łomianki - Ogłoszenia - Potrzebujesz informacji o własności nieruchomości detektyw łódź ustali ją dla ciebie. - hosting zdjęć - nieruchomości
rozklad jazdy / ostróda
Prosimy o zweryfikowanie zamieszczonego rozkładu z oficjalnym rozkładem Polskich Kolei Państwowych. Tablice opracowano na podstawie rozklad-pkp.pl, jednakże zmiany wprowadzane przez PKP do rozkładu jazdy pociągów mogą rzutować na aktualność zamieszczonych danych. Redakcja nie gwarantuje aktualności zamieszczonych danych.

Ostróda


Tablica odjazdów pociągów PKP ze stacji Ostróda

Godzina odjazdu

Kierunek

Trasa

04:40

Ełk

Ostróda 04:40 – Stare Jabłonki 04:49 – Olsztyn Zach. 05:15 – Olsztyn Główny 05:20 - Korsze 06:30 – Kętrzyn 07:10 – Giżycko 07:46 - Wydminy 08:11 - Stare Juchy 08:23 - Ełk 08:42

05:42

Olsztyn Główny

Ostróda 05:42 – Lubajny 05:46 – Stare Jabłonki 05:51 – Biesal 05:57 – Unieszewo 06:04 – Naterki 06:09 – Olsztyn Zach. 06:15 – Olsztyn Główny 06:20
codziennie

06:50

Olsztyn Główny

Ostróda 06:50 – Lubajny 06:54 – Stare Jabłonki 06:59 – Biesal 07:05 – Unieszewo 07:12 – Naterki 07:17 - Olsztyn Zach. 07:23 - Olsztyn Główny 07:28
codziennie

06:55

Wrocław Główny

Ostróda 06:55 – Iława Główna 07:18 – Jabłonowo Pomorskie 07:48 – Wąbrzeźno 08:06 – Toruń Główny 08:55 – Inowrocław 09:52 – Poznań Główny 11:33 – Leszno 12:41 - Wrocław Mikołajów 14:11 - Wrocław Główny 14:20
codziennie

07:12

Iława Główna

Ostróda 07:12 - Samborowo 07:19 – Pikus 07:24 – Rudzienice Suskie 07:29 – Iława Główna 07:38
codziennie

08:12

Olsztyn Główny

Ostróda 08:12 - Olsztyn Zach. 08:38 - Olsztyn Główny 08:42

08:13


Olsztyn Główny

Ostróda 08:13 – Stare Jabłonki 08:20 - Olsztyn Zach. 08:41 - Olsztyn Główny 08:46
w okresie, 14. Lis do 12. Gru

08:30

Olsztyn Główny

Ostróda 08:30 - Olsztyn Zach. 08:56 - Olsztyn Główny 09:00

08:49

Olsztyn Główny

Ostróda 08:49 – Lubajny 08:53 – Stare Jabłonki 08:58 – Biesal 09:04 – Unieszewo 09:11 – Naterki 09:16 - Olsztyn Zach. 09:22 - Olsztyn Główny 09:27

08:55

Gdynia Główna

Ostróda 08:55 - Samborowo 09:02 – Pikus 09:07 – Rudzienice Suskie 09:12 • Tczew 10:41 – Gdańsk Główny 11:11 – Gdańsk Wrzeszcz 11:16 – Gdańsk Oliwa 11:20 - Sopot 11:25 – Gdynia Główna 11:35
w okresie, 6., 7., 12., 13. Paź, 14. Lis do 12. Gru

08:55

Gdynia Główna

Ostróda 08:55 - Samborowo 09:02 - Pikus 09:07 - Rudzienice Suskie 09:12 - Tczew 10:43 - Gdańsk Główny 11:24 - Gdańsk Wrzeszcz 11:29 - Gdańsk Oliwa 11:33 - Sopot 11:38 - Gdynia Główna 11:48
w okresie, 8. Paź do 13. Lis; oprócz 9., 10., 12., 13. Paź

08:55

Gdynia Główna

Ostróda 08:55 - Samborowo 09:02 - Pikus 09:07 - Rudzienice Suskie 09:12 • Tczew 10:43 - Gdańsk Główny 11:24 - Gdańsk Wrzeszcz 11:29 - Gdańsk Oliwa 11:33 - Sopot 11:38 - Gdynia Główna 12:15

08:55

Gdynia Główna

Ostróda 08:55 - Samborowo 09:02 - Pikus 09:07 - Rudzienice Suskie 09:12 • Tczew 10:43 - Gdańsk Główny 11:24 - Gdańsk Wrzeszcz 11:29 - Gdańsk Oliwa 11:33 - Sopot 11:38 - Gdynia Główna 12:12
w okresie, 9., 10. Paź

09:08

Olsztyn Główny

Ostróda 09:08 - Stare Jabłonki 09:16 - Olsztyn Zach. 09:37 - Olsztyn Główny 09:42
w okresie, 6. Paź do 13. Lis

09:09

Katowice

Ostróda 09:09 – Iława Główna 09:31 – Działdowo 10:15 – Mława 10:28 • Warszawa Wschodnia 12:31 – Warszawa Centralna 12:40 – Warszawa Zachodnia 12:54 – Częstochowa Osobowa 15:37 – Zawiercie 16:13 – Katowice 16:54
w okresie, 14. Lis do 12. Gru

09:09

Katowice

Ostróda 09:09 - Iława Główna 09:31 - Działdowo 10:14 – Mława 10:26 • Warszawa Wschodnia 13:04 - Warszawa Centralna 13:13 - Warszawa Zachodnia 13:27 – Częstochowa Osobowa 16:10 – Zawiercie 16:45 - Katowice 17:23

09:24

Katowice

Ostróda 09:24 - Iława Główna 09:46 - Działdowo 10:29 - Mława 10:42 • Warszawa Wschodnia 13:13 - Warszawa Centralna 13:22 - Warszawa Zachodnia 13:32 - Częstochowa Osobowa 16:17 - Zawiercie 16:52 - Katowice 17:36
w okresie, 6. Paź do 13. Lis

10:05

Mikołajki

Ostróda 10:05 – Olsztyn Zach. 10:32 – Olsztyn Główny 10:36 – Mrągowo 12:07 – Mikołajki 13:00

10:05

Olsztyn Główny

Ostróda 10:05 - Olsztyn Zach. 10:32 - Olsztyn Główny 10:36

10:13:00

Olsztyn Główny

Ostróda 10:13 - Olsztyn Zach. 10:40 - Olsztyn Główny 10:43
w okresie, 17. do 24. Paź Po - So

11:18

Bydgoszcz Główna

Ostróda 11:18 - Samborowo 11:25 - Pikus 11:31 - Rudzienice Suskie 11:36 • Iława Główna 11:44 – Toruń Wschodni 13:23 – Toruń Miasto 13:26 – Toruń Główny 13:32 – Bydgoszcz Leśna 14:23 – Bydgoszcz Główna 14:29

11:18

Bydgoszcz Główna

Ostróda 11:18 - Samborowo 11:25 – Pikus 11:31 – Rudzienice Suskie 11:36 • Iława Główna 11:44 – Totuń Wschodni 13:23 – Toruń Miasto 13:26 – Toruń Główny 13:32 – Bydgoszcz Leśna 14:23 – Bydgoszcz Główna 14:29

11:18

Bydgoszcz Główna

Ostróda 11:18 - Samborowo 11:25 - Pikus 11:31 - Rudzienice Suskie 11:36 • Iława Główna 11:44 – Toruń Wschodni 13:23 – Toruń Miasto 13:27 – Toruń Główny 13:33 – Bydgoszcz Leśna 14:32 – Bydgoszcz Główna 14:37

12:03

Olsztyn Główny

Ostróda 12:03 - Lubajny 12:08 – Stare Jabłonki 12:12 – Biesal 12:19 - Unieszewo 12:26 - Naterki 12:31 - Olsztyn Zach. 12:37 - Olsztyn Główny 12:43
codziennie, oprócz 7. do 15. Paź, 17. do 24. Paź

12:06

Olsztyn Główny

Ostróda 12:06 - Lubajny 12:10 – Stare Jabłonki 12:15 – Biesal 12:21 – Unieszewo 12:28 - Naterki 12:33 - Olsztyn Zach. 12:39 - Olsztyn Główny 12:43
w okresie, 7., 8. Paź

12:08

Olsztyn Główny

Ostróda 12:08 - Lubajny 12:12 - Stare Jabłonki 12:17 – Biesal 12:23 - Unieszewo 12:30 - Naterki 12:35 - Olsztyn Zach. 12:41 - Olsztyn Główny 12:46
w okresie, 17. do 24. Paź

12:15

Poznań Główny

Ostróda 12:15 - Iława Główna 12:38 – Jabłonowow Pomorskie 13:15 – Wąbrzeźno 13:33 – Toruń Wschodni 14:07 – Toruń Miasto 14:10 – Toruń Główny 14:17 – Inowrocław 14:55 – Poznań Garbary 16:24 – Poznań Główny 16:29
codziennie

12:24

Olsztyn Główny

Ostróda 12:24 - Olsztyn Zach. 12:51 - Olsztyn Główny 12:55

13:39

Suwałki

Ostróda 13:39 - Olsztyn Zach. 14:07 - Olsztyn Główny 14:15 – Korsze 15:17 – Kętrzyn 16:03 – Giżycko 16:34 – Ełk 17:23 – Olecko 18:01 – Suwałki 19:30
w okresie, 14. Lis do 12. Gru ; 6. Paź do 13. Lis

13:56

Wrocław Główny

Ostróda 13:56 - Iława Główna 14:20 - Jabłonowow Pomorskie 15:01 - Wąbrzeźno 15:21 - Toruń Główny 16:07 – Inowrocław 16:51 – Poznań Główny 18:30 – Leszno 19:34 – Wrocław Mikołajów 21:10 – Wrocław Główny 21:19
codziennie

14:02

Olsztyn Główny

Ostróda 14:02 - Lubajny 14:06 - Stare Jabłonki 14:11 – Biesal 14:17 - Unieszewo 14:24 - Naterki 14:29 - Olsztyn Zach. 14:35 - Olsztyn Główny 14:40
codziennie

14:18

Iława Główna

Ostróda 14:18 - Samborowo 14:25 - Pikus 14:31 - Rudzienice Suskie 14:36 – Iława Główna 14:44
codziennie

15:05

Wrocław Główny

Ostróda 15:05 - Iława Główna 15:26 - Jabłonowow Pomorskie 15:55 - Wąbrzeźno 16:14 - Toruń Główny 16:58 - Inowrocław 17:41 – Poznań Główny 19:30 – Leszno 20:44 – Wrocław Mikołajów 22:00 – Wrocław Główny 22:07

15:06

Olsztyn Główny

Ostróda 15:06 - Lubajny 15:10 - Stare Jabłonki 15:21 – Unieszewo 15:28 - Naterki 15:34 - Olsztyn Zach. 15:40 - Olsztyn Główny 15:44
w okresie, 6. Paź do 13. Lis ; 14. Lis do 12. Gru

15:21

Bydgoszcz Główna

Ostróda 15:21 - Samborowo 15:28 - Pikus 15:33 - Rudzienice Suskie 15:39 • Iłąwa Główna 15:47 – Toruń Wschodni 17:26 – Toruń Miasto 17:29 - Toruń Główny 17:35 – Bydgoszcz Leśna 18:29 – Bydgoszcz Główna 18:35

codziennie

15:43

Olsztyn Główny

Ostróda 15:43 - Olsztyn Zach. 16:09 - Olsztyn Główny 16:14
codziennie, oprócz 17. do 24. Paź

15:48

Olsztyn Główny

Ostróda 15:48 – Olsztyn Zach. 16:14 - Olsztyn Główny 16:18
w okresie, 17. do 24. Paź

16:05

Olsztyn Główny

Ostróda 16:05 - Lubajny 16:09 - Stare Jabłonki 16:14 – Biesal 16:20 - Unieszewo 16:27 - Naterki 16:33 - Olsztyn Zach. 16:39 - Olsztyn Główny 16:43
w okresie, 14. Lis do 12. Gru

16:12

Olsztyn Główny

Ostróda 16:12 - Lubajny 16:16 - Stare Jabłonki 16:20 – Biesal 16:27 - Unieszewo 16:33 - Naterki 16:38 - Olsztyn Zach. 16:44 - Olsztyn Główny 16:51
w okresie, 6. Paź do 13. Lis; oprócz 9., 10. Paź

16:20

Iława Główna

Ostróda 16:20 - Samborowo 16:27 - Pikus 16:33 - Rudzienice Suskie 16:38 - Iława Główna 16:46
codziennie

17:25

Poznań Główny

Ostróda 17:25 - Iława Główna 17:48 - Jabłonowow Pomorskie 18:20 - Wąbrzeźno 18:40 • Toruń Wschodni 19:15 – Toruń Miasto 19:18 - Toruń Główny 19:24 - Inowrocław 20:05 – Poznań Garbary 21:40 – Poznań Główny 21:46

17:33

Olsztyn Główny

Ostróda 17:33 - Lubajny 17:37 - Stare Jabłonki 17:41 - Biesal 17:48 - Unieszewo 17:54 - Naterki 17:59 - Olsztyn Zach. 18:05 - Olsztyn Główny 18:10
w okresie, 14. Lis do 12. Gru

17:33

Poznań Główny

Ostróda 17:33 - Iława Główna 17:54 - Jabłonowow Pomorskie 18:21 - Wąbrzeźno 18:40 – Toruń Wschodni 19:15 – Toruń Miasto 19:18 - Toruń Główny 19:24 - Inowrocław 20:05 – Poznań Garbary 21:40 – Poznań Główny 21:46
w okresie, 15. Lis do 11. Gru Po - Pt, Nd

17:33

Poznań Główny

Ostróda 17:33 - Iława Główna 17:54 - Jabłonowow Pomorskie 18:21 - Wąbrzeźno 18:40 – Toruń Wschodni 19:15 – Toruń Miasto 19:18 - Toruń Główny 19:24 - Inowrocław 20:09 – Poznań Garbary 21:40 – Poznań Główny 21:46
w okresie, 6. Paź do 13. Lis Po - Pt, Nd; oprócz 11. Lis; także 31. Paź

17:38

Toruń Główny

Ostróda 17:38 - Iława Główna 18:01 - Jabłonowow Pomorskie 18:41 – Wąbrzeźno 19:02 – Toruń Wschodni 19:39 - Toruń Miasto 19:43 – Toruń Główny 19:50

17:40

Olsztyn Główny

Ostróda 17:40 - Lubajny 17:44 - Stare Jabłonki 17:48 – Biesal 17:55 - Unieszewo 18:01 - Naterki 18:06 - Olsztyn Zach. 18:12 - Olsztyn Główny 18:17

17:43

Olsztyn Główny

Ostróda 17:43 - Lubajny 17:47 - Stare Jabłonki 17:51 – Biesal 17:58 - Unieszewo 18:04 - Naterki 18:09 - Olsztyn Zach. 18:15 - Olsztyn Główny 18:20
w okresie, 7. Paź do 13. Lis

18:52

Olsztyn Główny

Ostróda 18:52 - Olsztyn Zach. 19:20 - Olsztyn Główny 19:25
w okresie, 14. Lis do 12. Gru

19:22

Toruń Główny

Ostróda 19:22 - Samborowo 19:29 - Pikus 19:34 - Rudzienice Suskie 19:39 • Iława Główna 19:48 - Jabłonowow Pomorskie 20:30 – Kowalewo Pomorskie 21:08 – Toruń Wschodni 21:34 – Toruń Miasto 21:37 - Toruń Główny 21:43

w okresie, 14. Lis do 12. Gru ; 6. Paź do 13. Lis ;

19:42

Olsztyn Główny

Ostróda 19:42 - Olsztyn Zach. 20:10 - Olsztyn Główny 20:15
w okresie, 6. Paź do 13. Lis

20:12

Olsztyn Główny

Ostróda 20:12 - Olsztyn Zach. 20:41 - Olsztyn Główny 20:49

20:24

Gdynia Główna

Ostróda 20:24 - Iława Główna 20:46 – Iława Miasto 20:56 – Susz 21:10 – Tczew 22:04 – Gdańsk Główny 22:33 – Gdańsk Wrzeszcz 22:38 – Gdańsk Oliwa 22:42 – Sopot 22:47 – Gdynia Główna 22:57
w okresie, 14. Lis do 12. Gru ; 6. Paź do 13. Lis

21:40

Iława Główna

Ostróda 21:40 - Samborowo 21:47 - Pikus 21:53 - Rudzienice Suskie 21:58 - Iława Główna 22:06

21:45

Olsztyn Główny

Ostróda 21:45 - Lubajny 21:49 – Stare Jabłonki 21:54 – Biesal 22:00 - Unieszewo 22:07 - Naterki 22:12 - Olsztyn Zach. 22:18 - Olsztyn Główny 22:23

21:53

Toruń Główny

Ostróda 21:53 - Iława Główna 22:16 - Jabłonowo Pomorskie 22:45 – Kowalewo Pomorskie 23:16 – Toruń Wschodni 23:38 – Toruń Miasto 23:41 - Toruń Główny 23:48

23:00

Wrocław Główny

Ostróda 23:00 - Iława Główna 23:23 - Jabłonowow Pomorskie 00:07 – Toruń Wschodni 00:59 - Toruń Główny 01:11 – Aleksandrów Kujawski 01:39 – Kutno 02:43 – Łódź Kaliska 04:20 – Ostrów Wlkp. 07:01 – Wrocław Główny 09:22


Polityka Prywatnosci | Ostróda