Gdańsk Główny 19:44 - Gdańsk Orunia 19:49 - Pruszcz Gdański 19:55 - Pszczółki 20:03 • Tczew 20:13 - Czarlin 20:35 - Subkowy 20:41 - Pelplin 20:48 - Kulice Tczewskie 20:53 - Laskowice Pomorskie 21:37

  19:45   SKM 259 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 19:45 - Gdańsk Stocznia 19:47 - Gdańsk Politechnika 19:49 - Gdańsk Wrzeszcz 19:52 • Gdańsk Zaspa 19:54 - Gdańsk Przymorze 19:57 - Gdańsk Oliwa 19:59 - Gdańsk Żabianka 20:01 - Sopot Wyścigi 20:03 - Gdynia Wzg. Maksym. 20:17
12. do 31. Maj

  19:45   SKM 491 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 19:45 - Gdańsk Stocznia 19:47 - Gdańsk Politechnika 19:49 - Gdańsk Wrzeszcz 19:51 • Gdańsk Oliwa 19:58 - Sopot 20:05 - Gdynia Orłowo 20:11 - Gdynia Główna 20:19 - Gdynia Chylonia 20:29 - Gdynia Cisowa 20:31
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  19:51   TLK53706 Zakopane

Gdańsk Główny 19:51 - Tczew 20:21 - Malbork 20:39 - Prabuty 21:04 • Legionowo 23:45 - Warszawa Wschodnia 00:14 - Warszawa Centralna 00:25 - Kraków Główny 03:45 - Kraków Płaszów 03:57 - Zakopane 07:41

  19:51   TLK53706 Zakopane

Gdańsk Główny 19:51 - Tczew 20:21 - Malbork 20:39 - Prabuty 21:04 • Legionowo 00:21 - Warszawa Wschodnia 00:53 - Warszawa Centralna 01:02 - Kraków Główny 04:07 - Kraków Płaszów 04:19 - Zakopane 07:41

  19:55   EX 3510 Gdynia Główna

`Gdańsk Główny 19:55 - Gdańsk Wrzeszcz 19:59 - Gdańsk Oliwa 20:04 - Sopot 20:09 - Gdynia Główna 20:20
12. Maj do 19. Cze

  20:00   SKM 171 Wejherowo

Gdańsk Główny 20:00 - Gdańsk Stocznia 20:02 - Gdańsk Politechnika 20:04 - Gdańsk Wrzeszcz 20:06 • Gdańsk Oliwa 20:13 - Sopot 20:20 - Gdynia Orłowo 20:26 - Gdynia Główna 20:34 - Gdynia Chylonia 20:44 - Wejherowo 21:08
codziennie

  20:02   P 56502 Szklarska Poręba G.

Gdańsk Główny 20:02 - Tczew 20:32 - Laskowice Pomorskie 21:40 - Bydgoszcz Główna 22:19 • Inowrocław 23:09 - Gniezno 23:58 - Poznań Główny 00:50 - Leszno 01:53 - Wrocław Główny 03:30 - Szklarska Poręba G. 08:24
20. Cze do 29. Sie

  20:08   6024 Malbork

Gdańsk Główny 20:08 - Gdańsk Orunia 20:14 - Pruszcz Gdański 20:20 - Pszczółki 20:29 • Tczew 20:39 - Lisewo 20:43 - Szymankowo 20:50 - Stogi Malborskie 20:53 - Malbork Kałdowo 20:57 - Malbork 21:02
codziennie

  20:15   SKM 493 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 20:15 - Gdańsk Stocznia 20:17 - Gdańsk Politechnika 20:19 - Gdańsk Wrzeszcz 20:21 • Gdańsk Oliwa 20:28 - Sopot 20:35 - Gdynia Orłowo 20:41 - Gdynia Główna 20:49 - Gdynia Chylonia 20:59 - Gdynia Cisowa 21:01
1. Cze do 13. Gru

  20:15   SKM 495 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 20:15 - Gdańsk Stocznia 20:17 - Gdańsk Politechnika 20:19 - Gdańsk Wrzeszcz 20:21 • Gdańsk Oliwa 20:28 - Sopot 20:35 - Gdynia Orłowo 20:41 - Gdynia Główna 20:49 - Gdynia Chylonia 20:59 - Gdynia Cisowa 21:01
12. do 31. Maj

  20:28   EX 1815 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 20:28 - Gdańsk Wrzeszcz 20:33 - Gdańsk Oliwa 20:38 - Sopot 20:44 • Gdynia Główna 20:57 - Lębork 21:45 - Słupsk 22:18 - Sławno 22:37 - Koszalin 23:04 - Kołobrzeg 23:48
Po - Pt, Nd, oprócz 22. Maj; także 1. Lis

  20:28   EX 15415 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 20:28 - Gdańsk Wrzeszcz 20:33 - Gdańsk Oliwa 20:38 - Sopot 20:44 - Gdynia Główna 20:57
So, oprócz 1. Lis; także 22. Maj

  20:30   SKM 173 Wejherowo

Gdańsk Główny 20:30 - Gdańsk Stocznia 20:32 - Gdańsk Politechnika 20:34 - Gdańsk Wrzeszcz 20:36 • Gdańsk Oliwa 20:43 - Sopot 20:50 - Gdynia Orłowo 20:56 - Gdynia Główna 21:04 - Gdynia Chylonia 21:14 - Wejherowo 21:38
1. Cze do 13. Gru

  20:30   SKM 261 Gdynia Wzg. Maksym.

Gdańsk Główny 20:30 - Gdańsk Stocznia 20:32 - Gdańsk Politechnika 20:34 - Gdańsk Wrzeszcz 20:37 • Gdańsk Zaspa 20:39 - Gdańsk Przymorze 20:42 - Gdańsk Oliwa 20:44 - Gdańsk Żabianka 20:46 - Sopot Wyścigi 20:48 - Gdynia Wzg. Maksym. 21:01
12. do 31. Maj

  20:33   EX 1815 Kołobrzeg

Gdańsk Główny 20:33 - Gdańsk Wrzeszcz 20:37 - Gdańsk Oliwa 20:42 - Sopot 20:46 • Gdynia Główna 20:57 - Lębork 21:45 - Słupsk 22:18 - Sławno 22:37 - Koszalin 23:04 - Kołobrzeg 23:48

  20:33   EX 15415 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 20:33 - Gdańsk Wrzeszcz 20:37 - Gdańsk Oliwa 20:42 - Sopot 20:46 - Gdynia Główna 20:57

  20:39   2027 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 20:39 - Gdańsk Wrzeszcz 20:43 - Gdańsk Oliwa 20:47 - Sopot 20:51 - Gdynia Orłowo 20:56 - Gdynia Główna 21:03
codziennie

  20:40   SKM 173 Wejherowo

Gdańsk Główny 20:40 - Gdańsk Stocznia 20:42 - Gdańsk Politechnika 20:44 - Gdańsk Wrzeszcz 20:46 • Gdańsk Oliwa 20:53 - Sopot 21:00 - Gdynia Orłowo 21:06 - Gdynia Główna 21:14 - Gdynia Chylonia 21:24 - Wejherowo 21:49
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  20:40   SKM10334 Tczew

Gdańsk Główny 20:40 - Gdańsk Orunia 20:45 - Gdańsk Lipce 20:48 - Pruszcz Gdański 20:53 • Cieplewo 20:56 - Różyny 20:59 - Skowarcz 21:03 - Pszczółki 21:06 - Miłobądz 21:10 - Tczew 21:18
codziennie

  20:45   SKM 495 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 20:45 - Gdańsk Stocznia 20:47 - Gdańsk Politechnika 20:49 - Gdańsk Wrzeszcz 20:51 • Gdańsk Oliwa 20:58 - Sopot 21:05 - Gdynia Orłowo 21:11 - Gdynia Główna 21:19 - Gdynia Chylonia 21:29 - Gdynia Cisowa 21:31
1. Cze do 13. Gru

  20:46   P 75105 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 20:46 - Gdańsk Wrzeszcz 20:50 - Gdańsk Oliwa 20:55 - Sopot 21:00 - Gdynia Główna 21:12
21. Cze do 13. Gru

  20:56   91435 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 20:56 - Gdańsk Wrzeszcz 21:00 - Gdańsk Oliwa 21:04 - Sopot 21:09 - Gdynia Orłowo 21:14 - Gdynia Główna 21:21
20. Cze do 13. Gru

  21:00   SKM 809 Lębork

Gdańsk Główny 21:00 - Gdańsk Stocznia 21:02 - Gdańsk Politechnika 21:04 - Gdańsk Wrzeszcz 21:06 • Gdańsk Oliwa 21:13 - Sopot 21:20 - Gdynia Orłowo 21:26 - Gdynia Główna 21:34 - Gdynia Chylonia 21:44 - Lębork 22:52
1. Cze do 12. Gru Po - Pt, Nd

  21:00   91340 Elbląg

Gdańsk Główny 21:00 - Gdańsk Orunia 21:05 - Gdańsk Lipce 21:09 - Pruszcz Gdański 21:13 • Cieplewo 21:17 - Różyny 21:20 - Skowarcz 21:24 - Pszczółki 21:27 - Tczew 21:41 - Elbląg 22:35
codziennie

  21:05   SKM 809 Lębork

Gdańsk Główny 21:05 - Gdańsk Stocznia 21:07 - Gdańsk Politechnika 21:09 - Gdańsk Wrzeszcz 21:11 • Gdańsk Oliwa 21:18 - Sopot 21:25 - Gdynia Orłowo 21:31 - Gdynia Główna 21:39 - Gdynia Chylonia 21:49 - Lębork 22:52
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  21:17   P 54200 Bielsko Biała Główna

Gdańsk Główny 21:17 - Tczew 21:46 - Laskowice Pomorskie 22:49 - Bydgoszcz Główna 23:30 • Toruń Główny 00:39 - Kutno 02:08 - Częstochowa Osobowa 06:20 - Zawiercie 07:04 - Katowice 07:51 - Bielsko Biała Główna 09:29

  21:18   IC 3506 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 21:18 - Gdańsk Wrzeszcz 21:22 - Gdańsk Oliwa 21:27 - Sopot 21:32 - Gdynia Główna 21:44
Po - Pt, Nd, oprócz 23. Maj, 15. Sie, 10. Lis

  21:20   SKM 175 Wejherowo

Gdańsk Główny 21:20 - Gdańsk Stocznia 21:22 - Gdańsk Politechnika 21:24 - Gdańsk Wrzeszcz 21:26 • Gdańsk Oliwa 21:33 - Sopot 21:40 - Gdynia Orłowo 21:46 - Gdynia Główna 21:54 - Gdynia Chylonia 22:04 - Wejherowo 22:28
1. Cze do 13. Gru

  21:20   SKM 499 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 21:20 - Gdańsk Stocznia 21:22 - Gdańsk Politechnika 21:24 - Gdańsk Wrzeszcz 21:27 • Gdańsk Oliwa 21:34 - Sopot 21:40 - Gdynia Orłowo 21:55 - Gdynia Główna 22:03 - Gdynia Chylonia 22:13 - Gdynia Cisowa 22:15
12. do 31. Maj

  21:40   P 56200 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 21:40 - Tczew 22:10 - Laskowice Pomorskie 23:23 - Bydgoszcz Główna 00:02 • Inowrocław 00:49 - Gniezno 01:38 - Poznań Główny 02:30 - Leszno 03:41 - Wrocław Mikołajów 05:00 - Wrocław Główny 05:10
31. Sie do 13. Gru

  21:40   P 56200 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 21:40 - Tczew 22:10 - Laskowice Pomorskie 23:23 - Bydgoszcz Główna 00:02 • Inowrocław 00:49 - Gniezno 01:38 - Poznań Główny 02:38 - Leszno 03:50 - Wrocław Mikołajów 05:08 - Wrocław Główny 05:17
17. Maj do 30. Sie; 18. Maj do 20. Cze So

  21:40   P 56200 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 21:40 - Tczew 22:10 - Laskowice Pomorskie 23:25 - Bydgoszcz Główna 00:02 • Inowrocław 00:49 - Gniezno 01:38 - Poznań Główny 02:38 - Leszno 03:50 - Wrocław Mikołajów 05:08 - Wrocław Główny 05:17

  21:40   P 56200 Wrocław Główny

Gdańsk Główny 21:40 - Tczew 22:10 - Laskowice Pomorskie 23:29 - Bydgoszcz Główna 00:03 • Inowrocław 00:49 - Gniezno 01:38 - Poznań Główny 02:38 - Leszno 03:50 - Wrocław Mikołajów 05:08 - Wrocław Główny 05:17
12. Maj do 19. Cze Po - Pt, Nd

  21:40   SKM 175 Wejherowo

Gdańsk Główny 21:40 - Gdańsk Stocznia 21:42 - Gdańsk Politechnika 21:44 - Gdańsk Wrzeszcz 21:46 • Gdańsk Oliwa 21:53 - Sopot 22:00 - Gdynia Orłowo 22:06 - Gdynia Główna 22:14 - Gdynia Chylonia 22:24 - Wejherowo 22:49
12. do 30. Maj Po - Pt; oprócz 22. Maj

  21:40   SKM 497 Gdynia Cisowa

Gdańsk Główny 21:40 - Gdańsk Stocznia 21:42 - Gdańsk Politechnika 21:44 - Gdańsk Wrzeszcz 21:46 • Gdańsk Oliwa 21:53 - Sopot 22:00 - Gdynia Orłowo 22:06 - Gdynia Główna 22:14 - Gdynia Chylonia 22:24 - Gdynia Cisowa 22:26
codziennie

  22:05   SKM 811 Lębork

Gdańsk Główny 22:05 - Gdańsk Stocznia 22:07 - Gdańsk Politechnika 22:09 - Gdańsk Wrzeszcz 22:11 • Gdańsk Oliwa 22:18 - Sopot 22:25 - Gdynia Orłowo 22:31 - Gdynia Główna 22:39 - Gdynia Chylonia 22:49 - Lębork 23:57
codziennie

  22:12   P 8 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:12 - Gdańsk Wrzeszcz 22:16 - Gdańsk Oliwa 22:21 - Sopot 22:26 - Gdynia Główna 22:37
codziennie

  22:12   6028 Malbork

Gdańsk Główny 22:12 - Pruszcz Gdański 22:24 - Pszczółki 22:33 - Tczew 22:44 - Szymankowo 22:55 - Malbork 23:05
codziennie

  22:17   70123 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:17 - Gdańsk Wrzeszcz 22:22 - Gdańsk Oliwa 22:27 - Sopot 22:32 - Gdynia Główna 22:43
codziennie, oprócz 15. Sie

  22:25   P 53508 Rzeszów

Gdańsk Główny 22:25 - Tczew 22:55 - Malbork 23:16 - Iława Główna 00:03 • Ciechanów 01:37 - Nasielsk 02:04 - Warszawa Wschodnia 03:15 - Dęblin 05:12 - Lublin 06:17 - Rzeszów 10:59
21. Cze do 30. Sie

  22:30   SKM 177 Wejherowo

Gdańsk Główny 22:30 - Gdańsk Stocznia 22:32 - Gdańsk Politechnika 22:34 - Gdańsk Wrzeszcz 22:36 • Gdańsk Oliwa 22:43 - Sopot 22:50 - Gdynia Orłowo 22:56 - Gdynia Główna 23:04 - Gdynia Chylonia 23:14 - Wejherowo 23:39
1. Cze do 13. Gru

  22:34   TLK 2510 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:34 - Gdańsk Wrzeszcz 22:39 - Gdańsk Oliwa 22:44 - Sopot 22:49 - Gdynia Główna 23:04
20. Cze do 12. Gru Po - Pt; oprócz 15. Sie, 10., 11. Lis

  22:34   EX 45410 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:34 - Gdańsk Wrzeszcz 22:39 - Gdańsk Oliwa 22:44 - Sopot 22:49 - Gdynia Główna 23:04
22. Cze do 7. Gru Nd; także 11. Lis

  22:36   TLK 2510 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:36 - Gdańsk Wrzeszcz 22:40 - Gdańsk Oliwa 22:45 - Sopot 22:50 - Gdynia Główna 23:04

  22:36   EX 45410 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:36 - Gdańsk Wrzeszcz 22:40 - Gdańsk Oliwa 22:45 - Sopot 22:50 - Gdynia Główna 23:04

  22:37   P 54500 Katowice

Gdańsk Główny 22:37 - Tczew 23:06 - Laskowice Pomorskie 00:09 - Bydgoszcz Główna 00:48 • Inowrocław 01:37 - Częstochowa Osobowa 06:54 - Zawiercie 07:37 - Dąbrowa Górnicza 07:56 - Sosnowiec Główny 08:07 - Katowice 08:20
21. Cze do 30. Sie

  22:40   SKM 177 Wejherowo

Gdańsk Główny 22:40 - Gdańsk Stocznia 22:42 - Gdańsk Politechnika 22:44 - Gdańsk Wrzeszcz 22:47 • Gdańsk Oliwa 22:53 - Sopot 23:00 - Gdynia Orłowo 23:06 - Gdynia Główna 23:14 - Gdynia Chylonia 23:24 - Wejherowo 23:53
codziennie

  22:41   TLK 2510 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:41 - Gdańsk Wrzeszcz 22:45 - Gdańsk Oliwa 22:50 - Sopot 22:54 - Gdynia Główna 23:04
12. Maj do 19. Cze Po - Pt; oprócz 22., 23. Maj

  22:41   EX 45410 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:41 - Gdańsk Wrzeszcz 22:45 - Gdańsk Oliwa 22:50 - Sopot 22:55 - Gdynia Główna 23:05
18. Maj do 15. Cze Nd; także 23. Maj

  22:43   6026 Malbork

Gdańsk Główny 22:43 - Gdańsk Orunia 22:48 - Gdańsk Lipce 22:51 - Pruszcz Gdański 22:56 • Cieplewo 22:59 - Różyny 23:03 - Skowarcz 23:06 - Pszczółki 23:10 - Tczew 23:22 - Malbork 23:45
codziennie

  22:49   91437 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:49 - Gdańsk Wrzeszcz 22:54 - Gdańsk Oliwa 22:58 - Sopot 23:03 - Gdynia Orłowo 23:07 - Gdynia Główna 23:15
17. Maj do 13. Gru ; 18. Maj do 20. Cze So; także 22. Maj

  22:53   91437 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:53 - Gdańsk Wrzeszcz 22:57 - Gdańsk Oliwa 23:01 - Sopot 23:05 - Gdynia Orłowo 23:10 - Gdynia Główna 23:16

  22:55   91437 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 22:55 - Gdańsk Wrzeszcz 22:59 - Gdańsk Oliwa 23:03 - Sopot 23:07 - Gdynia Orłowo 23:12 - Gdynia Główna 23:18
12. Maj do 19. Cze Po - Pt, Nd; oprócz 22. Maj

  23:04   P 45103 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 23:04 - Gdańsk Wrzeszcz 23:08 - Gdańsk Oliwa 23:13 - Sopot 23:18 - Gdynia Główna 23:30

  23:05   SKM 179 Wejherowo

Gdańsk Główny 23:05 - Gdańsk Stocznia 23:07 - Gdańsk Politechnika 23:09 - Gdańsk Wrzeszcz 23:11 • Gdańsk Oliwa 23:18 - Sopot 23:25 - Gdynia Orłowo 23:31 - Gdynia Główna 23:39 - Gdynia Chylonia 23:49 - Wejherowo 00:14
1. Cze do 13. Gru

  23:10   SKM 179 Wejherowo

Gdańsk Główny 23:10 - Gdańsk Stocznia 23:12 - Gdańsk Politechnika 23:14 - Gdańsk Wrzeszcz 23:17 • Gdańsk Oliwa 23:23 - Sopot 23:30 - Gdynia Orłowo 23:36 - Gdynia Główna 23:44 - Gdynia Chylonia 23:54 - Wejherowo 00:20
12. do 31. Maj

  23:22   IC 3502 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 23:22 - Gdańsk Wrzeszcz 23:27 - Gdańsk Oliwa 23:32 - Sopot 23:37 - Gdynia Główna 23:52
codziennie

  23:30   P 65103 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 23:30 - Gdańsk Wrzeszcz 23:34 - Gdańsk Oliwa 23:39 - Sopot 23:45 - Gdynia Główna 23:57
1. Wrz do 13. Gru

  23:38   P 65103 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 23:38 - Gdańsk Wrzeszcz 23:42 - Gdańsk Oliwa 23:47 - Sopot 23:53 - Gdynia Główna 00:03
12. Maj do 31. Sie

  23:40   SKM 181 Wejherowo

Gdańsk Główny 23:40 - Gdańsk Stocznia 23:42 - Gdańsk Politechnika 23:44 - Gdańsk Wrzeszcz 23:46 • Gdańsk Oliwa 23:53 - Sopot 00:00 - Gdynia Orłowo 00:06 - Gdynia Główna 00:14 - Gdynia Chylonia 00:24 - Wejherowo 00:49
1. Cze do 13. Gru

  23:41   P 82500 Lublin

Gdańsk Główny 23:41 - Tczew 00:11 - Malbork 00:30 - Iława Główna 01:19 • Działdowo 02:03 - Ciechanów 02:37 - Dęblin 05:35 - Puławy Miasto 05:59 - Nałęczów 06:18 - Lublin 06:39
21. Cze do 30. Sie

  23:45   SKM 181 Wejherowo

Gdańsk Główny 23:45 - Gdańsk Stocznia 23:47 - Gdańsk Politechnika 23:49 - Gdańsk Wrzeszcz 23:51 • Gdańsk Oliwa 23:58 - Sopot 00:05 - Gdynia Orłowo 00:11 - Gdynia Główna 00:19 - Gdynia Chylonia 00:29 - Wejherowo 00:54
12. do 31. Maj

  23:55   P 45511 Gdynia Główna

Gdańsk Główny 23:55 - Gdańsk Wrzeszcz 00:00 - Gdańsk Oliwa 00:05 - Sopot 00:10 - Gdynia Główna 00:21

  23:57   P 53502 Kraków Płaszów

Gdańsk Główny 23:57 - Tczew 00:26 - Malbork 00:46 - Prabuty 01:13 • Warszawa Wschodnia 04:40 - Warszawa Centralna 04:50 - Warszawa Zachodnia 05:00 - Radom 06:58 - Kraków Główny 10:45 - Kraków Płaszów 11:03
21. Cze do 30. Sie

  23:57   P 83202 Kraków Płaszów

Gdańsk Główny 23:57 - Tczew 00:26 - Malbork 00:46 - Prabuty 01:13 • Warszawa Wschodnia 04:40 - Warszawa Centralna 04:50 - Warszawa Zachodnia 05:00 - Radom 06:58 - Kraków Główny 10:45 - Kraków Płaszów 11:03
31. Maj do 13. Gru ; oprócz 21. Cze do 30. Sie

  23:57   P 83202 Kraków Płaszów

Gdańsk Główny 23:57 - Tczew 00:26 - Malbork 00:46 - Prabuty 01:13 • Warszawa Wschodnia 04:55 - Warszawa Centralna 05:05 - Warszawa Zachodnia 05:25 - Radom 07:15 - Kraków Główny 11:10 - Kraków Płaszów 11:37
12. do 30. Maj

  23:57   P 83202 Kraków Płaszów

Gdańsk Główny 23:57 - Tczew 00:26 - Malbork 00:46 - Prabuty 01:13 • Warszawa Wschodnia 04:52 - Warszawa Centralna 05:02 - Warszawa Zachodnia 05:25 - Radom 07:15 - Kraków Główny 11:10 - Kraków Płaszów 11:37



Polityka Prywatnosci | Gdańsk